Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Én is élvezem a rugalmasságát a városban. Mondjuk hazafelé jövet hiányzott a nyomaték a Mecseken át... :lol:

Sok balesetmentes km-t az új csodával. Akkor már 1,5szeresen márkatársak vagyunk.

Ha minden jól megy, akkor Karácsonykor 2 7re megyünk haza, ebből túlnyomó részt Pécsen leszünk, szóval akár össze is találkozhatnánk a mediterrán szekcióval, főleg, hogy majdnem évforduló is lesz(na jó az februárban van).

Ja és ha lesz elég hó, akkor ezt a kis csöppséget is tesztelhetnénk. ;)

Link to comment
Megosztás:

Valami bajod van a Kadettel? :)

Semmi bajom vele. :lol: :) (még nem is láttam :lol: )

Arra gondoltam, hogy szmogriadókor lehet vele közlekedni Pécsen, nem kell lesni a légszennyezési adatokat. :P

Bár Norbinak ez testhezálló feladat (vagy munkaköri kötelesség?). ;)

Link to comment
Megosztás:

Ilyen már nekem is volt ismerősi körben. Nálatok, hogy volt?

Anyu megcsúszott és összetörte az autót. A szakértő megállapította, hogy az autó teteje már volt fújva. Erről se Apám, se a szerelő nem tudott, plusz a vétel után röviddel kiderült, hogy nincs a szélvédőn hologramos matrica. Akkor most rakjátok össze, hogy mennyire volt összetörve.

Köszönet ezért az Opel Nádornak, ahol nem az első autót vettük. Neked milyen történeted van?

Link to comment
Megosztás:

Anyu megcsúszott és összetörte az autót. A szakértő megállapította, hogy az autó teteje már volt fújva. Erről se Apám, se a szerelő nem tudott, plusz a vétel után röviddel kiderült, hogy nincs a szélvédőn hologramos matrica. Akkor most rakjátok össze, hogy mennyire volt összetörve.

Köszönet ezért az Opel Nádornak, ahol nem az első autót vettük. Neked milyen történeted van?

Az szép. Hogy rohadnának meg a tetvek! :lol:

Apám egyik haverja vett egy Passat-ot (pont olyat mint a lenti képen), 2004-ben, szalonból, teljesen újan (elvileg). Közepesen volt extrázva, de a komolyabb technika miatt alulról verte a 10milliót (2.5 TDi, 4motion). Mikor elhozta, szokás szerint mindenki dícsérte, milyen szép meg jó mígnem egyik nap elugrott egy autómeleg haverjához, hogy megmutassa neki az autót. Nem is volt semmi gond, amíg ki nem nyitotta a motorháztetőt. A másik úriember rögtön megkérdezte:

-Ez új, tényleg?

-Persze!

-Akkor téged átbaxtak!

-Miből gondolod?

-Gyárilag a csavarok is le vannak fújva az egész motortérben, itt pedig mindegyiken meg van szakadva a festék. Ezt már javították.

Ekkor az ember feje akkora lett mint egy dinnye és majdnem felrobbant. Kicsit utánajárt, hogy biztos legyen és mikor már biztos volt benne, hogy átverték, visszament a szalonba. Ott persze nem akarták elismerni, ráadásul még bunkók is voltak. Az ügyvéd is azt mondta, hogy sajnos hetek teltek el, így nagyon nehéz bizonyítani. Már majdnem feladta mikor a feleségének megjött a mentő ötlet. Emlékezett, hogy mikor megvették az autót, csináltak fényképeket (első új autó volt az életükben, nagy dolog, fotózni kellett). És bizony volt ott egy olyan, hogy az autó még a szalon bejáratánál áll és fel nyitva az eleje. Látszik a rendszám és a bizonyos csavarok is. Innen sima ügy volt. Autó vissza, szalon megfenyeget, peren kívül új kocsi, semmi ráfizetés és full-full extra amit a szalon szépen lenyelt. Ez Happy End volt, de sajnos ez ritkán jön össze. Szemét mocskok!

p0008510.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ejj, de szép történetek.. :lol:

Faterom nem intézkedett az ügyben, de én lehet, hogy bemegyek és elmondom nekik, hogy akkor most megy 1 levél az Opelnak németül a szakértői véleménnyel és nem köszönik meg az tuti. Lehet, hogy nem fognak többet Opelt árulni.

Ja a szélvédő miatt ugye új forgalmi és rendszáma lett az autónak, ezt nem lesz könnyű megmagyarázni a nem gyári fényezéssel a tetején.

Link to comment
Megosztás:

Faterom nem intézkedett az ügyben, de én lehet, hogy bemegyek és elmondom nekik, hogy akkor most megy 1 levél az Opelnak németül a szakértői véleménnyel és nem köszönik meg az tuti. Lehet, hogy nem fognak többet Opelt árulni.

Ja a szélvédő miatt ugye új forgalmi és rendszáma lett az autónak, ezt nem lesz könnyű megmagyarázni a nem gyári fényezéssel a tetején.

Remélem meg tudod szorongatni a töküket, én szurkolok.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.