Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Tiu.

Kaposvár környékén van vmilyen jó kirándulóhely? Tavasszal össze hozhatnánk vmit felétek.

Majd keresünk valamit, ha itt lesz az ideje. Van több is majd kitaláljuk melyik legyen. (forrásvizes, tavas, szalonnasütős, ilyesmi ;) :icon1: )

Link to comment
Megosztás:

4 nap után válaszolsz és még kérded, hogy mindenki alszik? :omg: :lol:

Már majdnem elindultam Mohácsra. :icon1:

vááááow!! :D

van itt élet hejjj! :D :P

Tiv ! Kaposszekcső merre van ? vagyis neked mennyire messze?? van ott egy autó egy kereskedésben . (egy ritka autó)

lehet rá kellene néznem :sneaky:

Link to comment
Megosztás:

köszi ! :D

igen Laurel! megyek elhozom aztán elfér a ház előtt :D a továbbiakban meg családi nagy autó lesz belőle :) vagy nem :D

nagyon jó típus szeretem őket. és diesel is.

Ez ám az igazi kocka ;)

Zsolti. Nézted tegnap az Eurovíziós dalfesztivál elődöntőjét? A Compact Disco továbbjutott a döntőbe :icon10:

Link to comment
Megosztás:

köszi ! :D

igen Laurel! megyek elhozom aztán elfér a ház előtt :D a továbbiakban meg családi nagy autó lesz belőle :) vagy nem :D

nagyon jó típus szeretem őket. és diesel is.

Nekem is az ugrott be, a 80-as évek design-ja, minden szögletes kívül-belül. :) (a kormányról, váltóról egyből a Skoda Faforit jelent meg előttem :lipssealed: :icon6: )

Ez az amelyik mellé van egy teljes donorautó? :rolleyes: Nem néz ki rosszul így a képekről.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is az ugrott be, a 80-as évek design-ja, minden szögletes kívül-belül. :) (a kormányról, váltóról egyből a Skoda Faforit jelent meg előttem :lipssealed: :icon6: )

Ez az amelyik mellé van egy teljes donorautó? :rolleyes: Nem néz ki rosszul így a képekről.

igen az ! 1 db. van a hahun ! igazi japanishekoczka vash ;)
Link to comment
Megosztás:

ne tologasd! ugorj le vele és tuti lesz rá ! ;)

Mikor mehetek? :D Vasárnap jár le a műszaki... :goofy:

Fel kellene rakni egy vonóhorgot is, + van 1-2 dolog, amit rendbe kellene rakni rajta. Amúgy tudom nélkülözni a kocsit, úgyhogy akár ott is hagyhatom hosszabb időre is (1-2 hét).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.