Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Mikor mehetek? :D Vasárnap jár le a műszaki... :goofy:

Fel kellene rakni egy vonóhorgot is, + van 1-2 dolog, amit rendbe kellene rakni rajta. Amúgy tudom nélkülözni a kocsit, úgyhogy akár ott is hagyhatom hosszabb időre is (1-2 hét).

akkkó ahogy beszéltük :)

ne mán 5 hsz em van :D na akkor pááááá :D egy nek most :D

Link to comment
Megosztás:

Nem is próbálkoztam vele, mert túl macerás, van jobb megoldás is... :sneaky:

Ez kinek szólt? :goofy:

Nekem bejött eddig. :)

A Zsoltinak, hátha otthon lesz. :icon1:

Nyomnyad csak, majd összevonnyuk őket! :sick: ;)

Az enyémeket szoktad összevonni :omg: , találtál más játékot? ;) :icon6:

Link to comment
Megosztás:

Nekem bejött eddig. :)

Persze, Te már tapasztalt vagy e téren, és megvan a szükséges kapcsolatod is.

Én nem az időt akartam húzni, csak úgy emlékeztem, hogy később jár le a műszakim. :goofy:

Az enyémeket szoktad összevonni :omg: , találtál más játékot? ;) :icon6:

Jó, hogy szósz! :icon10: ;)

Link to comment
Megosztás:

Így nézett ki a dolog kb. fél órája. Lehet, hogy a képen nem sok fog látszani, de az autótól balra -kb. 1.5 méterre- van a szűz hó, ahol nem lapátoltuk el meg nincs letaposva. Na az jelenleg az autó oldalán lévő díszlécnél kb. 5 centivel feljebb van már és még mindig folyamatosan esik, mint a fene.

F_nyk_p0013_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek belevágjak ebbe a verdába?

http://suchen.mobile...ml?id=154137194

A bal eleje volt megütve, sajnos nem szépen javítva, de azon kívül szépen indult hidegen/melegen, minden működött, amit ki tudtam próbálni.

Ügy érzem kéne 1 ilyen autó, amit tudok bütykörészni, meg nyáron kicsit kocsikázni. Opel kereskedésben áll, de magánszemélyé.

Felemeltük, elől fékbetéteket érdemes cserélni, hátul fékcsöveket. A klímát nemtom télen hogy kéne tesztelni. Kell rá műszaki 100 Euró. Mi a véleményetek?

zd9q2f5b.jpg

wows2syl.jpg

aukdrp7i.jpg

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy ott nem divat visszatekerni az órát, de ebben akkor van 140.000 km. mikor a p*na dalol. Egy olyan autóban amit elvileg inkább csak jó időben használnak, ennyi km. alatt nem rohad el a hűtő teteje. A kormány is nagyon gázul néz ki, azt fogják hazudni, hogy azért mert sokat sütötte a nap, mikor lent volt a tető, de a lóf*szt. A bőrülés nehezen kopik meg, de ezen már a jobb oldali is kezdi megadni magát. A váltószoknya is kellően szarul néz ki, nem igazán illik a futásteljesítményhez. A motorteret túpucolták szerintem, leszedték róla a védőréteget. Ezt bármikor megismerem, mert a hülye fejemmel én is megcsináltam még anno a GSi-n, ez hagyta a sárgás foltokat, meg az oxid nyomokat. Attól még nem biztos, hogy rossz vétel, én csak a meglátásaimat írtam le. Az ára elég jó, ha úgy érzed, hogy ennyiért lenyeled ezeket a dolgokat, akkor érdemes meggondolni.

Link to comment
Megosztás:

van benne kihívás ! (az jó hogy egynyócas)

de !

cserébe occó ! :)

(ha már ennyire fedélnélküli/hajléktalan verdára gyúrsz én lehet valami hátsókerekes darabot is megnéznék. de,, előtte egy ilyennel menj amit ide linkeltél ! legyen egy kis összehasonlítási alap ;) )

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Tényleg kiástátok magatokat a hó alól? :rolleyes:

Miazhogy?!

Szinte minden nap felmegyek a telekre :icon10:

Igaz, tegnap nem sikerült alulról feljutnom, úgyhogy fentről támadtam.

Ma viszont feljutottam. Hólánccal a szomszédok is felszenvedik magukat. Nekem nincs kedvem felrakni...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.