Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Küldetem pü-t. Köszi, majd leisszuk, leesszük, kifizetem akármi. :icon1: :icon13:

Ugyan már, egy ilyen lószar tételt. Úgysem tudtam volna vele mit kezdeni, soha az életben. :)

Köszi, nagyon rendes tőled, lehet, hogy majd élek a lehetőséggel.

Asszonypajtás megkapta az állást a Festinánál, ez azt jelenti, hogy kell neki 1 autó. Azt mondta, ha beleadok, akkor beleszólhatok, hogy milyen legyen.

Szóval jöhetnek az ötletek, hogy merrefelé terelgessem, hogy számomra is örömet jelentsen az új autó. :evilgrin:

Nissan Sylvia! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Köszi, nagyon rendes tőled, lehet, hogy majd élek a lehetőséggel.

Asszonypajtás megkapta az állást a Festinánál, ez azt jelenti, hogy kell neki 1 autó. Azt mondta, ha beleadok, akkor beleszólhatok, hogy milyen legyen.

Szóval jöhetnek az ötletek, hogy merrefelé terelgessem, hogy számomra is örömet jelentsen az új autó. :evilgrin:

nehéz feladat :) csinálj egy listát mi is jöhet számításba ! aztán lájkoljuk :D miért ne :)

(hobbi autónak napi járósba nem biztos hogy egy nyitott tetős kell. javaslatom pl. egy Qp. valami )

http://suchen.mobile...ORT&tabNumber=1

pl. nem Qp. de csinos vasak ;)

(én bevállalnám magamnak is pl. bár nálunk nem annyira elterjedt darabok talán az ára miatt...)

Link to comment
Megosztás:

a házi feladat fel van adva ! :D

én biztos vagyok benne hogy megoldod ! ;) (csodálkoznék nagyot ha nem :D )

a Kojakkal tegnap értekeztem van neki gombája ! egyezkedjél vele !!!!!

...

Kojaktól megkaptam a gombát és pár foglalatot is. Köszi. ;) :icon13:

Átcserélgettem ma a pineket, mert a 26 tűs csati a BC-hez való volt. Stimmelt minden, lábkiosztás, vezetékszínek, de nem olyan kellett. :confused: Most már a digihez való. :P

Holnap megnézem mit mutat, igaz egyelőre csak 1 izzóval. :icon6:

Találnom kell majd egy Astra műszerfal burkolatot, mert úgy látom az lesz hozzáalakítva a digihez. Tetszik a sötétített plexi, így szerintem az marad. :icon9:

Link to comment
Megosztás:

Kojaktól megkaptam a gombát és pár foglalatot is. Köszi. ;) :icon13:

Átcserélgettem ma a pineket, mert a 26 tűs csati a BC-hez való volt. Stimmelt minden, lábkiosztás, vezetékszínek, de nem olyan kellett. :confused: Most már a digihez való. :P

Holnap megnézem mit mutat, igaz egyelőre csak 1 izzóval. :icon6:

Találnom kell majd egy Astra műszerfal burkolatot, mert úgy látom az lesz hozzáalakítva a digihez. Tetszik a sötétített plexi, így szerintem az marad. :icon9:

Nyomass képeket!

Zsolt: Most az A Merci legtetszetősebb.

http://suchen.mobile...RT&pageNumber=1

Ja meg ezt már rég be akartam linkelni: http://www.autobild.de/klassik/artikel/opel-omega-v8-fahrbericht-1934437.html

Link to comment
Megosztás:

Nyomass képeket!

Zsolt: Most az A Merci legtetszetősebb.

http://suchen.mobile...RT&pageNumber=1

Ja meg ezt már rég be akartam linkelni: http://www.autobild....ht-1934437.html

Á merci . hát igen bébi merci mentem már pár ilyennel az 1.4 benzin volt a kiábrándulás csimborasszója :D no de ebből egy jó CDI bőségesen tudja amit kell . az 1.6 benzin is elégséges! és talán macera mentesebb mint a CDi amiben pl. pár dolog annyira szar helyen van hogy vagy ET nek kell lenned, vagy benyugtatózod magad szerelés előtt :) van benne pár dolog.... pl. indító motor . szíj stb.... ezt leszámítva jó menni vele ! és szerintem szép is . (kinek mia szép de ez megint ne legyen vita téma most) van benne valami na. a csajok igen csak szeretik ! bár több pasit láttam ilyennel mint csajt. amit még mutass meg a zasszonynak a Smart ForFour ! abból van Brabus is ! igen csak csemege és büntet !!!!!! de mint barom úgy megy ! autópályán is van hogy jön egy Brabus ForFour és levillogja a köcsög Á hatos ajudit hogy húzás tesó innét ;) egy mérgezett egér . érdemes a kaszniról is tájékozódni mielőtt jön a fika ! meglepő !!! az én 1.5 CDI ForFour kisautóm pici okossággal volt 11X lóerős ;) baromi volt már az is . egy Brabus Turbó benzin meg ehhhh ... ;)

Ma megfeneklett a dolog. A középső rész nem múkod. :( :cry: Össze van folyva a cucc az LCD-ben. :icon11:

Többet nem írom le mit tervezek, csak ha már kész. :angry:

okosodunk okosodunk ! ;)

Kojaktól megkaptam a gombát és pár foglalatot is. Köszi. ;) :icon13:

Átcserélgettem ma a pineket, mert a 26 tűs csati a BC-hez való volt. Stimmelt minden, lábkiosztás, vezetékszínek, de nem olyan kellett. :confused: Most már a digihez való. :P

Holnap megnézem mit mutat, igaz egyelőre csak 1 izzóval. :icon6:

Találnom kell majd egy Astra műszerfal burkolatot, mert úgy látom az lesz hozzáalakítva a digihez. Tetszik a sötétített plexi, így szerintem az marad. :icon9:

ahogy beszéltük is a dolgokat :) ide írom mert még azt hiszi valaki hogy levegőbe írsz de közbe ugye telefonon is megy az értekezés ;)

Link to comment
Megosztás:

Sztem jó ez a belső. Inkább, mint az unalmas és gusztustalan minden fekete bél :sick: A rendszáma is állat. Cserébe nem megy bele az arc?

még nem tartok ott ! nézegetem kint is hátha valami becsúszik egy OT rendszámnak jobban örülnék . meg kell érni a dolognak . ami tény hogy nagyon csikálja az agyamat ! egyszer pesten néztem egy ilyet de az nagyon romos volt 600e ért kínálták anno 7 éve vagy 8.....

félig el volt süllyedve egy udvarban ... lehangoló volt hogy az ajtót sem nagyon lehetett kinyitni .... :sick:

Nem rossz, sőt ... :icon10: de a belsejében nem biztos, hogy kibírnék egy hosszabb utat. (ennyi piros árnyalat :huh: )

Még a fényszóró búra hiányzik róla a Jaguárról. :icon1:

van olyan autó amiben szinte kötelező ! :) a régi amcsi verdák között voltak nagyon stricis belsők ;) nálam az már fél siker lásd a patkányom bele pl. nagyon hangulatos a színe :)

Link to comment
Megosztás:

http://suchen.mobile...RT&pageNumber=1

ejjj de verda ;) számolgassunk :)

5.800 EUR

Limousine

EZ 03/1982

69.233 km

Benzin

66 kW (90 PS)

Schaltgetriebe

Ausstattung

Metallic

Anbieter

TK-Styling

Händler

Industriestr. 10

22869 Schenefeld / Hamburg

+49 (0)40 571 00 33

Doki bácsi ! messze van ez neked onnét ugye jól gondolom ! ???

igazi gyöngyszemet találtam asszem... nem semmi állapot .

Link to comment
Megosztás:

http://suchen.mobile...RT&pageNumber=1

ejjj de verda ;) számolgassunk :)

....

Anbieter

TK-Styling

Händler

Industriestr. 10

22869 Schenefeld / Hamburg

+49 (0)40 571 00 33

Doki bácsi ! messze van ez neked onnét ugye jól gondolom ! ???

igazi gyöngyszemet találtam asszem... nem semmi állapot .

Sajnos eléggé, de szállást útközbenre tudok nyújtani. Meg lelki támogatást. :D

Link to comment
Megosztás:

Sajnos eléggé, de szállást útközbenre tudok nyújtani. Meg lelki támogatást. :D

ha elviszik valamelyik eladó autómat (mert azért 5. autó csak máá sok lenne) akkor erre rágyúrok . igazi gyöngyszem nem vitás.

ilyen autó itthon OT rendszámmal nincsen. mekkora fless egy OT-s japó ;)

köszönöm ! lehet élek vele ha minden úgy alakul.

Link to comment
Megosztás:

ha elviszik valamelyik eladó autómat (mert azért 5. autó csak máá sok lenne) akkor erre rágyúrok . igazi gyöngyszem nem vitás.

ilyen autó itthon OT rendszámmal nincsen. mekkora fless egy OT-s japó ;)

köszönöm ! lehet élek vele ha minden úgy alakul.

Várlak szeretettel! Igen, itt Németországban, azért jóval nagyobb valószínűséggel talál az ember ilyen gyöngyszemeket.

Találtam már én is Kadettet 60e. km-el.

Link to comment
Megosztás:

:w00t: Juhuuuuuú, jó lett a cucc. :D :wub: Köszi Lomha !!! :icon13: :hug: Most már tényleg sokkal tartozom, hamar ideért.

Most így mutat mindent.

Zsolti, keresheted a jeladót, és ahogy láttam a 16 impulzusos kell. Így még a végén jó lesz a BC-hez is variálás nélkül. :icon9:

http://www.ebay.de/i...c1#ht_981wt_698

srácok ! ebayezik valaki? kellene egy pár cucc onnét de se reggem oda meg semmi fizetési biszbaszom nincs ...

Lehet megoldható, kis áttételen keresztül. ;) A PayPal nem is rossz. :icon1: Jól láttam, hogy 13 EUR a DHL szállítás?

Link to comment
Megosztás:

:w00t: Juhuuuuuú, jó lett a cucc. :D :wub: Köszi Lomha !!! :icon13: :hug: Most már tényleg sokkal tartozom, hamar ideért.

Most így mutat mindent.

Zsolti, keresheted a jeladót, és ahogy láttam a 16 impulzusos kell. Így még a végén jó lesz a BC-hez is variálás nélkül. :icon9:

Gratulálok :D Csak nehogy eladd a gépet, mikor mindent megcsinálsz rajta.

Várlak szeretettel! Igen, itt Németországban, azért jóval nagyobb valószínűséggel talál az ember ilyen gyöngyszemeket.

Találtam már én is Kadettet 60e. km-el.

Doki. Te tudsz német bankszámlára értelmes költségek mellett utalni? Mert írtam a Steinmetznek és az Irmschernek, hogy szeretnék az általuk gyártott spoilerekhez, rácsokhoz, kormányhoz műbizonylatot (Teilgutachten), de mailben nem küldenek másolatot, csak eredetit postán, a vételár átutalása után. Én egyszer fizettem a saját számlámról egy eurót, és majd 4000 forintomba került összesen :(

Link to comment
Megosztás:

:w00t: Juhuuuuuú, jó lett a cucc. :D :wub: Köszi Lomha !!! :icon13: :hug: Most már tényleg sokkal tartozom, hamar ideért.

Csak ne lett volna ilyen drága a posta. Kezdek azon gondolkodni, hogy engem ott konkrétan átbaxtak. Haver küldött egy cuccot, 5-6 kg. volt, Ő fizette a postát, se utánvét, se semmi és került 1.050- forintba. A műszercsoport volt 1.3 kg, se utánvét, se semmi, annyi volt a különbség, hogy Te fizetted a szállítást és került 2.500- forintba. Most akkor ebben hol van a logika?

hát én ebben nem nagyon vagyok otthon . nem tudom hogy oldom meg....

Hát a lámpát nem is postázzák külföldre, úgyhogy azt szállítással nem. A vízpumpa postaköltsége 18 €.

Link to comment
Megosztás:

Csak ne lett volna ilyen drága a posta. Kezdek azon gondolkodni, hogy engem ott konkrétan átbaxtak. Haver küldött egy cuccot, 5-6 kg. volt, Ő fizette a postát, se utánvét, se semmi és került 1.050- forintba. A műszercsoport volt 1.3 kg, se utánvét, se semmi, annyi volt a különbség, hogy Te fizetted a szállítást és került 2.500- forintba. Most akkor ebben hol van a logika?

Tessék tájékozódni: Postai díjszabások.

Talán az utánvét nyomta fel az árat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.