Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Figyelmesen olvassál fiam, odaírtam, hogy egyik esetben sem volt utánvét. :D

Jóvanna!

Ha a címzett fizeti a postaköltséget az nem számít utánvétnek? Bár valószínűleg nem... (Még sosem postáztam utánvéttel.) :goofy:

Biztos látták Rajtad a postán, hogy vastag vagy, és gondolták lehúznak egy kicsit :evilgrin:

"Fiam"?! :omg: Hol tart ez a mai világ...

Kitől is kértek személyit a pécsi Interspar-ban, amikor mentolos rágót akart venni? Vagy tonicot? Esetleg cigit vagy piát... :evilgrin:

Link to comment
Megosztás:

"Fiam"?! omg.gif Hol tart ez a mai világ...

Kitől is kértek személyit a pécsi Interspar-ban, amikor mentolos rágót akart venni? Vagy tonicot? Esetleg cigit vagy piát... evilgrin.gif

Kötsög! :D Erre pazarlom a drága hozzászólásaimat! :D Amúgy azt hiszem újra MOTE tag leszek. Na nem a hozzászólás korlátozás miatt! :) De most olyan ember az elnök akit csípek és lehet, hogy okosabban fognak menni a dolgok.

Link to comment
Megosztás:

Kötsög! :D Erre pazarlom a drága hozzászólásaimat! :D Amúgy azt hiszem újra MOTE tag leszek. Na nem a hozzászólás korlátozás miatt! :) De most olyan ember az elnök akit csípek és lehet, hogy okosabban fognak menni a dolgok.

Na, ezt a dolgot majd felvetem a vezetőségnél, mert nagyon meg kell gondoni, hogy szükségünk van-e egy ilyen tagra... :sneaky: ;)

Jó ez így, hogy le vagy korlátozva, mert így nem tudsz annyit beszólni... :D

Link to comment
Megosztás:

Mindenkinek, mindent meg tudok rendelni, akár az Ebayről, akár a Steinmetztől, csak mondjátok mi kell és hogy tutira-e. Azzon nyomban megrendelem. Jöhet a lista.

Ja és akkor már szervezhetünk 1 találkát is, olyat mint a múltkor. Április elején 2 hét szabim lesz, úgyhogy tudom vinni is a cuccokat.

Link to comment
Megosztás:

Azért volt drága a posta, mert a címzett fizette a pk-et.

Ok, de az csak +870.-Ft lett volna. :blink:

A lényeg, hogy ideért, mondjuk jobban jártunk volna egy pizzával a különbségen. :icon1:

Na mi van haver, vót beszóni?

Most lapítasz, mint sz@r a fűben, mi?

Aggyak kőccsönbe hozzászólást? :D :D :D

A Zsoltinak bezzeg összavonod, mi? :lol: (és nekem is :lurker: )

Link to comment
Megosztás:

Várlak szeretettel! Igen, itt Németországban, azért jóval nagyobb valószínűséggel talál az ember ilyen gyöngyszemeket.

Találtam már én is Kadettet 60e. km-el.

mintha írtam volna de na mindegy :)

akkor repeta

Köszi Dokk ! még lehet előferdülhet a dolog !

;)

Mindenkinek, mindent meg tudok rendelni, akár az Ebayről, akár a Steinmetztől, csak mondjátok mi kell és hogy tutira-e. Azzon nyomban megrendelem. Jöhet a lista.

Ja és akkor már szervezhetünk 1 találkát is, olyat mint a múltkor. Április elején 2 hét szabim lesz, úgyhogy tudom vinni is a cuccokat.

annak a lámpás linknek .

szóval nem tudom lehet-e beszélni az eladóval és meg kérdeni hogy tényleg pontosan Datsun Bluebird W910 Traveller be való, és az évjárata az enyémnek 1982 karosszéria kódja W910 (ugye hátul kaparós diesel patkányállat) ja meg hogy melyik oldali , meg hogy nincs ennek egy párja mert mind kettő kellene ....

az én dajcs tudásommal nem állnék le vele kokettálni erről :D

meg köszönném !

:hiya:

alkudni lehet ezen azííjbéjjen ?? vagy az nagyon kisebbségies???

Már rákérdeztem. Most már csak meg kell válaszolja.

Ennél a konkrét darabra lehet árajánlatot tenni, oszt vagy elfogadja vagy nem. Mondd mennyit rakjak rá.

Tiu: Persze, bár nemtom,hogy befér-e az enyémbe. A ködöst, meg a vonószem deknijét nem adja hozzá a srác.

ááá! zsír!!

legyen 30 euró ?

jó az?

Köszi! ;)

elfogyott az 5 hozzászólásom !!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Mindenkinek, mindent meg tudok rendelni, akár az Ebayről, akár a Steinmetztől, csak mondjátok mi kell és hogy tutira-e. Azzon nyomban megrendelem. Jöhet a lista.

Ja és akkor már szervezhetünk 1 találkát is, olyat mint a múltkor. Április elején 2 hét szabim lesz, úgyhogy tudom vinni is a cuccokat.

Akkor már kezdek is keresni GSI lököst. :D Az is befér? :rolleyes:

Ez pont nekem való lenne (egyelőre csak kérdés) ;)

Link to comment
Megosztás:

annak a lámpás linknek .

szóval nem tudom lehet-e beszélni az eladóval és meg kérdeni hogy tényleg pontosan Datsun Bluebird W910 Traveller be való, és az évjárata az enyémnek 1982 karosszéria kódja W910 (ugye hátul kaparós diesel patkányállat)

az én dajcs tudásommal nem állnék le vele kokettálni erről :D

meg köszönném !

:hiya:

Már rákérdeztem. Most már csak meg kell válaszolja.

Ennél a konkrét darabra lehet árajánlatot tenni, oszt vagy elfogadja vagy nem. Mondd mennyit rakjak rá.

Tiu: Persze, bár nemtom,hogy befér-e az enyémbe. A ködöst, meg a vonószem deknijét nem adja hozzá a srác.

Link to comment
Megosztás:

Már rákérdeztem. Most már csak meg kell válaszolja.

Ennél a konkrét darabra lehet árajánlatot tenni, oszt vagy elfogadja vagy nem. Mondd mennyit rakjak rá.

Tiu: Persze, bár nemtom,hogy befér-e az enyémbe. A ködöst, meg a vonószem deknijét nem adja hozzá a srác.

Ok, köszi, láttam és ráadásul nagyon viszik fel az árát is. Nem kell még, csak elteszem mint lehetőség. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

ejj de nagy a csend :) Norbi köszi az össze vonogatást !

Dokibácsi ? jött valami üzink? lámpa ügyileg?

ja és ki jön az idén blitzre ? ugye szegeden lesz nem de ?

Kori holnap délelőtt lent leszek ! jöhetsz az olajért ha van időd meg arra jársz !

jövő hétvégén megyek egy nagy cég bulijára pécsett lesz (ilyen kisembert hívtak meg egyedül innét mohácsról uhhh ) . próbálnék kalapolni némi szponzori pénzt az opelklubnak blitzre . a többit nem írom ide mert más is olvashatja.....

olyanok vagyunk mint egy nyilvános ház :D vagy tévedek??

elég szar a helyzet mindenhol de remélem sikerre járok szurkoljatok!

Tiu !

jeladó elfelejtettem de holnap tudom mivel kezdek! 16IMP.

Link to comment
Megosztás:

Meg amúgy is csak a baj van belőle. Összevonták a VP-t meg az APEH-ot, aztán az is csak rosszabb lett. :D

BIG like :D

Zsolti, akkor holnap jövök. Amúgy csütörtökön is jártam arra, de sztem pont ebédeltél. Mi Anitával és a két gyermekkel jövünk Blitzre, többieket nem tudom. Öcséméknél szeptemberben lagzi, úgyhogy nem biztos, hogy ők jönnek.

Doki. Priviben tudsz küldeni mail címet, ahova el tudom küldeni, hogy mit írt a Steinmetz és az Irmscher a műbizonylatokkal kapcsolatban.

Link to comment
Megosztás:

Zsolti, akkor holnap jövök. Amúgy csütörtökön is jártam arra, de sztem pont ebédeltél. Mi Anitával és a két gyermekkel jövünk Blitzre, többieket nem tudom. öcséméknél szeptemberben lagzi, úgyhogy nem biztos, hogy ők jönnek.

ok ! fél kilenctől lent leszek !

lagzi ? milyen lagzi?

Link to comment
Megosztás:

Bocs, de ügyeltem. Ennyit még nem futottam, mint tegnap napközben.

Zsolti: az ürge se tudja, hogy jó-e, mert nincs hozzá katalógusa, de azt írja, hogy visszaveszi, ha nem jó, akkor tegyek erre az órára 20€-ót? Lámpa jöhet?

Kori: Küldöm az email címem.

Akkor mikor találkozunk a Norbinál? :icon1:

Most megyek síelni a szomszédba http://www.goetschen.com/, aztán du. kis Salzburg. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem-nem, idegösszeomlást kapok ha minden a helyén van, fel kell készíteni a gépet a szezonra. :) Sok változtatás és javítás lesz ahhoz képest ahogy hozzám került, de ez sajnos sok munkával jár.

Mik ezek a vastag spagócák? Zenedoboz is lesz? :rolleyes: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.