Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Bizony! Az elmúlt kb. 2 évben elég komoly hifi motyókat szedtem össze, azok lesznek beépítve. A képen látható kábeleket az autóval kaptam, valószínűleg ebből nem sok lesz felhasználva. A szétszedésnek két oka volt, az egyik, hogy a hifi kábeleket a küszöbnél vitték el, ami miatt a takaró műanyagot nem lehet rárakni. Az új kábelek középen fognak menni, a szőnyeg alatt. A másik pedig a padlólemez ellenőrzése, ami szerencsére apróságoktól eltekintve hibátlan.

Link to comment
Megosztás:

ejj de nagy a csend :) ...

Tiu !

jeladó elfelejtettem de holnap tudom mivel kezdek! 16IMP.

Hahó Zsolti ! Hova tűntél? :hiya:

Ilyen mélyre kell ásni a pincében? (sok a garázs) :icon6:

Még valami szimmeringet említettél a váltó kapcsoló tengelyhez. :)

Link to comment
Megosztás:

Bocs, de ügyeltem. Ennyit még nem futottam, mint tegnap napközben.

Zsolti: az ürge se tudja, hogy jó-e, mert nincs hozzá katalógusa, de azt írja, hogy visszaveszi, ha nem jó, akkor tegyek erre az órára 20€-ót? Lámpa jöhet?

Kori: Küldöm az email címem.

Akkor mikor találkozunk a Norbinál? :icon1:

Most megyek síelni a szomszédba http://www.goetschen.com/, aztán du. kis Salzburg. :D

az óracsoport OK! 20 euró

lámpa így hogy nem tudja így én sem tudom ! (lutri akkor nem ??) adjunk érte így 20 at ! ha adja adja, ha nem hát nem.

Norbinál vagy bárhol ! :) hát valami szalonnát csak sütünk nem ???

Norbi ! ma szétkaptam a motort amit említettem ! elvitték a hengerfejet . semmi baja nem volt képzeld egy új hengerfej volt rajta ! csak a tömítés volt oda valamiért meg halt . kicsi víz ment bele a 2 es 3 as hengerhez.

amúgy ezért nem indult el nekik mert hát a vizet nem lehet ugye összenyomni . csak lestem mikor megnéztem mi van a piszok alatt :) egy repedés mentes hibátlan diesel hengerfej . azt nem is mondom mennyiért vitték el ...... (leanyáznátok)

Link to comment
Megosztás:

hi! ehh nem tudja mit árul... ejnye no. egy ilyen 20 euró max amit megér .mert ha az új fajta pl. amit arról lehet felismerni hogy hosszabb , akkor az van itthon is asszem olyan 7 e körül utángyáriban , de ha eredeti és hát gyári, akkor az nagy fless ! kár hogy nincsen neki kettő! :(

a 20 euróra ha nem jön rá komlyabb költség ilyen posta meg ez meg az mig mik vannak, dolgok, akkor annyit megér szóval tegyünk egy 20 eurós AJÁNLATOT ! esetleg meg kellene kérdezni mije van még ehhez a típushoz !!! hátha van valami csemege !

köszönöm ! :)

Megtettem :icon1: , műszeregység nem kell?

Link to comment
Megosztás:

...

Norbinál vagy bárhol ! :) hát valami szalonnát csak sütünk nem ???

Norbi ! ma szétkaptam a motort amit említettem ! elvitték a hengerfejet . semmi baja nem volt képzeld egy új hengerfej volt rajta ! csak a tömítés volt oda valamiért meg halt . kicsi víz ment bele a 2 es 3 as hengerhez.

amúgy ezért nem indult el nekik mert hát a vizet nem lehet ugye összenyomni . csak lestem mikor megnéztem mi van a piszok alatt :) egy repedés mentes hibátlan diesel hengerfej . azt nem is mondom mennyiért vitték el ...... (leanyáznátok)

Sütögetésről lehet szó :icon1:

Remélem nem lesz szükségem mostanában hengerfejre... :goofy:

Ui: Jer a fészbukra, kérdeznék ezt-azt, ne a hsz-aid fogyjanak...

Link to comment
Megosztás:

Sütögetésről lehet szó :icon1:

Remélem nem lesz szükségem mostanában hengerfejre... :goofy:

Tettem rá én is, most 21 EUR. :icon1: Vagy nem is így kell? :blink: :omg: :icon6: (csakviccvót ;) )

Amúgy győzőm kapkodni a fejem ebben a hozzászólás rengetegben. Majdnem olyan, mint az itt a piros hol a piros. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tettem rá én is, most 21 EUR. :icon1: Vagy nem is így kell? :blink: :omg: :icon6: (csakviccvót ;) )

Amúgy győzőm kapkodni a fejem ebben a hozzászólás rengetegben. Majdnem olyan, mint az itt a piros hol a piros. :lol:

van itt minden ! :D kevés a hsz ünk na :D ezért kell elmenni fészbukra oszt ott van minden . csinálok oda egy mediterrán opel oldalt mingyár :D
Link to comment
Megosztás:

Inkább csengess be 3500-at! :icon10:

nincsen bankszámlám ! nem is lesz ! :D így nekem ez nem játszik :) meg spúúúúúr vagyok :D :P válság van :P meg mail meg fészbuk meg van minden :) havi rezsimet össze adtam minap = csak csekkek : úgy 100 körül! és akkor nem ettem meg nem ittamm meg suli gyereknek, meg tankolni, meg van 4 a vasdarabunk is. ehh..... no.
Link to comment
Megosztás:

el ;)

:D ezmegyapatkányba :evilgrin:

Hova, 1 db középre? :devlish: :P ;)

Tényleg, találtál már valamit nekem is? :rolleyes:

A rádió beépítő keretet már megcsináltam, kicsit kevés volt benne a hely a csatiknak. Kettőnek volt hely 3 helyett. A csatin is csak két rész van, remélem a másik autóban benne lesz a harmadik. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Doki. Lehet már tudni, mikor jössz haza? Mindenképp szeretnénk egy kis összejövetelt. Jó lenne tudni, mert kell kérni a jövő havi szabikat.

Norbi. Meg lehetne nálatok oldani a Mecsek-oldalban? :hug: Lehetne egyet főzni, vagy grillezni, vagy szalonnát sütni, vagy ki mit szeretne.

Link to comment
Megosztás:

Doki. Lehet már tudni, mikor jössz haza? Mindenképp szeretnénk egy kis összejövetelt. Jó lenne tudni, mert kell kérni a jövő havi szabikat.

Norbi. Meg lehetne nálatok oldani a Mecsek-oldalban? :hug: Lehetne egyet főzni, vagy grillezni, vagy szalonnát sütni, vagy ki mit szeretne.

Persze, hogy lehet tudni, április 2-3 környékén érkezünk Pécsre és 12-13-áig leszünk ott.

Az utalásokat rendezem jövő 7en és akkor bonyolíthatjuk a dolgokat.

Link to comment
Megosztás:

6-án Anita szülinapja lesz ( nem illik elárulni, hogy mennyi, de páros és már nem két X van benne :unsure: ) 8-án pedig húsvét.

Mi legyen a kaja? Grillezzünk vmit?

Persze ha többen maradnának távol, mint akik eljönnének, át is tehetjük hétközbenre, vagy péntekre.

Link to comment
Megosztás:

6-án Anita szülinapja lesz ( nem illik elárulni, hogy mennyi, de páros és már nem két X van benne :unsure: ) 8-án pedig húsvét.

Mi legyen a kaja? Grillezzünk vmit?

Persze ha többen maradnának távol, mint akik eljönnének, át is tehetjük hétközbenre, vagy péntekre.

Grillezhetünk. Az össznépi főzést nem vállalom be, mert lehet, hogy a Néró sem enné meg a főztömet :goofy:

Első körben várjuk meg, hogy ki mit szól a szombathoz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.