Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Szerintem nagyon jó lesz :) :) , talán annyit módosítanék rajta, hogy a tiszteletbeli tagunkat a végére raknám (hacsak nem valami etikett szabályzat miatt került előre :) ).

12 példány kellene belőle (alapító tagok + MOTE), esetleg 1-2 tartalék sem ártana.

Kojak-kal szombaton aláíratjuk náluk (ha még mindig nem biztos a vasárnapi találkozóban), én meg szombaton este, vagy vasárnap a tali előtt megpróbálom Gyurka-val aláíratni őket. A többiek pedig majd Mohácson :D

A javítások megvannak.

Most ott tartunk, hogy nyolcan leszünk vasárnap a talin, és Gyurkával tudjuk aláíratni előre. Lehet, hogy csak az én aggódási kvóciensem emelkedik, de ha nem lesz 10 aláíró tag, nem tudunk alapítani. Jól látom? Csak azért kérdem, hogy érdemes-e 12-13 pl-t nyomtatni?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem kell aggódni, nem vérre megy a dolog. :)

Amúgy beszéltem egyhapsival (mert már két napja nem volt a fórumon), és azt mondta, hogy kissé, el van havazva, meg beteg a kisebbik gyerek, de mindenképpen megpróbál lenézni. Mindenesetre, ha mégse tudna eljönni (ezt gondolom vasárnap dél körül már meg tudja mondani), akkor hozzá is elugrok az aláírásokért. Ja, és addigra szerintem már tag lesz Ő is :) (van egy olyan megérzésem).

Úgyhogy, nyugodtan mehet a 13 példány :). Amúgy, Te csinálod, vagy csináltatod valahol? Aztán majd mondjad, hogy mi mennyi!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem kell aggódni, nem vérre megy a dolog. :)

Amúgy beszéltem egyhapsival (mert már két napja nem volt a fórumon), és azt mondta, hogy kissé, el van havazva, meg beteg a kisebbik gyerek, de mindenképpen megpróbál lenézni. Mindenesetre, ha mégse tudna eljönni (ezt gondolom vasárnap dél körül már meg tudja mondani), akkor hozzá is elugrok az aláírásokért. Ja, és addigra szerintem már tag lesz Ő is :) (van egy olyan megérzésem).

Úgyhogy, nyugodtan mehet a 13 példány :). Amúgy, Te csinálod, vagy csináltatod valahol? Aztán majd mondjad, hogy mi mennyi!

A nyomtató kinyomtatja, a többit majd kigondolom. :D

Link to comment
Megosztás:

Részemről még mindig tökéletes! :D

Akinek meg nem, az hoz magával szendvicset, vagy majd süt palacsintát! Persze annyit, hogy mindenkinek jusson! :) :) :)

Azt tudom, hogy neked tökéletes. :D

Csak próbálok nagyobb átfogóbb felmérést csiálni a 4 ember között. :lol: :lol: :lol: Meg aki esetleg még úgy dönt, hogy benéz.

Link to comment
Megosztás:

Csak próbálok nagyobb átfogóbb felmérést csiálni a 4 ember között. :) :D :lol: Meg aki esetleg még úgy dönt, hogy benéz.

Aztán majd rendelnek még 3-félét :lol:. Kell ez Neked? Biztos jelezték volna, ha allergiásak lennének a nyúlhúsra :).

Különben is: hallgatás=beleegyezés.

Ha meg nem, akkor: Néma gyereknek az anyja pi...ját :) (ezt az osztályfőnököm mondta egy gyenge pillanatában), akarom mondani anyja sem érti a szavát.

Link to comment
Megosztás:

Aztán majd rendelnek még 3-félét :D. Kell ez Neked? Biztos jelezték volna, ha allergiásak lennének a nyúlhúsra :).

Különben is: hallgatás=beleegyezés.

Ha meg nem, akkor: Néma gyereknek az anyja pi...ját :) (ezt az osztályfőnököm mondta egy gyenge pillanatában), akarom mondani anyja sem érti a szavát.

Szerintem meg béna gyereknek anyja veri a f*szát. :) :D :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nyugodtan jöhettek korábban. lesz kajafőzés, meg szerelés. Kb ennyi. A többi spontán szerveződik.

Aki jön mégegyszer. Házi nyúlból pörkölt kaja jó lesz??????

Akkor majd pontosítsátok, mikor az akkor.

A pörkölttel nincs gond.

Link to comment
Megosztás:

A papírok már nálam vannak, tollat viszek, hogy ne ötféle tollal legyen aláírva.

Fényképező is lesz nálam, de hozzon más is!

A Pécsről indulóknak kellene egy találkozási pont.

Én 14:00-14:15-ig a Baumax parkolójában leszek. Aki csatlakozni óhajt, azt sok szeretettel várom. Indulás 14:15-kor. 13:30-ra megyek Gyurka-hoz a papírokkal, Ő ott lakik a Baumax-tól egy köpésre.

Link to comment
Megosztás:

Ma találkoztunk Kojakéknál a Mediterránból ivannorbi-val és gergolabs-szal. Készítjük a tollat holnapra.

Több emberrel megismerkedtem, én jól éreztem magam, finom volt a kaja. Köszi Kojak. :)

Én is köszönök mindent!

Jó kis csapat. Gondolom most már még jobb a hangulat. Jó gyorsan elment az idő.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.