Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Mediterrán klub, alakuló szekció találkozó: 2008.02.10. 15:00h Mohács Széchenyi tér.

1. kori, Anita

2. ivannorbi, Erika*, Ivánka*

3. Alex.79, Franciska

4. Kojak???? erősödik az elhatározásom de csak ha lesz pénzem és lehet, hogy csak később

5. Babu, Zsuzsi, Anna

6. Gergő(gergolabs)+ még lehet, hogy b. nőm, haverom is jön

7. zsolt

8. Tiu

9.

10.

Lányunkat lepasszoltuk, így nyugodtabban leszünk :)

Link to comment
Megosztás:

Mediterrán klub, alakuló szekció találkozó: 2008.02.10. 15:00h Mohács Széchenyi tér.

1. kori, Anita

2. ivannorbi, Erika*, Ivánka*

3. Alex.79, Franciska

4. Kojak???? erősödik az elhatározásom de csak ha lesz pénzem és lehet, hogy csak később

5. Babu, Zsuzsi

6. Gergő(gergolabs)+ még lehet, hogy b. nőm, haverom is jön

7. zsolt

8. Tiu

9.

10.

Lányunkat lepasszoltuk, így nyugodtabban leszünk :)

Mi sem hozzuk a picit, mert nagyon oda kellene figyelni rá...

Link to comment
Megosztás:

A papírok már nálam vannak, tollat viszek, hogy ne ötféle tollal legyen aláírva.

Fényképező is lesz nálam, de hozzon más is!

A Pécsről indulóknak kellene egy találkozási pont.

Én 14:00-14:15-ig a Baumax parkolójában leszek. Aki csatlakozni óhajt, azt sok szeretettel várom. Indulás 14:15-kor. 13:30-ra megyek Gyurka-hoz a papírokkal, Ő ott lakik a Baumax-tól egy köpésre.

Eddig úgynéz ki hogy nekem be kell ugranom nagyárpádra 1 emberért. De ha nem,odamegyünk mi is. :)

Link to comment
Megosztás:

Bocs srácok, de nagyon jó fuvar jött össze. Siófokig elhozott Huszi, onnan meg Fehérvárig Fater. Köszönet is nekik érte. Úgyhogy inkább letettem Pécsről és Mohácsról, mert inkább az autós barátokban bízok, mint MÁV-ban és Volánban. Úgyhogy sorry.gif. De ti érezzétek jól magatokat, és alakuljatok, sokasodjatok! :) :)

Ja, és még csak annyit: "hol a féltéglám, te szakállas köcsög?" by Fater haha.gifnagylol.gif

Link to comment
Megosztás:

Bocs srácok, de nagyon jó fuvar jött össze. Siófokig elhozott Huszi, onnan meg Fehérvárig Fater. Köszönet is nekik érte. Úgyhogy inkább letettem Pécsről és Mohácsról, mert inkább az autós barátokban bízok, mint MÁV-ban és Volánban. Úgyhogy sorry.gif. De ti érezzétek jól magatokat, és alakuljatok, sokasodjatok! :D :lol:

Ja, és még csak annyit: "hol a féltéglám, te szakállas köcsög?" by Fater haha.gifnagylol.gif

váááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá !!!!!!!!!! :) :) :) naggyon yóóó volt ! na most meg is nézem a videót ! :D :lol:

hát komolyan rendesen begörcsöltem a nevetéstől ! estére komoly hasfali fájdalmaim voltak ! :lol:

jó volt a tali ! :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor írok ide egy rövid összefoglalót az alapító talinkról:

Tehát: Dátum: 2008. február 10.

Előzmények (a pécsi részről)

13:30 - Meglátogattam Gyurkát az alapító okiratokkal, melyeket szép sorjában alá is írt.

14:00 - A pécsi találkozóhelyre (Baumax parkoló) érve kapásból rávillogtam egy szembe jövő sötétkék B Vekire, amiről kiderült, hogy nem Alex.79-é, mivel Ő egy kicsit odébb parkolt a kocsijával. Mindegy, felfoghatjuk egy opeles üdvözlésnek. Szóval másodikként értem a találkozóhelyre. 3-ként gergolabs futott be, majd pedig egyhapsi is megérkezett, de Ő csak az okiratokat jött aláírni, mivel sajnos nem volt lehetősége velünk tartani. Végül Alex.79 barátai is megérkeztek. Kojak-ékat sajnos nem tudtuk bevárni, mivel már így is késésben voltunk az indulással, a 14:15-ös indulásból 14:30 lett, sőt még egy kicsit több is. Alex.79-cel az élen elindultunk, és a jó tempónak köszönhetően pontban 15 órára a megbeszélt helyre értünk. Valahol Lánycsók és a Széchenyi tér között csatlakozott hozzánk Tiu is (vagy mi csatlakoztunk Hozzá?, ezt nem tudom, mert én kullogtam a sor végén) aki Lánycsókról indult.

Mohács, Széchenyi tér, 15:00

Szóval az első turnusban 5 autó érkezett, majd befutott opzsolt is a gyönyörűszép célkeresztes off autójával. Utána a Müller-család érkezett meg az opelflottával. Végül megérkeztek Kojak-ék is a rettenetes off kisteherautójukkal, aminek a márkajelzése stílusosan el volt takarva egy kartonpapírral. Az opeljel sajnos hiányzott róla (legalábbis én nem láttam). Itt mindenki bemutatkozott egymásnak, fagyoskodtunk egy kicsit, lőttünk pár képet, majd közös megegyezés alapján bevonultunk a tér túlsó felén található (Centrum?) kávézóba. Ja, előtte még Babu elugrott boltba, majd visszafelé jövet pördült-fordult egy-kettőt a téren, hogy megmutassa a gumifüstölés mikéntjét a tér közepén álldogáló típusidegen autó- illetve motor-csoportosulásnak. Pár perc múlva jobbnak is látták, ha odébbállnak.

Szóval a kávézóban (inkább az előterében) átrendeztük a placcot, majd mindenki helyet foglalt. Iszogattunk, beszélgettünk, sorjában szépen aláírtuk az Alapító Okiratot. Szerényen lezajlott az elnökválasztás is, ahol közös megegyezéssel (ugyanis Kori jóval erősebbnek tűnt, mint én) Kori lett az elnök, én pedig a helyettese. Senkinek nem volt ellenvetése, úgyhogy ebben maradtunk. Szóba került a következő találkozó lehetősége is, mely során abban állapodtunk meg, hogy az Kaposvár környékén lenne, március tájékán. Még iszogattunk és beszélgettünk egy kicsit, aztán szép lassan oszlani kezdett a banda. Elsőnek Alex.79 barátai mentek haza, remélem nem érezték magukat rosszul közöttünk. Utána Kojak-ék távoztak, előttük még "hosszú" út állt, meg a hétvégéjük is fárasztó lehetett :) . Úgy 19 óra magasságában szedelőzködni kezdtünk, majd elhagytuk a vendéglátóhelyet. A kocsiknál érzékeny búcsút vettünk egymástól, majd mindenki beült a saját opeljébe, és elindult a karaván (a két caravan-nal :) )

Tudtommal mindenki épségben hazaért.

Hát röviden ennyi lett volna az első igazi Mediterrán szekciós találkozónk, ami remélem mindenkinek tetszett, és még sok ilyenben lehet részünk. Ha valaki szeretné kiegészíteni, az bátran megteheti! (Főként a nevekben kérném a segítségeket, mert az sajnos nem az erősségem :) )

Link to comment
Megosztás:

Ugyan én tiltakoztam melletted, mert beleéltem magam, hogy te leszel az elnök, de hát... :D

A peugeot jel a fűtési szezon miatt van letakarva. De indítványozásra megejthetük volna az átcímkézést... :)

Remélem azért nem csalódtál nagyot! :lol:

A kartonozás okát sejtettem, de az opeljel csak most jutott az eszembe :)

Esetleg egy birkapörköltet valaki???? Vagy kecskét??? :lol:

A birka az azt hiszem, hogy komoly felajánlást képez.

Szerinted mi a válaszom erre a kérdésre? :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.