Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Egyetértek szerintemse terheljünk senkit annyit csak összetudunk dobni hogy egy helyen asztal stb stb ...

Én konkrétan nem az anyagiakra gondoltam :) (bár az sem egy elhanyagolható szempont, ha mondjuk egy egész délutánt egy helyen töltünk).

Én személy szerint nem vagyok oda az éttermi-kocsmai összejövetelekért. Nekem inkább a bográcsozás-grillezés-szalonnasütés jön be. Persze ehhez jó idő kell. Meg valaki, aki tud főzni :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor maradjunk a szombatnál.

Március 8 (szombat)

1. ivannorbi

2. Lomha 8V

3. hening (eddig úgy néz ki talán jó)

4. Tiu (megoldható)

5. kori 2 fő

6. babu

7. Kojak

8. Xray

9. Gergő

Még annyival kellene kiegészíteni, hogy kik hányan jönnek.

Én is jobb szeretem a garden partikat,de annakmindig az a vége, hogy vki jólérzi magát mert bulizik, egyesek meg csak dolgoznak és nem élvezik a talit. De amint tartósan és tervezhetően jó idő lesz biztos ipróbálunk egy ilyesfajta talit is.

Link to comment
Megosztás:

Akkor maradjunk a szombatnál.

Március 8 (szombat)

1. ivannorbi

2. Lomha 8V

3. hening (most már tuti)(4 fő)

4. Tiu (megoldható)

5. kori 2 fő

6. babu

7. Kojak

8. Xray

9. Gergő

Még annyival kellene kiegészíteni, hogy kik hányan jönnek.

Én is jobb szeretem a garden partikat,de annakmindig az a vége, hogy vki jólérzi magát mert bulizik, egyesek meg csak dolgoznak és nem élvezik a talit. De amint tartósan és tervezhetően jó idő lesz biztos ipróbálunk egy ilyesfajta talit is.

ui. Ja aláírnivalót hozatok. :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor maradjunk a szombatnál.

Még annyival kellene kiegészíteni, hogy kik hányan jönnek.

Én is jobb szeretem a garden partikat,de annakmindig az a vége, hogy vki jólérzi magát mert bulizik, egyesek meg csak dolgoznak és nem élvezik a talit. De amint tartósan és tervezhetően jó idő lesz biztos ipróbálunk egy ilyesfajta talit is.

ui. Ja aláírnivalót hozatok. :)

Március 8 (szombat)

1. ivannorbi

2. Lomha 8V

3. hening (most már tuti)(4 fő)

4. Tiu (ketten)

5. kori 2 fő

6. babu

7. Kojak

8. Xray

9. Gergő

Link to comment
Megosztás:

Hát szerintem Kojak családjának(és Kojaknak is) épp elég az a 2 Kadett tali egy évben, nem hiszem, hogy tovább kéne terhelni őket(javíts ki ha tévedek Kojak).Inkább bérelni kéne valami olcsó diákklub helységet vagy hasonlót sztem.

Most valóban nem kellene még megejteni nálunk, a családnál is kellene egy kis szünet. A múltkor egy picit elhamarkodottan szóltam. :) Bár végleg nem akarom visszavonni a dolgot, csak átmenetileg. De nyárra biztosan megodható lenne.

Link to comment
Megosztás:

Most valóban nem kellene még megejteni nálunk, a családnál is kellene egy kis szünet. A múltkor egy picit elhamarkodottan szóltam. :) Bár végleg nem akarom visszavonni a dolgot, csak átmenetileg. De nyárra biztosan megodható lenne.

De minden konkrét ígéret nélkül még majd kicsit később kipuhatolom, hátha nem szólnak érte. ;) :D Végülis csak egy nap, vagy délután lenne.:P:D

De ez semmi komoly ígéret egyenlőre. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Most valóban nem kellene még megejteni nálunk, a családnál is kellene egy kis szünet. A múltkor egy picit elhamarkodottan szóltam. :D Bár végleg nem akarom visszavonni a dolgot, csak átmenetileg. De nyárra biztosan megodható lenne.

OK, érthető a dolog. :D

Akkor írd fel szépen, hogy ketten jöttök! :)

Link to comment
Megosztás:

No ma voltam a Helyőrségi Klubban és a Pogo Centerben.

A helyőrségi klub hétvégén csak megfelelő számú vendég és megfelelő fogyasztás mellett van nyitva. Ha 25 főre kérnénk, akkor kellene valami fix kaja is, amire kell némi előleg.

A pogoban viszont lenne főzési lehetőség, a hátsó teraszon. Az nyitva van, nem kell foglalózni. Csak annyi volt a kérés, hogy semmilyen italt ne vigyünk be. És nyilván ott kellene azért valamit fogyasztgatni. :) :D :D :D Ennek csak annyi a hátulütője, hogy este 6-8 tájban már kezdenek nagyobb számban megjelenni hangosabb emberek, főleg ha este lesz valamilyen koncert.

Link to comment
Megosztás:

Először is köszi Kojak, hogy utánajártál, de valami bántja a lelki békémet. A Pogo az keményen rocker beállítottságú, hangos hely nem?Nekem nem gáz, csak biztos nem mindenki szereti az ilyesmit plusz ugye lesznek gyerekek, rájuk is gondolni kell.

Inkább csinálnánk a Kék Osztriga bárba mi?????? :D :D :P

Azért mondtam, hogy kora este felé kezdenek megjönni az emberek jobban, de valszeg leginkább 8 óra után. Mondjuk gáz inkább rossz idő esetén lehet, ha bennt kell lennünk. Bár nem szokott problémás lenni a társaság, esetleg kicsit hangosak. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Először is köszi Kojak, hogy utánajártál, de valami bántja a lelki békémet. A Pogo az keményen rocker beállítottságú, hangos hely nem?Nekem nem gáz, csak biztos nem mindenki szereti az ilyesmit plusz ugye lesznek gyerekek, rájuk is gondolni kell.

pont erre gondoltam . (gondolkozós szmájli helye)

Link to comment
Megosztás:

pont erre gondoltam . (gondolkozós szmájli helye)

Aprópó érdeklődnék hogy Pl nem e lehetne azt hogy Pécsiek és akik lentről jövünk vagy is én fentről vagy nemtom 1 helyen talizzunk és úgy menyunk Kaposvár irányába?? :) Szeméylszerint örülnék neki ,mert legalább nem tévednék el :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.