Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Szerintem is gyűljünk össze valahol itt Pécsen. Mondjuk a Budai vámnál a Tecsó parkolóban :) ?

Xray meg Kaposváron bevár minket mondjuk az OMV kútnál (az a főút mellett van).

Én Dombóvár felé megyek nekem ez jó, de akkor jó keresek kaposváron egy ÖMV kutat az útmelett egyszer pesten úgy eltévedttem, kiszálok odamegyek a sráchoz,,, Aztmondja: hova szeretnél menni?? Mondom előbb mond meg hol vagyok és megmondom :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nem GSI-vel jössz véletlenül? :D

Különben is, nem muszáj egyszerre indulnunk, Te előbb indulsz fél órával (vagy ha gondolod 2 órával :D ), és akkor Te érsz oda előbb :P

De GSI-vel megyek csak hát tudod,drága a jogsi manapság nem aztmondom nem szokom tolni neki mert dehogyisnem... De egy 100-110 es átleggel szoktam közlekedni ha lehet :) Psze hogy megoldom nemgond,megnéztem az útvonalatokat,mondom arra megyek mint ti de az nekem nagy kerülő Dombóvár felé nekem közelebb :D

Link to comment
Megosztás:

A pécsi kitérő csak poén akart lenni! :D

Szóval az útvonaltervező szerint Pécs-Kaposvár 53 perc (nekem eddig 40 és 55 között volt), Paks-Kaposvár pedig 1 óra 36 perc, ami Neked biztos meglesz másfél óra alatt. Majd kitűzünk egy időpontot, és mindenki kiszámítja szépen, hogy kb. mennyi idő alatt ér oda. Aztán aki előbb odaér, az megvárja a többit. Amúgy a mi indulásunk bizonytalanabb, mint a Tiéd, mert Neked nem kell várnod induláskor senkire. Mi többen indulunk egy helyről, ilyenkor valaki(k) miatt általában késik az indulás. Szerintem nem kell nagy ügyet csinálni a dologból, már így is túllihegtük egy kicsit :D ! A mobiltelefonok korában talán megoldjuk a felmerülő problémákat is :)

Link to comment
Megosztás:

A pécsi kitérő csak poén akart lenni! :D

Szóval az útvonaltervező szerint Pécs-Kaposvár 53 perc (nekem eddig 40 és 55 között volt), Paks-Kaposvár pedig 1 óra 36 perc, ami Neked biztos meglesz másfél óra alatt. Majd kitűzünk egy időpontot, és mindenki kiszámítja szépen, hogy kb. mennyi idő alatt ér oda. Aztán aki előbb odaér, az megvárja a többit. Amúgy a mi indulásunk bizonytalanabb, mint a Tiéd, mert Neked nem kell várnod induláskor senkire. Mi többen indulunk egy helyről, ilyenkor valaki(k) miatt általában késik az indulás. Szerintem nem kell nagy ügyet csinálni a dologból, már így is túllihegtük egy kicsit :D ! A mobiltelefonok korában talán megoldjuk a felmerülő problémákat is :)

Ok megoldjuk nemproblem azért odafogok találni :D

Link to comment
Megosztás:

Ha Pécstől Sásd, Sántos felé jöttök, akkor a Sántos utáni körforgalomnál találkozik az út a Dombóvár felől jövővel (Taszár után).

A körforgalomnál Sásd felől balra, Dombóvár felől egyenesen tovább, attól pár100 méterre balra van egy kis parkoló a következő kereszteződés előtt. Itt találkozhatunk, akkor nem kell keveregni a városban.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.