Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Szóval akkor:

Lista II.:

Február 9 (szombat) Kisasszond:

1. ivannorbi (saját kocsival)

2. opzsolt kaja lesz ??, :huh:

3. gergolabs(nekem este vmikor vissza kell jönnöm)

4.

5.

...

A név mögé be lehet írni, hogy ki jönne saját kocsival, és ki az, aki mondjuk betársulna más mellé.

Link to comment
Megosztás:

Tiszakécskei cimbiknél van két hely kocsiban. Egyik Sanyié lesz, ha minden igaz. Ha egyedül jön sztem simán jöhetsz te is velük. Jut eszembe erre még holnap rákérdezek, mert lehet, hogy négyen jönnek.

Most néztem meg az Elvirát (nem vagyok egy kapkodós fajta :lol: ). Szóval köszönöm a kécskei srácok felajánlását, de inkább a vonattal Kaposvár felé veném az irányt. Fehérvártól Tiszakécske 180Km vonattal két-három átszállással, míg Kaposvár csak 150Km, egy átszállással. Onnan meg ha kell, már gyalog is elmegyek hozzátok! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Most néztem meg az Elvirát (nem vagyok egy kapkodós fajta :lol: ). Szóval köszönöm a kécskei srácok felajánlását, de inkább a vonattal Kaposvár felé veném az irányt. Fehérvártól Tiszakécske 180Km vonattal két-három átszállással, míg Kaposvár csak 150Km, egy átszállással. Onnan meg ha kell, már gyalog is elmegyek hozzátok! :huh:

Ha megírod mikor ér be Kaposvárra a vonat, péntek kivételével el tudlak vinni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.