Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Én lehet mennék Veled :D , ha lesz egy hely. <_< :icon13:

A Zsuzsi 99,9% hogy dolgozni fog, majd még megcsörgetlek.

Beférsz az Andi és a Kelly közé is :lol:

Nem jöttök Dombóvár felé? :)

Vagy inkább annál ami most nyílott a FEMA mellett. Elég nyugis helyen van.

Na, akkor döntsétek el, hogy hová menjünk.

Holnap nem nagyon leszek Net-közelben, csak reggel és délután...

Jóccakát.

Link to comment
Megosztás:

Ahhoz én már öreg vagyok. :) :D <_<

Írd a címet, meg hogy mit kell elhozni, mennyit, hogyan kell fizetni ha kell, stb., meglátom mire lesz idő holnap. :icon13:

3-kor hívom az eladót, hogy jó-e neki a 4 óra körüli időpont.

Akörül Téged is hívlak :lol:

Amúgy Dombóvár Arany János tér, ez a Pécs felé kivezető részen van.

Link to comment
Megosztás:

Azt is jó lenne tisztázni, hogy mikor lesz az összejövetel. Én még rakom össze az autót, amivel mennék. ÉS lehet, hogy le sem érek.

Lomha este plázához mész? Legfeljebb veled ott összefutok.

Akkor legyen 17:00 körül az ÁRKÁD tetején. Legfeljebb onnan átmegyünk majd a plázához később.

Link to comment
Megosztás:

Azt is jó lenne tisztázni, hogy mikor lesz az összejövetel. Én még rakom össze az autót, amivel mennék. ÉS lehet, hogy le sem érek.

Lomha este plázához mész? Legfeljebb veled ott összefutok.

Tényleg nem értél le. :)

A cuccokat Lomhától elhoztam, majd megbeszéljük eljössz-e érte, vagy vigyem-e el. :D

Link to comment
Megosztás:

Tényleg összejöttünk akik jelezték is, jó volt kicsit beszélgetni, találkozni, inni egy kávét. :)

Kár, hogy Pécs nincs kicsit közelebb mindenkinek.

Gergő, még egyszer sok sikert, és minden jót az új melóhoz. :D

Köszi mindenkinek! Jó volt megint találkozni. Onnan is fórumozok majd, meg aztán 2 havonta legalább igyekszem Pécsen is járni. Szóval legközelebb Karácsonykor.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
Mi is jól éreztük magunk. Csak hazaérés után a kutyám kerestem a faluban, mert kiszökött. Nem találtam meg :lol:

Remélem is hogy Gergő nem felejt el minket. Bár egy ilyen jó kis csapatot nem hinném, hogy könnyű lenne.

Szia Kornél. Mi is rég találkoztunk már. Öcséddel tegnap dumcsiztam.

Link to comment
Megosztás:

Mi is jól éreztük magunk. Csak hazaérés után a kutyám kerestem a faluban, mert kiszökött. Nem találtam meg :lol:

Remélem is hogy Gergő nem felejt el minket. Bár egy ilyen jó kis csapatot nem hinném, hogy könnyű lenne.

Ez kizárt dolog. Húsvét utáni héten találkozunk!!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Tehát Lomha úrhoz beteglátogatóba:

Március 12.:

1. kori

2.

3.

Március 13.:

1. kori

2.

3.

Március 14.:

1. kori

2.

3.

Március 15.:

1. kori

2.

3.

Ha vkinek más ötlete van vésse be nyugodtan. Esetleg, ha Lomhának kifogása van vmelyik időponttal kapcs, akkor vétózza meg.

Link to comment
Megosztás:

Tehát Lomha úrhoz beteglátogatóba:

Március 12.:

1. kori

2. ivannorbi

3.

Március 13.:

1. kori

2. ivannorbi

3.

Március 14.:

1. kori

2. ivannorbi ( a Zasszony itt ügyeletes lesz, úgyhogy ezen a napon valószínűleg nem fogok hiányozni neki)

3.

Március 15.:

1. kori

2. ivannorbi

3.

Ha vkinek más ötlete van vésse be nyugodtan. Esetleg, ha Lomhának kifogása van vmelyik időponttal kapcs, akkor vétózza meg.

Link to comment
Megosztás:

Tehát Lomha úrhoz beteglátogatóba:

Március 12.:

1. kori

2. ivannorbi

3. Tiu & Zsuzsi

Március 13.:

1. kori

2. ivannorbi

3.

Március 14.:

1. kori

2. ivannorbi ( a Zasszony itt ügyeletes lesz, úgyhogy ezen a napon valószínűleg nem fogok hiányozni neki)

3. Tiu & Zsuzsi

Március 15.:

1. kori

2. ivannorbi

3. Tiu & Zsuzsi

Ha vkinek más ötlete van vésse be nyugodtan. Esetleg, ha Lomhának kifogása van vmelyik időponttal kapcs, akkor vétózza meg.

Link to comment
Megosztás:

Akkor legyen Március 14-e.

Tehát Lomha úrhoz beteglátogatóba:

Március 14.:

1. kori

2. ivannorbi ( a Zasszony itt ügyeletes lesz, úgyhogy ezen a napon valószínűleg nem fogok hiányozni neki)

3. Tiu & Zsuzsi

Mikor és hol talizzunk? :D

Link to comment
Megosztás:

Az akkor úgy fest, hogy legközelebb megyek csak vitzitre, mert 13án elvileg jövök már vissza Baranyából. De ha jól sikerül a hétvége, akkor lehet sűrűben járok majd lefelé. :D És akkor meg lehetne üzletelni végre Korinak is a fuvart a hátsó híddal...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.