Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Tehát Lomha úrhoz beteglátogatóba:

Március 14.:

1. kori

2. ivannorbi ( a Zasszony itt ügyeletes lesz, úgyhogy ezen a napon valószínűleg nem fogok hiányozni neki)

3. Tiu & Zsuzsi

Mikor és hol talizzunk? :D

Nekem mind1, csak ne túl korán. Mondjuk 10-től (max. 9-kor, de akkor lehet, hogy késni fogok) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos le kell mondjam részemről a talit, mert elkaptam vmi vírusos fenét és belázasodtam, meg görcsöl a belem :lol:

Jobbulást Elnök Úr. :)

Hát, igazság szerint ma derült ki, hogy a muterék lelépnek a hosszú hétvégére, úgyhogy nem tudom lepasszolni hozzájuk a gyereket. A Zasszony meg ugyi ügyiben lesz... Úgyhogy vagy halasztunk, vagy gyerekkel megyek. :D

Még 14.-éig akármi is történhet. Holnaputánig még dönthetünk bárhogy. :D

Link to comment
Megosztás:

megfertöztek biztos a részeg busók!!! :D :D

(amugy szivesen megálltam volna egy kis eszmecserére de az idegenvezetöm rohant) ;) :)

Inkább öcsém. Lázasan szolgálta a közt (szó szerint) :lol: Hétfőn vele sem fujattam volna szondát.

Mi már hazafelé tartottunk, mert három órát voltunk benn a városban és kicsit elfáradt a család. Pláne én, lányommal a nyakamban.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Április 09. Mecseki Opeltali. Felmennénk a Tv toronyhoz, ott leparkolnánk, és átsétálnánk a kis tubesi kilátóhoz, ahol szalonna sütést és nyárson sütést követnénk el.

Lista:

01.: Ani,Dana és kori.

02.: Zsuzsi & Tiu

03.:

04.:

Link to comment
Megosztás:

Április 09. Mecseki Opeltali. Felmennénk a Tv toronyhoz, ott leparkolnánk, és átsétálnánk a kis tubesi kilátóhoz, ahol szalonna sütést és nyárson sütést követnénk el.

Lista:

01.: Ani,Dana és kori.

02.: Zsuzsi & Tiu

03.: ivannorbi (& Ivánka)

04.: Brezsy&Melinda

Link to comment
Megosztás:

Április 09. Mecseki Opeltali. Felmennénk a Tv toronyhoz, ott leparkolnánk, és átsétálnánk a kis tubesi kilátóhoz, ahol szalonna sütést és nyárson sütést követnénk el.

Lista:

01.: Ani,Dana és kori.

02.: Zsuzsi & Tiu

03.: ivannorbi (& Ivánka)

04.: Brezsy&Melinda

05.: Andrew + Ági: kb 50%, hogy tudunk jönni, de jó lenne (délután csatlakoznánk, mert délig dolgozik asszonyka, majd hívom Korit, mert a toronyig odatalálok, de onnan már nem tiszta).

Link to comment
Megosztás:

Sajnos még nem 100%, hogy tudunk menni, de ha igen, lehet elkanyarodunk Lomha felé is.

Lomha, ha a 700m séta nem sok a bokádnak B) , akkor el is tudnánk hozni a talira. :D Kb. ennyinek néztem térképen a torony és a kilátó közti sétát. De ez nem biztos, majd Norbi vagy valaki megmondja. :)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos még nem 100%, hogy tudunk menni, de ha igen, lehet elkanyarodunk Lomha felé is.

Lomha, ha a 700m séta nem sok a bokádnak B) , akkor el is tudnánk hozni a talira. :D Kb. ennyinek néztem térképen a torony és a kilátó közti sétát. De ez nem biztos, majd Norbi vagy valaki megmondja. :)

Ja, olyan 7-800 méter.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.