Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Felhomályosítanál? Sajnos nem emlékszem B)

Nyugi, én sem emlékszem pontosan, mert előbb mondta a Zsuzsi, hogy az Siklóson volt. :D

Valami olyasmi, hogy az öregeknek hozol kiskocsit. (felfelé menet a várba) :)

És nekem már a tekintetemet is úgy hordozzák. :) :( (azért 7-800 m-t még bírok talán) :)

Link to comment
Megosztás:

Jó kis kirándulást csaptunk ismét. B)

Öröm volt látni mindenkit :D , és jó volt beszélgetni kicsit.

Érdekes, hogy nem is kell olyan messzire menni, hogy szép dolgokat lásson az ember, mindezzel együtt még egy motorversenybe is belecsöppentünk. :)

Link to comment
Megosztás:

Jó kis kirándulást csaptunk ismét. B)

Öröm volt látni mindenkit :D , és jó volt beszélgetni kicsit.

Érdekes, hogy nem is kell olyan messzire menni, hogy szép dolgokat lásson az ember, mindezzel együtt még egy motorversenybe is belecsöppentünk. :(

Mi is örültünk a mai napnak,úgy is ritkán találkozunk.

Az a fránya benzingőz az erdőben is megtalál minket :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Szombaton (05.21.) megyünk kőbánya látogatásra Komlóra. Sajnos csak most jutott eszembe, hogy ide is beírjam. Több négyzetkilóméter a bánya területe, ahol körbevezetnek, magyaráznak, lesz robbantás is. (És ingyenes. :D)

Hétfőn meg kérdezem, hogy hányan mehetünk és este fel írom, hogy mire jutottam.

Én azon a péntek-szombaton Fonyódon leszek.

Látom a képet magam előtt, ahogy ott őrűltködsz a bánya területén a kék szörnyeteggel... :D

Link to comment
Megosztás:

Sógi.

A 2db matricából az egyiket nekem rendelted, ahogy beszéltünk róla?Vagy rendeljek külön?

De neked.

Tisztelt barátaim. Mivel szeptemberre várjuk második csemeténk, a rendhagyó lánycsóki talit előbb tartanánk meg. Légyszi mindenki vésse be, mikor NEM jó neki.

Link to comment
Megosztás:

...

Tisztelt barátaim. Mivel szeptemberre várjuk második csemeténk, a rendhagyó lánycsóki talit előbb tartanánk meg. Légyszi mindenki vésse be, mikor NEM jó neki.

Hova véssük? :D :)

Különben, a Blitz kivételével, még bármelyik időpont jó. B) :D

Link to comment
Megosztás:

Még nekem sincs konkrét nyári programom.

Viszont (ha szerencsénk lesz), lehet, hogy addigra veszünk egy bulizós telket, esetleg tarthatjuk ott is. Persze nem akarom felborítani a már jól megszokott rendszert, csak jeleztem, hogy esetleg... :D

Szerezzél a telekhez medencét és műanyag asztalt is :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem írjunk egy listát az összes hétvégéről és mindenki írja be , hogy mikor ér rá.És a legtöbb nyer(egy kakas nyalókát)

2011 Opel Tali Lánycsók-Mediterrán szekció

2011. Július 23-24.

1.

2.

3.

...

2011. Július 30-31.

1.

2.

3.

...

2011. Augusztus 06-07.

1.

2.Brezsy-Melcsy

3.

...

2011. Augusztus 13-14.

1.

2.

3.

...

2011. Augusztus 20-21.

1.

2.Brezsy-Melcsy

3.

...

2011. Augusztus 27-28.

1.

2.Brezsy-Melcsy

3.

..

Bár nem akarok bele szólni.Tudom Norbi,Lomha már beszóltam :D :D

Langyi party

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.