Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Jön Kojak is, beszéltem vele. Babuék is jönnek. Mi pénteken fél dél körül indulunk. Tiu, ti mikor lesztek Mohácson?

Hurrá, majdnem együtt lesz az egész csapat. :D

Norbi majd gondolunk rád, gondolom az új házikó elvitte a pénzt.

Szerintem 9 körül érünk oda Zsoltihoz, én szeretnék mielőbb odaérni Blitzre, hogy tudjunk valami jó helyet találni a sátornak. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Hurrá, majdnem együtt lesz az egész csapat. :D

Norbi majd gondolunk rád, gondolom az új házikó elvitte a pénzt.

Szerintem 9 körül érünk oda Zsoltihoz, én szeretnék mielőbb odaérni Blitzre, hogy tudjunk valami jó helyet találni a sátornak. :icon4:

foglalj mellettetek helyet(egy fél focipályát) :icon4:

Link to comment
Megosztás:

érdekes meleg lesz ott szegeden ma voltam vadasparkilag de huuuu bakker 34 fokok ;) remélem nem valami posvadt ótvaros kemping tottyadt büdös vizzel ,,? :D ;)

minimal felszereléssel is túl lehet élni az éjszakát úgy nézem az időjárás jelentést :icon4: eső nem lesz . meleg az igen :icon4:

mindenkinek jó utat és a mobil trafi dolgozik szeged környékén !

Link to comment
Megosztás:

Bocs hogy beleszólok, Te kaposvári vagy? Csak mert szüleim Somogyban laknak, gyakran járok arra.

Igen. :lol:

érdekes meleg lesz ott szegeden ma voltam vadasparkilag de huuuu bakker 34 fokok :lol: remélem nem valami posvadt ótvaros kemping tottyadt büdös vizzel ,,? :D ;)

minimal felszereléssel is túl lehet élni az éjszakát úgy nézem az időjárás jelentést ;) eső nem lesz . meleg az igen ;)

mindenkinek jó utat és a mobil trafi dolgozik szeged környékén !

Miért nem nézted meg? :lol: :icon4:

Jó idő lesz. ;)

Majd nem megyünk gyorsan. :lol:

foglalj mellettetek helyet(egy fél focipályát) :lol:

Úgy lesz, majd elhalasztják a fociderbit. -_- :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Mi ma értünk haza BW-ről. Igaz vasárnap már vége volt, de önnan mentünk nyaralni a Tisza-tóhoz. Hát soha többet. Az úthálózat minősíthetetlen volt !

Volt hogy 15 km-es szakaszt egy óra alatt tettünk meg. Hazafelé pedig Újszász után vitt rá a gps egy olyan útra, hogy ha vki mesél róla, elküldöm a pcsába, hogy ne kamuzzon. Jött szembe a kamion, és egyszercsak a kamion fülkéjének a fele eltűnt. Pontosabban belement egy gödörbe. Majd próbálok képeket feltolni, vagy keresni a neten.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok,

ebben az évben sajnos nem jön össze nekünk :) , bárhogy is szeretnénk.

Mindenkinek jó bulizást, jó szórakozást. :D

Mindenki készüljön:

4. Lánycsóki Opeltali, 2011. Augusztus 06-07.:

1. ivannorbi

2. Brezsy-Melcsy

3. Tiu & Zsuzsi

4. Ani és kori

5. Lomha 8V és Timi

6.

7. ja én is ! zsolt ,meg a haverom pálinka

Link to comment
Megosztás:

Mindenki készüljön:

4. Lánycsóki Opeltali, 2011. Augusztus 06-07.:

1. ivannorbi

2. Brezsy-Melcsy

3.

4. Ani és kori

5. Lomha 8V és Timi

6. Babu és babuka

7. ja én is ! zsolt ,meg a haverom pálinka

8. Tibber

A kaját ismét feldobjuk, de itókát mindenki hozzon magával. A sátrat ne felejtsétek otthon.

Link to comment
Megosztás:

Mindenki készüljön:

4. Lánycsóki Opeltali, 2011. Augusztus 06-07.:

1. ivannorbi

2. Brezsy-Melcsy

3.

4. Ani és kori

5. Lomha 8V és Timi

6. Babu és babuka

7. ja én is ! zsolt ,meg a haverom pálinka

8. Tibber

A kaját ismét feldobjuk, de itókát mindenki hozzon magával. A sátrat ne felejtsétek otthon.

Aztán közvetítsetek ám, ha megy a buli! Hogy innen bajorból is követhessem az eseményeket. :)

Link to comment
Megosztás:

átugorkértetek ! na??

Kojak nem jön???

Igazán köszi :D , de határidős munka van hétvégén, így sehogy nem jön össze.

Mennék én szívesen, mert talán még 1 Mediterrán :D talit sem hagytam ki, de most nem jó sajnos. :D

Kojak barátunkról nem tudok. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.