Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

ehhh.. azok a határidős munkák irgumburgum hát nem ér rá fen franc . no azért örülnék ha mégis mégis !

nem hagytál ki igen ! szóval egy fekete pont beírva na! :D

én is fotozást vállaltam szombatra szekszárdon esküvőt de ahogy végeztem megyek ! :) tolom neki ! :D

Link to comment
Megosztás:

Beszéltem Kojakkal. Megpróbál eljönni, de nemrég jöttek haza külhonból, és nemkicsit fáradt.

Tiu. Pont azon gondolkodtam, hogy törzsgárda tagjai vagytok a Lánycsóki taliknak. Azért annak is nagyon örülnénk, ha szombat estére le tudnátok jönni. Babu is eaten 8 után jön, mert addig szolgálatban van.

Link to comment
Megosztás:

Tényleg. Arról még nem is esett szó (vagy igen :) ?), hogy mikor kezdődik a party. Valószínűleg én is csak olyan 16-17 óra körül érek oda.

Hivatalos vagyok egy másik szombat-vasárnapi programra is, de nyilván a langyi-klub a fontosabb, úgyhogy a másiknak csak a hivatalosabb részén veszek részt... :D

Link to comment
Megosztás:

Hát, jobb, ha nem tudod meg, hogy miről maradtál le!

Lomha kivételével a "törzsgárda" megjelent. :D

Ettünk egy finom gulyást. (Ott meg sem dicsértem igazán, de tényleg nagyon ízlett :lol: . Egy baja volt csak, hogy kib...ott forró volt...)

No meg ittunk, meg még ettünk, meg még ittunk (de csak kulturáltan).

A bátrabbak megfürödtek az aloe verás medencében (én már öreg vagyok hozzá).

Meg ment a sztorizgatás, no meg a daj-daj (Xray retro válogatása is lement :D )

Szóval összességében megint jól sikerült a tali!

A tavaly óta megtörtént tereprendezés következtében idén nem süllyedtem meg. :)

Köszönjük szépen a szervezőknek. :D

Ui: Meg Korinak az ajtózsírozást is. :D Bár így hiányérzetem lesz az ajtónyitáskor... ;) Azért talán megszokom valahogy :)

Link to comment
Megosztás:

Hát, jobb, ha nem tudod meg, hogy miről maradtál le!

Lomha kivételével a "törzsgárda" megjelent. :D

Ettünk egy finom gulyást. (Ott meg sem dicsértem igazán, de tényleg nagyon ízlett :lol: . Egy baja volt csak, hogy kib...ott forró volt...)

No meg ittunk, meg még ettünk, meg még ittunk (de csak kulturáltan).

A bátrabbak megfürödtek az aloe verás medencében (én már öreg vagyok hozzá).

Meg ment a sztorizgatás, no meg a daj-daj (Xray retro válogatása is lement :D )

Szóval összességében megint jól sikerült a tali!

A tavaly óta megtörtént tereprendezés következtében idén nem süllyedtem meg. :)

Köszönjük szépen a szervezőknek. :D

Ui: Meg Korinak az ajtózsírozást is. :D Bár így hiányérzetem lesz az ajtónyitáskor... ;) Azért talán megszokom valahogy :)

Kojak elvitte a kenyeret meg a tejfölt?

Link to comment
Megosztás:

Hát, jobb, ha nem tudod meg, hogy miről maradtál le!

.

.

.

No meg ittunk, meg még ettünk, meg még ittunk (de csak kulturáltan).

A bátrabbak megfürödtek az aloe verás medencében (én már öreg vagyok hozzá).

.

.

.

megint ittunk,megint ettünk,megint ittunk,majd megint ittunk,megint ettünk,megint ittunk,ja és még ittunk.................. :) :D

Amúgy tökéletes reuma kezelő(ha nem volt akkor lett, mikor földet értél a 70cm-es vízben :D )

Link to comment
Megosztás:

Hát, jobb, ha nem tudod meg, hogy miről maradtál le!

...

Ja, valamit nem is említettem!!!

Mivel (szokás szerint) nem vittem a Zasszonyt, a Koriék intéztek nekem egy szőke meg egy barna csajt.

Nem volt semmi... Remélem képeket nem raknak fel ide a többiek arról, hogy mit műveltem velük, mert akkor abból válás lesz :) :D

Link to comment
Megosztás:

Kojak elvitte a tejfölt és kenyeret. Az autójának kultúrált hangja lett, miután visszakerült a hátsó dob. Kis desztvizet is töltöttünk a hűtőrendszerébe, és kapott a lexmaus egy szélvédő mosást is.

Különben mindenkinek köszönöm, hogy eljött, és megtisztelt jelenlétével. A szokásos kultúrált viselkedést pláne. Idén semmi sem amortizálódott :D Kojaknak minden tiszteletem, hogy egy hívásra autóba ült, és leveretett 100 km-t. A két kiscsajnál biztos sztár lett Norbi és Kojak :D Képeket igyekszem feltolni vhova. De pár azért fennvan már a facérbúkon. Tiuék nagyon aranyosak voltak, hogy belehúztak a munkába, és akadályt nem ismerve ismét odatették maguk. Ja a két dinnye itt maradt, amiből egyet átpasszoltunk Babuéknak.

Akik nem tudtak eljönni, kicsit sajnálhatják, mert ismét családias hangulatúra sikerült az összejövetel.

Legnagyobb köszönet Aninak, hogy 34 hetesen levezényelte a talit, főzött ránk, és pakolt utánunk. Remélem jövőre is össze tudunk jönni.

Ui: Norbi. Legközelebb hozhatod Ivánkát is, akkor a kiscsajok talán nem téged nyúznak :)

Link to comment
Megosztás:

Legnagyobb köszönet Aninak, hogy 34 hetesen levezényelte a talit, főzött ránk, és pakolt utánunk. Remélem jövőre is össze tudunk jönni.

Ja igen! Ez nagyon így van!!!

Maximális tisztelet és köszönet érte! :D :D

Ui: Norbi. Legközelebb hozhatod Ivánkát is, akkor a kiscsajok talán nem téged nyúznak :)

Majd összehozzuk őket! :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! :D

Mi is nagyon jól éreztük magunkat, öröm volt találkozni Veletek. :D

Köszönjük a helyet, a kaját, a törődést és a szervezést Anitának és korinak :) , a jókedvet pedig mindenkinek aki el tudott jönni. :lol:

Jó volt kicsit kikapcsolódni, beszélgetni, szórakozni.

Finom volt a gulyás, pont akkor volt jó, mikor odaértünk. A dinnyéket egészségetekre, azért vittük, hogy elfogyjon.

Még egyszer, köszi mindenkinek. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.