Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Tehát akik 02-án ott lesznek Pécsett:

1. kori

2. Tiu + Zsuzsi (du 5 körül)

3. ivannorbi

4.

ööö ... hol is lesz az az ott ? :lol:

Mi az az "ott"? :D

A pecó ITT van. A házszám 55 (igaz, nincs kiírva), de a google maps-on a 39 és a 41 közé esik.

Az alsó kapu az udvar felől:

Als__kapu_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A felső kapu a ház mellől:

Fels__kapu_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Tehát akik 02-án ott lesznek Pécsett:

1. kori

2. Tiu + Zsuzsi (du 5 körül)

3. ivannorbi

4.

Mi az az "ott"? :lol:

A pecó ITT van. A házszám 55 (igaz, nincs kiírva), de a google maps-on a 39 és a 41 közé esik.

Az alsó kapu az udvar felől:

http://kepfeltoltes.hu/111229/Als__kapu_ww...ltoltes.hu_.jpg

A felső kapu a ház mellől:

http://kepfeltoltes.hu/111229/Fels__kapu_w...ltoltes.hu_.jpg

appám ez már a mecsek :devlish: zsíííír !!!! :D offróód is lesz ??? :icon13: Omegások előnyben ! ? :icon13: értem a SIRIONT !

és mit kell hozni mit hozzunk? :D

én ma mára készültem pécsre . de jó ide néztem B)

üdv. a népnek ! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

appám ez már a mecsek :devlish: zsíííír !!!! :D offróód is lesz ??? :devlish: Omegások előnyben ! ? :icon13: értem a SIRIONT !

és mit kell hozni mit hozzunk? :D

Hóláncot :icon13: B)

Esetleg lehet hozni rágcsálni-, és innivalót, ami az ünnepekről maradt... :lol:

Sütni-főzni nem lesz időnk, esetleg pizzát rendelhetünk. Vagy várom az ötleteket.

Az előző hozzászólás alapján kiegészítettem a listát Zsoltival:

Tehát akik 02-án ott lesznek Pécsett:

1. kori

2. Tiu + Zsuzsi (du 5 körül)

3. ivannorbi

4. Gergő

5. Lomha 8V

6. opzsolt

7.

Link to comment
Megosztás:

Ahogy már írtam, én kb. 15 órától leszek fent , a Tiuék és a Koriék 17 óra körül érkeznének. A többiek nem írtak időpontot.

Ui: Egyébként nem kötelező a telkünkre menni, csak lehetőségként vetettem fel. 16 óra után már sötétedik, sok látnivaló akkor már nem lesz. Mehetünk a Plázába, vagy akár egy pizzériába is.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként nem kötelező a telkünkre menni, csak lehetőségként vetettem fel. 16 óra után már sötétedik, sok látnivaló akkor már nem lesz. Mehetünk a Plázába, vagy akár egy pizzériába is.

Na, akkor mi legyen?

Ma bekészítettem a tüzelőt...

Amúgy meddig tervezzük az estét?

A gyereket és a Zasszonyt is lepasszoltam holnapra, úgyhogy részemről kötetlen a program... :lol:

Rakhatunk tüzet kint is (pl.: szalonnasütéshez), de grillezhetünk énen és elektromos készüléken is. Az utóbbi egyszerűbb és gyorsabb.

No meg jöhet a pizza is...

Link to comment
Megosztás:

Sajnos úgy néz ki, mégsem tudok menni. Napok óta van egy kis egészségügyi problémám, reménykedtem, hogy elmúlik mára. De nem múlt el, olyannyira nem, hogy most készülök a kórházba menni. Valószínűleg vágnak a csípőmre egy lyukat, akkor pedig nem lesz kedvem vezetni. :lol: De nektek jó szórakozást.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.