Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

ja ja "okosok" pl. én szoktam mondani hogy az kell bele :) de tényleg az kell .... ja az F18 asszem 1.8-1.9 L

1.9L kell bele és én inkább megveszem a normálisat mint hogy újra megszívjam.

Ezen nem éri meg spórólni. 5000-ért szereztem difit mert a váltó teljessen más volt,pedig az is F-18-as.

Link to comment
Megosztás:

1.9L kell bele és én inkább megveszem a normálisat mint hogy újra megszívjam.

Ezen nem éri meg spórólni. 5000-ért szereztem difit mert a váltó teljessen más volt,pedig az is F-18-as.

Persze, nem érdemes ezen spórolni, mert utána a mechanikai kár sokkal többe kerül.Mikor készül el?

Link to comment
Megosztás:

Inkább nyilatkozz, hogy szombat vagy vasárnap? Ezt a többi user is megtehetné. Talán a kaposváriaknak könnyebb lenne helyet keresni a csürhének :D

Úgy néz ki, hogy nekem jó a szombat, bár nem maradhatok sokáig, mert még haza is kell érni. :)

Jah és viszem a családot is. :D

Link to comment
Megosztás:

Tényleg, most ez hogyan lesz?Milyen jellegű helyen lesz ez a tali(úgy értem, hogy kocsma, étterem, bérelt hely vagy mi)?

Ehhez lenne jó tudni, kb. hányan leszünk. Volt szó kajálásról, ettől is függ, kérdés még a kezdés időpontja. :)

Link to comment
Megosztás:

Ehhez lenne jó tudni, kb. hányan leszünk. Volt szó kajálásról, ettől is függ, kérdés még a kezdés időpontja. :)

Na igen, nekünk legfeljebb csak egy kicsit kései ebéd jönne be. A helyszín meg mindegy, olyan szempontból, hogy valószínűleg oda kell kisérni, mert még nem jártam Kváron.

Link to comment
Megosztás:

nekem jó a szombat is vasárnap is én is viszem a családot bár a gyerekek még zacskózva vannak :) mégegy én egyáltalán nem jártam kaposváron szal majd ha úgyvan akkor valaki mondjon valami közelit hogy hol lesszünk nem akarok lődörögni :D de ki is jöhet valaki elém ;) :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Esetleg egy birkapörköltet valaki???? Vagy kecskét??? :P ;)

A birka az azt hiszem, hogy komoly felajánlást képez.

Szerintem ezt a felajánlást is megfontolhatnánk :) , én szívesebben megyek ilyen háztáji jellegű találkozóra, mint éttermibe, sokkal kötetlenebb a dolog, és a gyerekek miatt is jobb. Ha étterembe mennénk, ott biztos nem vállalnám be a gyereket, de így még lehet.

Kérdés, hogy mennyire gondolta komolyan a felajánló :D ? És előtte meg kell kérdezni a kedves Hajnalt is, hogy bevállal-e egy újabb csürhét :D .

Innivalót mindenki hoz olyat, amit szeret (a házigazda is! :D ), a kajához meg nyilván hozzájárulunk anyagilag.

Ha esetleg kidőlne valaki, az meg elalhatna a szerelőaknában, vagy a kecskék mellett :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ezt a felajánlást is megfontolhatnánk :) , én szívesebben megyek ilyen háztáji jellegű találkozóra, mint éttermibe, sokkal kötetlenebb a dolog, és a gyerekek miatt is jobb. Ha étterembe mennénk, ott biztos nem vállalnám be a gyereket, de így még lehet.

Kérdés, hogy mennyire gondolta komolyan a felajánló :D ? És előtte meg kell kérdezni a kedves Hajnalt is, hogy bevállal-e egy újabb csürhét :D .

Innivalót mindenki hoz olyat, amit szeret (a házigazda is! :P ), a kajához meg nyilván hozzájárulunk anyagilag.

Ha esetleg kidőlne valaki, az meg elalhatna a szerelőaknában, vagy a kecskék mellett :D

Hát szerintem Kojak családjának(és Kojaknak is) épp elég az a 2 Kadett tali egy évben, nem hiszem, hogy tovább kéne terhelni őket(javíts ki ha tévedek Kojak).Inkább bérelni kéne valami olcsó diákklub helységet vagy hasonlót sztem.

Link to comment
Megosztás:

Hát szerintem Kojak családjának(és Kojaknak is) épp elég az a 2 Kadett tali egy évben, nem hiszem, hogy tovább kéne terhelni őket(javíts ki ha tévedek Kojak).Inkább bérelni kéne valami olcsó diákklub helységet vagy hasonlót sztem.

Egyetértek szerintemse terheljünk senkit annyit csak összetudunk dobni hogy egy helyen asztal stb stb ...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.