Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Ja, és berakok hátra egy matracot :D

Úgy látom erősen eltértem a konkrét témától :)

Szóval, ott jó lesz a találka, ha lesznek csajok, ha nem :D (főleg ha lesznek :D )

Amikor jöttünk haza Mohácsról nem láttam ott adószedőket, de javul az idő így van remény. :P

Link to comment
Megosztás:

Csak a pofám nagy, nem vagyok én "olyan"!

Na nem OFF-olok tovább! :)

Gondoltam :D , de a billentyűzet mindent elbír.

Azok után, hogy már nem függő a kapcsolatunk, már alig merem leírni, hogy max. én is otthon hagyom a Kedvest, mert messzemenő és téves következtetést vonhatnak le. :D :D :P

Akkor a parkolóban találkozhatunk, az időpontot majd kitaláljuk.

Link to comment
Megosztás:

Hali itt vagyok újra! Márcsak egy főtengely szimering kell és csatlakozunk a 8.-ához tegnap 23:00-kor újra szedtem szét a kocsit mert az új szimering mérete nem jó. Amúgy mikor lenne az indulás előtti tali? Nekünk egyedűl csak a hellyel van problémánk,a nevéből adódóan. Én elég hirtelen indulatú vagyok főleg ha barátnőmről van szó,és az ilyen helyekkel már van rossz tapasztalatom.

Link to comment
Megosztás:

Hali itt vagyok újra! Márcsak egy főtengely szimering kell és csatlakozunk a 8.-ához tegnap 23:00-kor újra szedtem szét a kocsit mert az új szimering mérete nem jó. Amúgy mikor lenne az indulás előtti tali? Nekünk egyedűl csak a hellyel van problémánk,a nevéből adódóan. Én elég hirtelen indulatú vagyok főleg ha barátnőmről van szó,és az ilyen helyekkel már van rossz tapasztalatom.

Alex nem lessz itt gond, én is elég kötekedős vagyok és hirtelen és odaverek az igazamért de nemlessz gond hidd el :) Hameg netán mégis Állunk elébe :D

Link to comment
Megosztás:

Van másik lehetőség is a találkozóra, ahova beférünk 20-25-en. Itt nem zavarnának bennünket, de a pincérek sem ugrálnak körül senkit, mivel csak magunk lennénk. Ettől kb. 50m-re van egy lerakat, ahol meg lehet venni amit inni szeretnénk, kaját pedig lehet rendelni a városból több helyről is, azt kihozzák. Tányér, evőeszköz, stb. megoldható, a tali utáni rendrakást, mosogatást vállaljuk a párommal.

Beszéltünk Kojak-kal is, több lehetőséget ami jó lenne igazán, nem találtunk.

Ez is egy lehetőség, döntsétek el melyik legyen.

Link to comment
Megosztás:

Van másik lehetőség is a találkozóra, ahova beférünk 20-25-en. Itt nem zavarnának bennünket, de a pincérek sem ugrálnak körül senkit, mivel csak magunk lennénk. Ettől kb. 50m-re van egy lerakat, ahol meg lehet venni amit inni szeretnénk, kaját pedig lehet rendelni a városból több helyről is, azt kihozzák. Tányér, evőeszköz, stb. megoldható, a tali utáni rendrakást, mosogatást vállaljuk a párommal.

Beszéltünk Kojak-kal is, több lehetőséget ami jó lenne igazán, nem találtunk.

Ez is egy lehetőség, döntsétek el melyik legyen.

Ez is jólhangzik... :) Amit a töbség megszavaz nekm jó az!

Link to comment
Megosztás:

Van másik lehetőség is a találkozóra, ahova beférünk 20-25-en. Itt nem zavarnának bennünket, de a pincérek sem ugrálnak körül senkit, mivel csak magunk lennénk. Ettől kb. 50m-re van egy lerakat, ahol meg lehet venni amit inni szeretnénk, kaját pedig lehet rendelni a városból több helyről is, azt kihozzák. Tányér, evőeszköz, stb. megoldható, a tali utáni rendrakást, mosogatást vállaljuk a párommal.

Beszéltünk Kojak-kal is, több lehetőséget ami jó lenne igazán, nem találtunk.

Ez is egy lehetőség, döntsétek el melyik legyen.

Nekem tetszik :D , mert itt nem kell alkalmazkodni máshoz. A rendrakásban szívesen segítek a végén. :)

Link to comment
Megosztás:

Hali itt vagyok újra! Márcsak egy főtengely szimering kell és csatlakozunk a 8.-ához tegnap 23:00-kor újra szedtem szét a kocsit mert az új szimering mérete nem jó. Amúgy mikor lenne az indulás előtti tali? Nekünk egyedűl csak a hellyel van problémánk,a nevéből adódóan. Én elég hirtelen indulatú vagyok főleg ha barátnőmről van szó,és az ilyen helyekkel már van rossz tapasztalatom.

Nnna... hogy áll az autó? Füstöl már a gumija? :)

Link to comment
Megosztás:

Március 8 (szombat)

1. ivannorbi (valószínűleg egyedül)

2. Lomha 8V

3. hening (most már tuti)(4 fő)

4. Tiu (ketten)

5. kori (2 fő)

6. babu (2fő)

7. Kojak (2 db fő a Moderátor Úr parancsára biggrin.gif:D)

8. Xray 2Fő

9. Gergő

10.Alex.79(2 fő)

Na akkor kész a tütü ??? remélem igen :D :)

Link to comment
Megosztás:

Van másik lehetőség is a találkozóra, ahova beférünk 20-25-en. Itt nem zavarnának bennünket, de a pincérek sem ugrálnak körül senkit, mivel csak magunk lennénk. Ettől kb. 50m-re van egy lerakat, ahol meg lehet venni amit inni szeretnénk, kaját pedig lehet rendelni a városból több helyről is, azt kihozzák. Tányér, evőeszköz, stb. megoldható, a tali utáni rendrakást, mosogatást vállaljuk a párommal.

Beszéltünk Kojak-kal is, több lehetőséget ami jó lenne igazán, nem találtunk.

Ez is egy lehetőség, döntsétek el melyik legyen.

Nekem is ez a szimpi. :)

Link to comment
Megosztás:

Március 8 (szombat)

1. ivannorbi (valószínűleg egyedül)

2. Lomha 8V

3. hening (most már tuti)(4 fő)

4. Tiu (ketten)

5. kori (2 fő)

6. babu (2fő)

7. Kojak (2 db fő a Moderátor Úr parancsára biggrin.gif:D)

8. Xray (2fő)

9. Gergő

10. Alex.79 (2 fő)

Na, és mikor kezdjünk?

Kaját rendelünk majd? Vagy esetleg főzzünk? Már ha van rá lehetőség, és van, aki tud is :D

Én nyitott vagyok bármilyen megoldásra. A kaja kevergetését vállalom :)

Link to comment
Megosztás:

Na, és mikor kezdjünk?

Kaját rendelünk majd? Vagy esetleg főzzünk? Már ha van rá lehetőség, és van, aki tud is :D

Én nyitott vagyok bármilyen megoldásra. A kaja kevergetését vállalom :)

Azt jó lenne tudni télleg, mert nekem "kicsit " korábban kell indulni. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.