Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Na, és mikor kezdjünk?

Kaját rendelünk majd? Vagy esetleg főzzünk? Már ha van rá lehetőség, és van, aki tud is :D

Én nyitott vagyok bármilyen megoldásra. A kaja kevergetését vállalom :)

Találkozhatnánk pl. 13.00-kor a körforgalom utáni parkolóban, de nekünk bármelyik időpont jó, mert közel leszünk.

Szerintem rendelni kellene, addigra beszerzünk pár kiszállítós étlapot.

Főzni nem nagyon van lehetőség, azért mikro az lesz, de abban veszélyes kevergetni. :D

Link to comment
Megosztás:

Találkozhatnánk pl. 13.00-kor a körforgalom utáni parkolóban, de nekünk bármelyik időpont jó, mert közel leszünk.

Szerintem rendelni kellene, addigra beszerzünk pár kiszállítós étlapot.

Főzni nem nagyon van lehetőség, azért mikro az lesz, de abban veszélyes kevergetni. :)

Melyik körforgalom?? Van 10 a városban. Körülötte is egy rakással... :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Melyik körforgalom?? Van 10 a városban. Körülötte is egy rakással... :) :D :D

Ez lenne az: :D

Ha Pécstől Sásd, Sántos felé jöttök, akkor a Sántos utáni körforgalomnál találkozik az út a Dombóvár felől jövővel (Taszár után).

A körforgalomnál Sásd felől balra, Dombóvár felől egyenesen tovább, attól pár100 méterre balra van egy kis parkoló a következő kereszteződés előtt. Itt találkozhatunk, akkor nem kell keveregni a városban.

Link to comment
Megosztás:

Találkozhatnánk pl. 13.00-kor a körforgalom utáni parkolóban, de nekünk bármelyik időpont jó, mert közel leszünk.

Szerintem rendelni kellene, addigra beszerzünk pár kiszállítós étlapot.

Főzni nem nagyon van lehetőség, azért mikro az lesz, de abban veszélyes kevergetni. :)

Nekem mindegy mikor , vasárnapra is szabin vagyok szal lehet hajnalig ajnározni :D kb 130 km ha kicsit odalépek a vasnak szerintem 1 óra alatt ottvagyok, de most a gazdaszemlélet van szemelőtt szal alacsony fogyasztás kis sebesség,,,, mert türelem a hosszú élet ritka :D de én Még Kareszt is bevárom Dombóvárom és úgy megyünk a "Konvojjal" Kaposvárra :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is jó a 13 óra, mert aki akar, az egy korai ebéd (vagy késői reggeli) után indul útnak, aki meg éhgyomorral érkezik, az pedig ott kezd egy késői ebéddel.

Ez azt jelentené, hogy a pécsi különítmény, ha lesz ilyen, akkor 12-re legyen a Budai vámnál, annál a bizonyos kék-fehér csíkos bótnál. Akár helyben be is lehet vásárolni a kellékeket :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is jó a 13 óra, mert aki akar, az egy korai ebéd (vagy késői reggeli) után indul útnak, aki meg éhgyomorral érkezik, az pedig ott kezd egy késői ebéddel.

Ez azt jelentené, hogy a pécsi különítmény, ha lesz ilyen, akkor 12-re legyen a Budai vámnál, annál a bizonyos kék-fehér csíkos bótnál. Akár helyben be is lehet vásárolni a kellékeket :D

Mondom nekem mindegy mikor megyek :D döntsön a töbség csak ne keljen erre is szavazni :D :P :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem mindegy mikor , vasárnapra is szabin vagyok szal lehet hajnalig ajnározni :D kb 130 km ha kicsit odalépek a vasnak szerintem 1 óra alatt ottvagyok, de most a gazdaszemlélet van szemelőtt szal alacsony fogyasztás kis sebesség,,,, mert türelem a hosszú élet ritka ;) de én Még Kareszt is bevárom Dombóvárom és úgy megyünk a "Konvojjal" Kaposvárra :P

Ajánlom is, hogy megvárjj. Nehogy rád kelljen előzzek. :D :)

Meg amúgy is jobb együtt eltévedni. :D

Gergő, neked mennyi szokott lenni időben a hazaút?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.