Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Én azt mondom, hogy keressünk megint egy ilyen "klubhelységet"!Valami diákklubot vagy hasonlót, amit kiadnak egy napra.Ha esetleg kell is fizetni, nem hiszem, hogy sokat kéne.És Pécs természetesen jó nekem is.

Rákérdezek a melóhelyen, hogy mennyiért adnák oda nekünk az egyik konferenciatermet, vagy esetleg beülhetnénk a bárba is (nem üzemel). A távolról érkezők 14 óráig ebédelhetnek is, vasárnap addig van nyitva az étterem. Előreláthatólag húsleves cérnametélttel lesz, és husi rántva vagy párizsiasan elkészítve, burgonyával vagy rizzsel (550Ft/adag).

Könnyű odatalálni, nagy a parkoló, jól ráláthatunk a kocsikra, szerintem vasárnap "miénk lesz az egész ház" és a parkoló is. Hacsak nem jönnek az üdülési jogosok, de akkor is elférünk, mert van 3 konferenciaterem, meg a bár.

Link to comment
Megosztás:

Rákérdezek a melóhelyen, hogy mennyiért adnák oda nekünk az egyik konferenciatermet, vagy esetleg beülhetnénk a bárba is (nem üzemel). A távolról érkezők 14 óráig ebédelhetnek is, vasárnap addig van nyitva az étterem. Előreláthatólag húsleves cérnametélttel lesz, és husi rántva vagy párizsiasan elkészítve, burgonyával vagy rizzsel (550Ft/adag).

Könnyű odatalálni, nagy a parkoló, jól ráláthatunk a kocsikra, szerintem vasárnap "miénk lesz az egész ház" és a parkoló is. Hacsak nem jönnek az üdülési jogosok, de akkor is elférünk, mert van 3 konferenciaterem, meg a bár.

Ha ezt megkaphatjuk akkor én maximálisan mellette vagyok, jól hangzik! :D

Link to comment
Megosztás:

Dehogyis, Babu meg én tudunk gyerekesek lenni! :D

Valaki biztos a nevére vesz majd titeket. :D

Az a gond, hogy mi mint bevarrt zsebü opelesek együtt szoktuk jönni öcsémmel, de akkor nem férnek be a porontyok. Nem is beszélve róla, hogy a másfél éves lányom nem nagyon értékeli, ha nyugton kellene lennie.

Miért, az enyémek nyugton voltak a múltkor?

A Babu meg elfér a csomitartóban. :D

Ismerős helyzet, csak szorozd meg kettővel (mivel lassan 3 éves), és ráadásul fiú. És hisztis, mint az anyja ;) ! Na jó, ez az utolsó állítás nem teljesen igaz :D. Az anyja hisztisebb :D :D :D

No problem, majd rendezik őt az enyémek. ;)

ui. Nem fogják bántani, nem kell félni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ismerős helyzet, csak szorozd meg kettővel (mivel lassan 3 éves), és ráadásul fiú. És hisztis, mint az anyja ;) ! Na jó, ez az utolsó állítás nem teljesen igaz :D. Az anyja hisztisebb :D :D :D

Csatlakozom!!! Egy 3 éves fiú és egy másfél éves lyány apjaként minden hisztit el kell tűrnöm ;)... De kitartás, már csak pár év (sacperkábé 18 :D ) és a párjuknak fognak hisztizni- remélhetőleg :D . De hát ezért vannak, nem? :D

Link to comment
Megosztás:

Nekünk nem jó a 13.-a mert kb. másfél hónapja lelett fixálva hogy megyünk sármellékre versenyre.

Akkor viszont sajnos ebből is kimaradunk.

Hát ezt sajnálom :D

Pedig a Franciska jól mutat az autós képeken :D ! No majd nyáron :D !

Amúgy a kártyám megjött de a matrica nem.

Már jeleztem az illetékesnél, hogy küldjék a címemre a matricákat, meg ami még jár "nekünk". Ha megérkezik, szólok, és összefutunk valahol, úgyis nálam van az Okiratod is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.