Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Köszi...

Nem úgy értettem, hogy Te le vagy szarva, csak kissé fáradt vagyok, és így is max. éjfélkor fogok ágyba kerülni. Reggel 6-kor meg ébresztő. Ha kimentem volna a biznisz miatt, akkor sem maradtam volna 5-10 percnél tovább.

Ma még kocsit is akartam mosni, meg egy kicsit kitakarítani, abból se lett semmi.

Bocs, ha szarul jött ki :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem úgy értettem, hogy Te le vagy szarva, csak kissé fáradt vagyok, és így is max. éjfélkor fogok ágyba kerülni. Reggel 6-kor meg ébresztő. Ha kimentem volna a biznisz miatt, akkor sem maradtam volna 5-10 percnél tovább.

Ma még kocsit is akartam mosni, meg egy kicsit kitakarítani, abból se lett semmi.

Bocs, ha szarul jött ki :rolleyes:

Nem bocsájtok meg! Bűnhődj! ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Hali. Én a rendező tesója vagyok...

Ő éppen nyaral... Jövő hét elején tud szerintem érdemben válaszolni...

Eddigiek alapján azt tudom leírni, hogy piát mindenki hoz magának, kajára össze kell dobni lóvét, szálláshely megoldott a házukban, vagy kit hol ér el az alkoholos stádium vége ^_^ , ja és lóvét még be kell dobni, hogy sztárvendégeket tudjon hívni pl: Engem... :D

Asszem a többit majd vele kell megbeszélni..

Link to comment
Megosztás:

Kaja babgulyás lesz, amit mi dobunk fel (nem kell senkinek sem fizetnie érte). Hoztunk egy zsugor (6 üveg) Spumante-t, amit szintén bedobunk a közösbe. Lesz még vodka, konyak, whisky, mastika, szőlő pálesz. Ezen kívül mindenki hozzon magának, amit inni akar.

Szállás: sátorban, vagy szuterénban esetleg Caravan csomitartójában. Kinek hol tetszik. Amúgy a buli is a szuterénban lesz.

Andrew, neked belépőnek a bocit kell hoznod ^_^ és a vizipipát, ha lehet. Az asszony szívni akar :D

Remélem minél többen összejövünk.

Link to comment
Megosztás:

Kaja babgulyás lesz, amit mi dobunk fel (nem kell senkinek sem fizetnie érte). Hoztunk egy zsugor (6 üveg) Spumante-t, amit szintén bedobunk a közösbe. Lesz még vodka, konyak, whisky, mastika, szőlő pálesz. Ezen kívül mindenki hozzon magának, amit inni akar.

Szállás: sátorban, vagy szuterénban esetleg Caravan csomitartójában. Kinek hol tetszik. Amúgy a buli is a szuterénban lesz.

Andrew, neked belépőnek a bocit kell hoznod :D és a vizipipát, ha lehet. Az asszony szívni akar :D

Remélem minél többen összejövünk.

Majd Zsoltinak nézünk valami jó kis édes fehérbort, mert anélkül nem buli a buli. :D ;) (ha kívánja, persze) ^_^

Listázódunk is majd, de most még csak 99,5 %. :D

Link to comment
Megosztás:

Kaja babgulyás lesz, amit mi dobunk fel (nem kell senkinek sem fizetnie érte). Hoztunk egy zsugor (6 üveg) Spumante-t, amit szintén bedobunk a közösbe. Lesz még vodka, konyak, whisky, mastika, szőlő pálesz. Ezen kívül mindenki hozzon magának, amit inni akar.

Szállás: sátorban, vagy szuterénban esetleg Caravan csomitartójában. Kinek hol tetszik. Amúgy a buli is a szuterénban lesz.

Andrew, neked belépőnek a bocit kell hoznod ^_^ és a vizipipát, ha lehet. Az asszony szívni akar :D

Remélem minél többen összejövünk.

Pipa mindenképpen, Boci kölcsönállat volt, Bomiéké, ha jönnek, akkor lesz, egyébként marad az asszony, ha lesz kedve eljönni.

Vettem ki szabit már oda, úgy hogy nincs már akadálya a dolognak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.