Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Atya ég, nem vicceltél a játszós ruhával kapcsolatban. Itt amúgy már 7ágra süt a nap, próbálok ebből minél többet begyűrni a csomiba... :(

Kösd rá a vonószemre azt a 7 ágra sütő tányért és erőszakkal hozzd le :wacko: .Egész h.végére ilyen moslék időt mond ide.Unom már nagyon <_<

Link to comment
Megosztás:

Szeptember 18-19. 3. Lánycsóki Medencés Opeltali

1. kori és Ani

2. Lomha 8V

3. ivannorbi

4. andrew (+asszony, meg talán Boci)

5. Babu & Babu

6. Kojak és Andi

7. opzsolt

8. Alex.79

9. brezsy+ vagy - melcsy (majd kiderül,hogy előny vagy hátrány a zasszony)

10. Tiu + Zsuzsi

11. Dobszai Gábor+Adél

12.

13

Cím: 7759 Lánycsók Dózsa u. 87.

Koordináták: GPS: 46°0´41.97´´ ; 18°37´8.59´´

Dobszai Gabi most telefonált,nem biztos,hogy kiérnek,mert kb.1 órája törték össze az autójukat(bal sárvédő,lámpa,index...) <_<

Próbáltam kicsit felvidítani, hogy hozza el az autót,mert lesz annyi szaki,hogy seperc alatt kikalapáljuk

Mindenki vigyázzon az úton!

Link to comment
Megosztás:

szeva üdv mindenkinek ,kaptam képet buliról fel is tolom ,remek a hangulat ,kár hogy nem lehetek ott, nagyon irigylem az összes részvevőt !!!!további jó bulizást én meg gyúrok egyet vazeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

NA VAN EGY KIS GÁZ NEM TUDOM HOGY LEHET KÉPET A GÉPEMRŐL FELRAKNI SEGÍTHETNE VALAKI

Link to comment
Megosztás:

szeva üdv mindenkinek ,kaptam képet buliról fel is tolom ,remek a hangulat ,kár hogy nem lehetek ott, nagyon irigylem az összes részvevőt !!!!további jó bulizást én meg gyúrok egyet vazeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

NA VAN EGY KIS GÁZ NEM TUDOM HOGY LEHET KÉPET A GÉPEMRŐL FELRAKNI SEGÍTHETNE VALAKI

A gépedről nem tudsz felrakni, valahova a netre kell felnyomnod és onnan belinkelni ide.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.