Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

A talink helye már le van fixálva?Laterum lesz?Mert ha igen akkor elkezdeném megszellőztetni kicsit.

Még nem fix, holnap rákérdezek a dologra, hogy mennyiért kapnánk meg egy termet. Bízom benne, hogy olcsón megússzuk :D

Kezdésnek 13 órára gondoltam, akkor még lehet kajálni az étteremben.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megkérdeztem a "kisfőnököt", azt mondta, hogy szerinte ingyé megkapjuk a termet. Azé ma megkérdezem a nagyfőnököt is, nehogy gond legyen belőle. Ha fizetni is kellene érte, szerintem max. 5e-ből megúsznánk, ami szerintem nem vészes, ha összejön mondjuk 10 tag + a kísérők. Fű alatt nem kockáztatnám meg a dolgot, mert vasárnaponként általában üres a parkoló, meg a ház is, elég feltűnő lesz a sok Opel, meg ha világítanak a lámpák a teremben vagy a bárban. Pont látni lehet a főútról, ahol elég gyakran jár a góré. :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megkérdeztem a "kisfőnököt", azt mondta, hogy szerinte ingyé megkapjuk a termet. Azé ma megkérdezem a nagyfőnököt is, nehogy gond legyen belőle. Ha fizetni is kellene érte, szerintem max. 5e-ből megúsznánk, ami szerintem nem vészes, ha összejön mondjuk 10 tag + a kísérők. Fű alatt nem kockáztatnám meg a dolgot, mert vasárnaponként általában üres a parkoló, meg a ház is, elég feltűnő lesz a sok Opel, meg ha világítanak a lámpák a teremben vagy a bárban. Pont látni lehet a főútról, ahol elég gyakran jár a góré. :D

Nem kell sumákolni, sztem összedubjuk! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.