Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Én már láttam olyat,hogy valaki előttem ,szó szerint balra ment a körforgóban és még indexelt is. :D ;) :P

Szerencse,hogy nem jött senki,nem volt forgalom. :D

Én is mentem már úgy, meg máshol is szembeforgalommal- igaz, csak rövid ideig és kékfény- és hangtechnikával... :D :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 948
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én is mentem már úgy, meg máshol is szembeforgalommal- igaz, csak rövid ideig és kékfény- és hangtechnikával... :D :P :D

Ja-ja könnyű annak akinek van hátszele. Próbáld meg a nagytesó nélkül! ;) Amúgy amikor mentem talira, megint volt csatt a Metrónál. Nem értem miért nem biggyesztenek oda pár lámpaoszlopot? Olyan sötét van mint éjjel. :D

Link to comment
Megosztás:

:D ;)

Szinte hallom is már a gúnyos kacaját. ha már itt vagy , ha mész legközelebb a bontóba, hozhatnál nekem csövet a szelepfedéltől a injektor fedeléig. A vastagabbik kéne, asszem kartergáz szűrő projekt lesz. :P Nem sürgős, csak ha mész vmiért, ha nem majd elugrok én.

Link to comment
Megosztás:

Hosszú kihagyás után üdvözlök mindenkit.Érdeklődnék a most pénteken esedékes "rendezvény"-ről ?

Végre akadt egy szabad péntekem, és párommal készülünk Győrbe. Este ellátogatnák hozzátok.

Már csak azt nem tudom, hová is kell menni pontosan?

Szia!

A Pezo Drink nevű "műintézményben szoktunk találkozni mostanában, bár a múlt héten nem vol senki(én sem).

A hely a Dr.Petz Lajos utcában van.

Link to comment
Megosztás:

Szuper! Kb mikor? 8-9 körül?

Általában 8-kor kezdünk, aztán ki meddig ér rá. De legtöbször 9-re kimerülnek a témák, milliomosok se vagyunk, 1-2 cappucinó, üccsi, teja, aztán elfogy a lé, meg ugye péntek van, mindenki fáradt. Persze ez csak az én véleményem, micjárt leszúrnak, hogy mér, egyszer maradtunk hajnalig. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Általában 8-kor kezdünk, aztán ki meddig ér rá. De legtöbször 9-re kimerülnek a témák, milliomosok se vagyunk, 1-2 cappucinó, üccsi, teja, aztán elfogy a lé, meg ugye péntek van, mindenki fáradt. Persze ez csak az én véleményem, micjárt leszúrnak, hogy mér, egyszer maradtunk hajnalig. :lol:

Nekem most az egyszer rengeteg időm van.Végre szabadságon vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.