Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 948
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Jön vki este??????

Én ma kihagyom. Fél 5-re viszem a lányokat az Aporba vmi matekverseny díjkiosztóra. Utánna meg családi tecsós bevásárlás. És ha mindeszt túlélem, csak nyugalomra vágyom. Meg gumiszobára. B) Amikor legutóbb voltunk volt kb 1000 ember, a Plus-nál találtam parkolóhelyet, aztán meg nem engedtek kifarolni. Asszem most megállok a másik oldalon a Skoda szalon mögött. Ambár díjkiosztón csak nem lesz annyi ember. Szerintem 8-ra haza se érünk. De azért jó szórakozást. És gondoljatok arra hogy valaki ép most cefetül szenved. ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Elvileg én, ha végzek addig lökhárítóval. Egyéb esetben meg ha lesz erőm elgyalogolni odáig :D

Ha nem akkor dobjál egy címet és odalépek érted. Sokat ne egyél, hátha megkavar a gyorsulás. :lol: Bár eléggé be vagyok táblázva, meg el is fáradtam a héten a sok melótól , megpróbálok időt szakítani az esti talira. :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.