Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 948
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ahhoz képest egész jól elvoltál közöttünk. :lol:

Gyóvanna, mert a lányok 7-kor értek haza kirándulásról, még meg kellett fürdetni-etetni őket. Aztán az asszony telefonált hogy menjek érte 8-ra mert végeztek, mondtam, hogy nem tudok, mert a kiscsaj pont bent áll a zuhany alatt és így nem hagyom itt. igazából a Pezzóba indultam volna, de ha félúton találkozunk, hogy Ő teker haza, én meg talizni megyek kitör a botrány. Aztán időben hazaért, n meg leléptem. Röviden ennyi. :D

Link to comment
Megosztás:

Családi okok miatt sajna nem tudok menni ma este, bocsesz. :lol:

Ahhoz képest egész jól elvoltál közöttünk. :lol:

Akkor kinek az autóján lett megállapítva a lengéscsillapító törés? :D

Lehet ezért mondta vissza az omega belső lámpát, mert egy alteregó volt csak. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem igérek semmit, ma is 7-ig melóztam, és most én leszek a dada, az asszony délutános. De azt már most kijelentem, hogy legközelebb az egész család megy szalonnasütésre, mégha meg is kell kötöznöm őket. Kötözés.....? Hmmmm.... <_< :)

..és ha mégsem szeretnének elmenni akkor ott lesz nálatok az udvarban a szalonnasütés...biztosan akad némi faanyag, ág amivel lehet tüzet rakni. :)

A kötözéssel csak óvatosan, szerintem - habár nem ismerem a feleséged, nehogy neki kelljen bekötöznie a sebeidet miután felcseszted az agyát... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

..és ha mégsem szeretnének elmenni akkor ott lesz nálatok az udvarban a szalonnasütés...biztosan akad némi faanyag, ág amivel lehet tüzet rakni. :)

A kötözéssel csak óvatosan, szerintem - habár nem ismerem a feleséged, nehogy neki kelljen bekötöznie a sebeidet miután felcseszted az agyát... :lol: :lol: :)

Hát vigyázni kell vele. :lol: <_<

Link to comment
Megosztás:

Olyan bizonytalan vagyok....vagy mégsem? <_< :) Mult pénteken Opelosfater platós Peugeot Boxival akart kézifékezni. :) Alig bírtam lebeszélni róla.

Azóta változott az anyagi helyzetem pozitív irányba. :lol: Nameg a várt fogyasztás is jóval kevesebb lett. :lol:

Nem, nem a lottón nyertem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor?.....mit raboltál ki?? <_<

Hátőőő... nem mit, hanem kit. :) Szoktam hackerkedni... tehát... najó nem. Csak úgy ölembe hullot pár darab szent istván. :lol:

Amúgy már régóta tervezem, hogy egyszer regisztrálok egy társkeresőre és bemutatkozáshoz odaírom, hogy "Lottó ötös nyereményem megosztanám valakivel...". :) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.