Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 948
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ma lesz Pezo tali? Ha igen, akkor mennék. <_<

Gyere, de mostanában a kórház parkolója a menő hely. Ha Veszprém felől jössz, akkor tök egyenesen át 2 kőrforg, 1 vasuti átj, 1 körforg, utána a köv sarkon jobbra, belsőbe be, Mekinél balra. De ha gondolod ki is mehetek eléd a vasuti átjáró után van egy benzinkút jobbra, ott megvárhatlak. Számom az aláírásomban.

Link to comment
Megosztás:

Gyere, de mostanában a kórház parkolója a menő hely. Ha Veszprém felől jössz, akkor tök egyenesen át 2 kőrforg, 1 vasuti átj, 1 körforg, utána a köv sarkon jobbra, belsőbe be, Mekinél balra. De ha gondolod ki is mehetek eléd a vasuti átjáró után van egy benzinkút jobbra, ott megvárhatlak. Számom az aláírásomban.

Valahogy így? Remélem jó az útvonal a körforgóig. Ha arra a vasúti átjáróra gondoltál, amit az én útvonaltervezésem is keresztül halad, akkor legyen inkább ott a tali, aztán haladunk tovább. Hány órára kéne odaérnem?

Link to comment
Megosztás:

Valahogy így? Remélem jó az útvonal a körforgóig. Ha arra a vasúti átjáróra gondoltál, amit az én útvonaltervezésem is keresztül halad, akkor legyen inkább ott a tali, aztán haladunk tovább. Hány órára kéne odaérnem?

A vasút után egyből ott a kút jobbra. Általában 20.00.-kor szokott gyülekezni a nép.

Link to comment
Megosztás:

Day kösz, hogy eljöttél. Sajnálom, hogy ilyen kevesen voltunk. :lol:

Sajnálja az aki nem jött el! :lol: :lol:

Én is elmehetek majd egyszer, ha úgy jönnek ki a dolgok? <_< Legalább lenne összehasonlitási alapom mert a közelemben sehol sincs egy ilyen motorral szerelt Astra. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Day kösz, hogy eljöttél. Sajnálom, hogy ilyen kevesen voltunk. :lol:

Én köszönöm. :lol: Tanultam tegnap pár dolgot. :lol:

Legközelebb többen leszünk.

Imádok éjszaka vezetni, senki sincs előttem, se mögöttem másik sáv is üres... többet világított a távolsági mint a tompított. :lol:

Elfelejtettem a kijelzős trükköt kipróbálni, amit mutattál Zotya. ;< Gondolom a műszer által jelzett sebességet írja ki a kijelzőre is..

Amúgy érdekes volt hazafele. Veszprémvarsány utáni emelkedőn alig akart felmenni, a Bakonyszentkirályi elágazó emelkedőjén meg már gázt sem kellett adnom és gyorsult... <_<

Link to comment
Megosztás:

Én köszönöm. :lol: Tanultam tegnap pár dolgot. :lol:

Legközelebb többen leszünk.

Imádok éjszaka vezetni, senki sincs előttem, se mögöttem másik sáv is üres... többet világított a távolsági mint a tompított. :lol:

Elfelejtettem a kijelzős trükköt kipróbálni, amit mutattál Zotya. ;< Gondolom a műszer által jelzett sebességet írja ki a kijelzőre is..

Amúgy érdekes volt hazafele. Veszprémvarsány utáni emelkedőn alig akart felmenni, a Bakonyszentkirályi elágazó emelkedőjén meg már gázt sem kellett adnom és gyorsult... :lol:

Az átlagsebességre gondoltál, nem? - két gomb egyidejű megnyomása 1-2másodpercig.. Viszont úgy tudom, hogy csak negyven vagy ötven-valamennyi-ig mutatja..legalábbis nekem, de ez lehet tipus/felszereltségfüggő. <_<

Link to comment
Megosztás:

Én is elmehetek majd egyszer, ha úgy jönnek ki a dolgok? <_< Legalább lenne összehasonlitási alapom mert a közelemben sehol sincs egy ilyen motorral szerelt Astra. :lol:

Hogyne. :lol: Szívesen látunk. :)

Én köszönöm. :D Tanultam tegnap pár dolgot. :lol:

Legközelebb többen leszünk.

Imádok éjszaka vezetni, senki sincs előttem, se mögöttem másik sáv is üres... többet világított a távolsági mint a tompított. :lol:

Elfelejtettem a kijelzős trükköt kipróbálni, amit mutattál Zotya. ;< Gondolom a műszer által jelzett sebességet írja ki a kijelzőre is..

Amúgy érdekes volt hazafele. Veszprémvarsány utáni emelkedőn alig akart felmenni, a Bakonyszentkirályi elágazó emelkedőjén meg már gázt sem kellett adnom és gyorsult... :lol:

Az átlagsebességre gondoltál, nem? - két gomb egyidejű megnyomása 1-2másodpercig.. Viszont úgy tudom, hogy csak negyven vagy ötven-valamennyi-ig mutatja..legalábbis nekem, de ez lehet tipus/felszereltségfüggő. :lol:

53-ig. Azt az értéket, amit a seb jeladó ad. Nem annyi lesz az órán, hanem több.

Link to comment
Megosztás:

Én is elmehetek majd egyszer, ha úgy jönnek ki a dolgok? <_< Legalább lenne összehasonlitási alapom mert a közelemben sehol sincs egy ilyen motorral szerelt Astra. :lol:

Gyere csak, ha van mivel hazamenned. Az új belépők kocsiját mindíg szétszedjük, ez a "beavatás". :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gyere csak, ha van mivel hazamenned. Az új belépők kocsiját mindíg szétszedjük, ez a "beavatás". :lol: :lol:

:lol: Szerencse hogy ebből én kimaradtam. Lehet azért mert modernebb és jobban felszerelt? :lol:

Amúgy ma kipróbáltam menet közben a kmh kiírást és nem annyit ír, amennyit az óra mutat. :lol: Tehát ehhez be lehet lőni a műszert. <_< Ugyanannyi csalást mutat, mint GPS-l.

Link to comment
Megosztás:

Gyere csak, ha van mivel hazamenned. Az új belépők kocsiját mindíg szétszedjük, ez a "beavatás". :lol: <_<

Ok! Szétszeditek, mindent alaposan átnéztek rajta, ha valami nem okés azt megjavitjátok majd összerakjátok és én meg tanulok közben tőletek.. :lol: :lol: ..de akkor reggel nyolckor legyen a tali hogy estére, sötétedésre meglegyen! :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: Szerencse hogy ebből én kimaradtam. Lehet azért mert modernebb és jobban felszerelt? :lol:

Amúgy ma kipróbáltam menet közben a kmh kiírást és nem annyit ír, amennyit az óra mutat. :lol: Tehát ehhez be lehet lőni a műszert. <_< Ugyanannyi csalást mutat, mint GPS-l.

Igazából a régi műszerrel nekem is pontosan mért, legalábbis a sejtésem szerint, de az újjal állandóan 26-ot mutat.

Ok! Szétszeditek, mindent alaposan átnéztek rajta, ha valami nem okés azt megjavitjátok majd összerakjátok és én meg tanulok közben tőletek.. :lol: :lol: ..de akkor reggel nyolckor legyen a tali hogy estére, sötétedésre meglegyen! :lol:

Nem-nem, csak szétszedjük, a többi a te dolgod. :)

Link to comment
Megosztás:

Igazából a régi műszerrel nekem is pontosan mért, legalábbis a sejtésem szerint, de az újjal állandóan 26-ot mutat.

Nem-nem, csak szétszedjük, a többi a te dolgod. :lol:

Ugyan már Zotya ne riaszd el már az elején a "kolléga urat" ! <_<

Ráérsz később is! :lol:

Link to comment
Megosztás:

pedig a tiéd is ketté lett szedve---igaz nem talin :lol: <_< :lol:

Igaz!

A pontosság kedvéért nem is először! :lol:

Most már azért van gyári autó is az udvaron, a párom vett magának egy 2003-as G Astrát 1,4-es "atomerőművel".

Nem újítottad meg a tagságod? Gondolom a gazdasági helyzet miatt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.