Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 948
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Tisztelt cartársak, pénteken, a Pezo Drink-ben, tali este 8-kor.

Jó lenne, ha Thuby cartárs is el tudna jönni. :lol:

Zsolesz 1 barátunk is eljön a messzi Ikervár helyőrségből, "nehogymáááá" mi maradjunk csak otthon. :lol: :D

Éjszakás vagyok, ne várjatok. :lol: Mult héten elgurultam arra, az asszonyt hoztam haza 8-kor, nemnagyon láttam mozgást.

Link to comment
Megosztás:

Éjszakás vagyok, ne várjatok. :lol: Mult héten elgurultam arra, az asszonyt hoztam haza 8-kor, nemnagyon láttam mozgást.

Má" megen", vazze. :lol:

Múlt héten temetésen voltam, és nagyon sz@r kedvem volt. Gondoltam inkább nem untatok senkit.

Friscót csörgettem,ha van kedve és ideje el tud jönni velem.Holnap de. telón szól,hogy hány a mennyi. :lol:

Az jó lenne. :D

Link to comment
Megosztás:

Má" megen", vazze. :lol:

Múlt héten temetésen voltam, és nagyon sz@r kedvem volt. Gondoltam inkább nem untatok senkit.

Az jó lenne. :lol:

Csak hogy felvidítsalak jövő héten se leszek mert akkor meg délutános vagyok. Majd két hét mulva leszek nappalos akkor tudok csak menni. Persze csak ha nem jön semmi közbe. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Elengedtek, megyek. :D Hol szoktatok parkolni? Ha jól tudom az utca egyirányú.

Nem egyirányú.

Eljösz a megyei RK előtt, át a Szigethy-n. Aztán az első körforgalomnál a ballra eső utcában meg is tudsz állni. De mire Te odaérsz, én már valószínűleg ott leszek. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem egyirányú.

Eljösz a megyei RK előtt, át a Szigethy-n. Aztán az első körforgalomnál a ballra eső utcában meg is tudsz állni. De mire Te odaérsz, én már valószínűleg ott leszek. ;)

A körforgalomnál ballra?... hú hogy is volt a vizsgán? Ehhez körbe kell mennem jobbra ugye? :D

Link to comment
Megosztás:

Csak azért poénkodtam vele, mert az oktató mindig küllön kihangsúlyozta, hogy pl. a.: körforgalomnál fordulj ballra ,PERSZE JOBBRA KÖRBE KELL MENNI!!! azt mondta jópáran szembementek már a forgalommal, mert :hát maga mondta nem?! :D

;)

Akinél vezettem,az mindíg úgy mondta,hogy "elmegyünk xy út/utca/város irányába" ez jobb valamivel,

de itt meg a tanulónak kell nézni a táblákat a körforgalomban és gyorsan reagálni,főleg ha nem ismeri a környéket.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.