Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 948
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 3 weeks later...
Na azt én is megnézném. :P

Majd viszek mindenkit egy tesztkörre és látja, hogy miket írkál. ^_^

Amúgy még olcsón kéne szerezni BC-s ablaktörlőkapcsolót, mert most home made üzemel. B) Vaterán van most egy omegából szabályzós ablaktörlőkar, relével 6k-ért... :huh: Gondoltam rá, ha már cserélni kell, akkor ilyen karra kéne... :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
A Kecskeméti Szekció nevében szeretettel meghívlak benneteket a II. Pályanapra:

http://kepfeltoltes.hu/090827/M_sodik_p_ly...ltoltes.hu_.jpg

Nahát, közép dunántúlt meg sem hívod? Bár nagy élet nincs ott és a nyugati klubbal vagyok jobb viszonyban és sűrűbben találkozom az ott lakó cartársakkal, már ha eljönnek Karcsin kívül... :lol: Mindegy, nem kötözködök inkább. :lol:

Én is ott leszek, nem tudom melyik régiót erősítve. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nahát, közép dunántúlt meg sem hívod? Bár nagy élet nincs ott és a nyugati klubbal vagyok jobb viszonyban és sűrűbben találkozom az ott lakó cartársakkal, már ha eljönnek Karcsin kívül... :lol: Mindegy, nem kötözködök inkább. :lol:

Én is ott leszek, nem tudom melyik régiót erősítve. :lol:

én má azt sem tudom hol áll a fejem...Bocsi ha kimaradt, de átlinkelnél oda? egyszerűbb :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Sziasztok! Most értem haza, nagyon tuti volt ez a kis létszámú pezo tali, jól éreztem magam, ha lesz lehetőség, meg időm, akkor megyek máskor is. :D

Örültünk, hogy eljöttetek mind a 2-en. A pezoban kialakult helyzetért sry, de még én sem találkoztam ott ilyen manyussal. A parkolóban a vége felé már én is fáztam rendesen. :) :) Ha tudsz gyere csak bátran szívesen várunk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Most értem haza, nagyon tuti volt ez a kis létszámú pezo tali, jól éreztem magam, ha lesz lehetőség, meg időm, akkor megyek máskor is. :lol:

Örültünk, hogy eljöttetek mind a 2-en. A pezoban kialakult helyzetért sry, de még én sem találkoztam ott ilyen manyussal. A parkolóban a vége felé már én is fáztam rendesen. :) :D Ha tudsz gyere csak bátran szívesen várunk. B)

Mi volt a pezóban? Nem is mondtátok. Jó volt a pisilős-reflektoros poén mi? Nekem tetszett. :lol: Kaptam fejmosást is, az asszony állítólag ott áldigált 10 perce a hidegben, rám várt. Kérdem telefonod nem volt? Meg nem volt feltűnő 10 Opel a parkoló közepén? :)

Link to comment
Megosztás:

Mi volt a pezóban? Nem is mondtátok. Jó volt a pisilős-reflektoros poén mi? Nekem tetszett. :lol: Kaptam fejmosást is, az asszony állítólag ott áldigált 10 perce a hidegben, rám várt. Kérdem telefonod nem volt? Meg nem volt feltűnő 10 Opel a parkoló közepén? :)

Mert nem jól neveled. :) :lol: Az enyém már szól előre, nehogy elkéssek. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.