Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

V. Hungarian Blitz Weekend 2009.08.07.-09.


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hát nem volt túl nagy dobra verve a matricás téma! :hiya: Vagy csak én nem vettem észre? :(

Én is igényeltem volna, szerintem kori is, bár az Ő nevében nem nyilatkozok. Sőt, talán még mások is.

Amúgy nem kéne rá még valami OPEL-es utalás :) ? Nem biztos, hogy ennyiből mindenki rájön arra, hogy ez egy opeles találkozó :P .

Nekem is megérkezett a matrica és fel is került!

IMAG0051_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Skacok! Komoly kérdésem van! :) ... Ha vasárnap már nem iszom, akkor hétfő reggelre kiürül az alkohol a szervezetemből úgy, hogy a vérképemen ez ne látszódjon? :P

(ez nem a mikrobiológiai egyetem felvételi kérdése)

Az asszony azt mondja, hogy a vérképen nem fog változtatni. :D :lol:

Így mehet a buli !!! :(

Csak alkoholszintet ne kérj ! :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Az asszony azt mondja, hogy a vérképen nem fog változtatni. :D :P

Így mehet a buli !!! :)

Csak alkoholszintet ne kérj ! :(

:lol: kösz mindenkinek a jó tanácsokat :D de ettől még halasztok asszem, mert most komoly dologról van szó :hiya: de nem kell aggódni, kiolvastam egy szuszra egy könyvet, teljesen a hatása alá kerültem, és még az aláírásomat is befrissítettem :D

Link to comment
Megosztás:

:) rövid és velős :(

nekem is van üdülési csekkem , de majd veszek rajta valamit :P

Csak nem hogy nektek is van ???

Amugy meg majd BOLDOG HEPI BÖRZDÉJT ÁM! Nem vagy elfelejtve :hiya: :D :D Küldök neked majd egy számot és be is mondom a mikrofonba :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.