Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

V. Hungarian Blitz Weekend 2009.08.07.-09.


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nem kell aggódni a magasságok miatt.

Aki Anti kékfeketéjét felülmúlja, annak grat. És igen sok helyre bement vele. Nem?

Na de ne térjünk el nagyon, ha kérhetem a tárgytól. Köszi!

okés, bocsika... amugy még annyit zárásként, haverom civicje 3 cm re van az uttol...

Link to comment
Megosztás:

A kartelvédőt még nem mértem, de azt tom h. lejebb van...

a kartelvédőmet csináltattam, kicsit parasztba, 4 es kazánlemes, a full motortér alatt..:lol::D

Amugy a magasságáról most mint kiderült,nem csak a hatvan utcával nem vagyunk haverok, de a simonffy se adja.. példa: szombat este megyünk szórakozni,és a halköznél ottt egy halom ember, külve a pubok teraszán, és csak annyit lehetett belőlem látni, h. 20 nál szikrázik a kartelvédőm az aszfalton..:D:D

De amugy a 7 centi is vadállat, de nekem még erre rámegy egy uj lökös is..:lol::D

Mackó, nyugiii, megvan a türelem, hidd elvan itt mindeki, majd meglesz h. mi mennyi,meg merre hány méter...

Amugy akkor most ki fog tavat csinálni akkor? mert a homok helye már megvan, már csak az épitőbrigád kéne..:D:D

RRRrrrr

Link to comment
Megosztás:

Sajnos csak most took hozzászólni, (offolni) mert nem volt 10 napig netem. A távolság nekem mindegy, mert Balaton is meg Debrecen is (keine)200km (keine freund) nekem. A hely képek alapján szerintem sokkal jobb mint Szemes, sőt ott a pont a medecére is :lol: Egyszóval skacok szerintem jól választottatok, és ha esetleg took segíteni akkor ajánlom magam (tevés-vevás, pakolás, IVÁS :D )

Link to comment
Megosztás:

Hi. Szerintem mi is megyünk igaz Győrből messze van de nem számít. A tavalyi se volt rossz szemesen, de a képekből ítélve ez jobb lesz, de ez majd elválik. Egy kérdésem lenne még Győrből jön valaki vagy a környékéről? előre is köszi.

Én. De hol voltál pénteken??? Tali vóóóóóóóóóóót a Pezóóóóóóóóóóóba.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.