Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

V. Hungarian Blitz Weekend 2009.08.07.-09.


mackosajt

Recommended Posts

No, akkor azt a szülinapot megünneplem veletek Debrecenbe Hajni. :lol: Kicsit még képlékeny az anyagi része, de egy gyertyát látok pislogni az alagút végén.

Nekem épp tegnap húzták le a BW-s szabim... szal lobbizok... meg imádkozok minden este! <_< De az is lehet hogy épp megbetegszem és kénytelen leszek 15 nap beteg szabira menni! :) És a dokinak azt mondom írja fel a receptre hogy Debrecen blitz weekend! :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

No, akkor azt a szülinapot megünneplem veletek Debrecenbe Hajni. ^_^ Kicsit még képlékeny az anyagi része, de egy gyertyát látok pislogni az alagút végén.

<_< :) Sanyííííí!!!! :) :lol: ez a mai nap legjobb híre!!!! :lol: húúúú, de kibebaszottul örlök ennek a kis fénynek is!!! Utiköltségre ne legyen gondod, csak Pestig. Onnan viszünk. És akkor ez így is igazságos, mert mindkét szülő mellett lesz egy gyerek :lol:

Link to comment
Megosztás:

BW 5.0 Árak:

1. Sátorhely:

Klubtagoknak 1000 Ft/Fő/Éj

Nem klubtagoknak 1500 Ft/Fő/Éj

Ez tartalmazza a napi belépő árát is, tehát aki napi belépőt vesz, az sátrazhat is 1 éjszakát.

2. Faház:

8 ágyas (emeletes ágyakkal), külön épületben lévő fürdővel, illetve szabadtéri zuhannyal.

Klubtagoknak 2500 Ft/Fő/Éj

Nem klubtagoknak 3000 Ft/Fő/Éj

3. Turistaház:

6-8 ágyas saját fürdőszobás, valamint 4-7ágyas folyosó végén fürdőszobás verziókban

Klubtagoknak 3500 Ft/Fő/Éj

Nem klubtagoknak 4200 Ft/Fő/Éj

Pénteki szalalomra belépő 500 Ft, illyetve BW karszalaggal részt lehet venni természetesen.

Gyermekeknek 3 éves kor alatt ingyenes, 14 éves kor alatt 50% a belépő.

Ami még fontos, lehetőleg úgy számolgasson mindenki, hogy a majdani rendelése csak az utalással válik majd véglegessé, illetve július 20-ig tudunk foglalkozni a foglalásokkal, utána már csak a helyszínen lehet majd a fennmaradó helyek függvényében szállást váltani.

A szállások mellé szombati napra opcionálisan ebédet lehet előrendelni. Ára 1000 Ft.

1. Húsleves, rántott szelet, sült burgonya, savanyúság

2. Raguleves, brassói aprópecsenye, savanyúság

3. Gyümölcsleves, sült csirkecomb, rizzsel, savanyúság

aki előrendel, ezek közül választhat majd a rendelésében, melyet természetesen a szállással együtt rendeznie kell majd.

A helyszínen lesz még lehetőség korlátozott számban a fenti menükből rendelni, illetve étlap alapján választani.

Foglalás info-k fent lesznek a blitz-weekend.hu oldalon jövő héten.

Link to comment
Megosztás:

Erre majd külön rákérdezünk...

Köszi. Bár én ahogy nézem sajnos muszáj leszek Blitzen kívüli szobát foglalni, mert ha megyek a barátnőmmel szeretnék egy külön szobát, nem sokágyasban aludni valakikkel. Eztmeg majd én addigra kipuhatolózom hoyg ez hogy fog működni, bár nemtom akkor hogy kapok blitzes karszallagot... <_<

Link to comment
Megosztás:

Köszi. Bár én ahogy nézem sajnos muszáj leszek Blitzen kívüli szobát foglalni, mert ha megyek a barátnőmmel szeretnék egy külön szobát, nem sokágyasban aludni valakikkel. Eztmeg majd én addigra kipuhatolózom hoyg ez hogy fog működni, bár nemtom akkor hogy kapok blitzes karszallagot... <_<

Úgy, hogy a napi belépőt veszed meg... :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi. Bár én ahogy nézem sajnos muszáj leszek Blitzen kívüli szobát foglalni, mert ha megyek a barátnőmmel szeretnék egy külön szobát, nem sokágyasban aludni valakikkel. Eztmeg majd én addigra kipuhatolózom hoyg ez hogy fog működni, bár nemtom akkor hogy kapok blitzes karszallagot... <_<

Pfffff mivan büdösek vagyunk.... :) Áhh fiatalság bolondság....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.