Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


mélykék76

Recommended Posts

majd ha 12-15ezer lesz benne és akkor is"lomhának" érzed akkor szólj,,,,, azért merek ilyet írni mert még lehet nem állt össze teljesen a motor. Nekem 1.6 H-m van (115Le) és 10-15ezer km után éreztem, hogy összeállt a cucc szóval még van "remény".

Vegyétek hozzá, hogy én nő vagyok, és annak ellenére, hogy azt írtam, nem kíméltem, lehet, hogy férfiszemmel nézve kinevetnétek, ha látnátok, hogyan vezetem. :-) Apám beleült egy körre az elején és 1-es/2-esben kihúzta addig az utcában (fekvőrendőrös környék), amíg visítottam, hogy ne gyötörje már tovább szegényt, mire közölte, hogy "húz ez rendesen, nem tudom, mit akarsz!". Sz'al lehet, hogy bennem van a hiba és nyugodtan oda lehetne neki lépni még jobban időnként.

Jövő héten elviszem szervizbe, majd utána jelentkezem, h mi volt/van.

Link to comment
Megosztás:

ahogy előttem szóló nálam jobban hozzáértők is írták egy csere nem fog ártani :D

Más: Uhu, vagy valaki más Illetékes (így nagybetűvel), nem lehetne a nevem alól levenni ezt az "újonc"-dolgot? Tavaly óta fent vagyok a fórumon, ez a harmadik opelem már, és nem vagyok 17 éves sem. :-) (sajnos) Vagy itt kell valami egyebet is virítanom ahhoz, hogy átléphessek az "érdeklődő" kategóriába? ;-)

Mondjuk részt kell vennem egy pályanapon Kakucsringen vagy mi? :)

Link to comment
Megosztás:

Más: Uhu, vagy valaki más Illetékes (így nagybetűvel), nem lehetne a nevem alól levenni ezt az "újonc"-dolgot? Tavaly óta fent vagyok a fórumon, ez a harmadik opelem már, és nem vagyok 17 éves sem. :-) (sajnos) Vagy itt kell valami egyebet is virítanom ahhoz, hogy átléphessek az "érdeklődő" kategóriába? ;-)

Mondjuk részt kell vennem egy pályanapon Kakucsringen vagy mi? :)

azt megtudod magadnak is csinálni a vezérlőpultban > adatok szerkesztése > felhasználó titulusa

Link to comment
Megosztás:

Más: Uhu, vagy valaki más Illetékes (így nagybetűvel), nem lehetne a nevem alól levenni ezt az "újonc"-dolgot? Tavaly óta fent vagyok a fórumon, ez a harmadik opelem már, és nem vagyok 17 éves sem. :-) (sajnos) Vagy itt kell valami egyebet is virítanom ahhoz, hogy átléphessek az "érdeklődő" kategóriába? ;-)

Mondjuk részt kell vennem egy pályanapon Kakucsringen vagy mi? :)

Óóóóóó, jeeeee :D

Mondjuk holnap Hringen lesz szabad autókázás.

Hozod a képeket, átírom :D

Link to comment
Megosztás:

asszem Belgiumban lakik-dolgozik vagy valami ilyesmi :D

szerk:Luxemburg :)

Egen, ott dolgozik, mármint a másodikban (és él is ideje nagy részében). De azért még jár haza is néha. Pl. nemsokára, november elején is. Akkor lesz vmi pályanap vagy vmi találkozó? Mondjuk, én az előbbire csak nézőnek mennék legfeljebb. Vagy Mélykék mellé mitfahrernek. Bár neki olyan nem nagyon köll, úgy láttam. :D

És előtte mindenképpen vennék pár órát repülésből. ;-)

Bár sokkal hasznosabb és olcsóbb lenne, ha megtanulnék inkább autót szerelni. Tegnap este nem tudtam elaludni, ezért úgy éjfél tájt felnyitottam lent a garázsban a motorháztetőt. Történt már ilyesmi eddig is (mármint, hogy felnyitottam és belenéztem), de az olajszint-ellenőrzésen és az ablakmosó feltöltésen kívül ez sok egyébre engem nem szokott felbátorítani. Azt vettem viszont észre, hogy hiányzik egy csavar a moci dobozából (elölnézetből, velem szemben a jobb oldalon). Van egy furat, ott a csavar helye és frankón nincs benne a csavar. Ettől még persze fixnek tűnik a dolog, csak hát azért mégis kissé hülyén néz ki (ennyi pénzért meg pláne).

Lefotózom nektek a mocit is, meg az ótót is, jó? Csak előtte kicsit ki kell glancolnom, mert ótvar koszos. Most megyek lemosom, aztán nemsokára lesz kép. Ne várjatok vagány feketét, se pirosat. Ez most olyan túl konszolidált lett (nem is értem magam, miért). Na mindegy.

Link to comment
Megosztás:

Egen, ott dolgozik, mármint a másodikban (és él is ideje nagy részében). De azért még jár haza is néha. Pl. nemsokára, november elején is. Akkor lesz vmi pályanap vagy vmi találkozó? Mondjuk, én az előbbire csak nézőnek mennék legfeljebb. Vagy Mélykék mellé mitfahrernek. Bár neki olyan nem nagyon köll, úgy láttam. :)

És előtte mindenképpen vennék pár órát repülésből. ;-)

Bár sokkal hasznosabb és olcsóbb lenne, ha megtanulnék inkább autót szerelni. Tegnap este nem tudtam elaludni, ezért úgy éjfél tájt felnyitottam lent a garázsban a motorháztetőt. Történt már ilyesmi eddig is (mármint, hogy felnyitottam és belenéztem), de az olajszint-ellenőrzésen és az ablakmosó feltöltésen kívül ez sok egyébre engem nem szokott felbátorítani. Azt vettem viszont észre, hogy hiányzik egy csavar a moci dobozából (elölnézetből, velem szemben a jobb oldalon). Van egy furat, ott a csavar helye és frankón nincs benne a csavar. Ettől még persze fixnek tűnik a dolog, csak hát azért mégis kissé hülyén néz ki (ennyi pénzért meg pláne).

Lefotózom nektek a mocit is, meg az ótót is, jó? Csak előtte kicsit ki kell glancolnom, mert ótvar koszos. Most megyek lemosom, aztán nemsokára lesz kép. Ne várjatok vagány feketét, se pirosat. Ez most olyan túl konszolidált lett (nem is értem magam, miért). Na mindegy.

Kakucs már, volt, ami te gondolsz az ez : http://www.opelforum.hu/index.php?showtopi...t=0&start=0 :D

Repülésből ? Távlati terveid között szerepel, hogy önerőből szándékozol hazarepülni ? :D

Ez mekkora mondat :D

Link to comment
Megosztás:

Kakucs már, volt, ami te gondolsz az ez : http://www.opelforum.hu/index.php?showtopi...t=0&start=0 :D

Repülésből ? Távlati terveid között szerepel, hogy önerőből szándékozol hazarepülni ? :)

Ez mekkora mondat :D

Jó lenne megtanulni repülni, igen, csak kissé költséges hobbi. 150-180 EUR egy óra (gyakorlat). Kb. 8500 EUR a PPL megszerzése. Budaörsön másfél milkó ugyanez.

Mindegy, maradjunk az ótónál. Van pár kép, de csak ugy tudom feltölteni, ha megadok egy URL-címet, ugye? Másképp (egyszerűbben) nem lehet?

Link to comment
Megosztás:

Jó lenne megtanulni repülni, igen, csak kissé költséges hobbi. 150-180 EUR egy óra (gyakorlat). Kb. 8500 EUR a PPL megszerzése. Budaörsön másfél milkó ugyanez.

Mindegy, maradjunk az ótónál. Van pár kép, de csak ugy tudom feltölteni, ha megadok egy URL-címet, ugye? Másképp (egyszerűbben) nem lehet?

Úgy a legegyszerűbb, ahogy leírtad. :)

Link to comment
Megosztás:

Úgy a legegyszerűbb, ahogy leírtad. :D

:) Ez a macska itt a képen mintha egyenesen rajtam röhögne, spzoli. És ha még a feliratot is hozzáveszem... NEKEM speciel (béna balgának) úgy lenne a legegyszerűbb a képfeltöltés, ha két klikkeléssel ide tudnám tenni a képeket (copy-paste).

De igazából az is benne van, hogy ótóról még nem csináltam képeket, mert lusta voltam tegnap kiglancolni (főleg a felniket, azzal sokat kell kézzel vacakolni). A moci az megvan, három képet csináltam róla, de nem akkora szenzáció, mert már láttatok itt hasonlót az előttem szólótól.

Link to comment
Megosztás:

:) Ez a macska itt a képen mintha egyenesen rajtam röhögne, spzoli. És ha még a feliratot is hozzáveszem... NEKEM speciel (béna balgának) úgy lenne a legegyszerűbb a képfeltöltés, ha két klikkeléssel ide tudnám tenni a képeket (copy-paste).

De igazából az is benne van, hogy ótóról még nem csináltam képeket, mert lusta voltam tegnap kiglancolni (főleg a felniket, azzal sokat kell kézzel vacakolni). A moci az megvan, három képet csináltam róla, de nem akkora szenzáció, mert már láttatok itt hasonlót az előttem szólótól.

http://kephost.hu/

és ilyet tud :ha már macska

thumb-795D_4CB20406.jpg

Link to comment
Megosztás:

Mondom : ÖNERŐBŐL :) :D

hogy klasszikusokat idézzek, vagy "erősítsd fel magadon a telepátiát, vagy fejtsd ki bővebben." ÖNERŐBŐL... ÖNERŐBŐL... hmm

Én mindenesetre így értettem:

1. melletted végigülni a verdában egy kört Kakucsringen minimum azt igényli, hogy az ember vegyen néhány leckét előtte repülésből, mert hasznos lehet...

2. amúgy is érdekel a repülés (hobbi no.2., ld. még: planespotting)

3. a kettő nem feltétlenül zárja ki egymást, Holmes :D

Link to comment
Megosztás:

hogy klasszikusokat idézzek, vagy "erősítsd fel magadon a telepátiát, vagy fejtsd ki bővebben." ÖNERŐBŐL... ÖNERŐBŐL... hmm

Én mindenesetre így értettem:

1. melletted végigülni a verdában egy kört Kakucsringen minimum azt igényli, hogy az ember vegyen néhány leckét előtte repülésből, mert hasznos lehet...

2. amúgy is érdekel a repülés (hobbi no.2., ld. még: planespotting)

3. a kettő nem feltétlenül zárja ki egymást, Holmes :D

0. Ez az önerőből repülés >>>>

solyom.jpg

Ha ez megy itthon másfélMból, akkor elkezdek rá gyűjteni :)

1. Bárki kiszállhat, tőlem menet közben is :D

4. Hol az a csavar ?

Link to comment
Megosztás:

:) Ez a macska itt a képen mintha egyenesen rajtam röhögne, spzoli. És ha még a feliratot is hozzáveszem... NEKEM speciel (béna balgának) úgy lenne a legegyszerűbb a képfeltöltés, ha két klikkeléssel ide tudnám tenni a képeket (copy-paste).

De igazából az is benne van, hogy ótóról még nem csináltam képeket, mert lusta voltam tegnap kiglancolni (főleg a felniket, azzal sokat kell kézzel vacakolni). A moci az megvan, három képet csináltam róla, de nem akkora szenzáció, mert már láttatok itt hasonlót az előttem szólótól.

Nyugalom, nem Neked szól. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.