Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


mélykék76

Recommended Posts

Hello

menyivel fog kevesebet tudni?

azal a szerkezetel az esoszenzort is be lehet vele kapcsolni szerinted?

Miért, van benne alapból a tükörnél? Mert ha nincs, akkor nem lehet. Szerintem amelyikben van szenzor, az be is van kapcsolva, de lehet tévedek.

Link to comment
Megosztás:

Hello

Kérdésem, hogy SportsTourerhez tetőre szerelhető kerékpártartó van-e valakinek? Milyet érdemes venni, vagy mi kell hozzá?

Soha nem volt még ilyenem, így halvány lila gőzöm nincs, hogy néznek ki ezek a szerkezetek.

Google-ban keresgéltem, de konkrétan nem hoz. Ha jól sejtem kell hozzá a két keresztbe menő tetősín és arra lehet valamilyen kerékpártartót venni?

Ezek közül kell gondolom valamelyik

http://www.csomagtartoaruhaz.hu/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=3344

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Hello

Kérdésem, hogy SportsTourerhez tetőre szerelhető kerékpártartó van-e valakinek? Milyet érdemes venni, vagy mi kell hozzá?

Soha nem volt még ilyenem, így halvány lila gőzöm nincs, hogy néznek ki ezek a szerkezetek.

Google-ban keresgéltem, de konkrétan nem hoz. Ha jól sejtem kell hozzá a két keresztbe menő tetősín és arra lehet valamilyen kerékpártartót venni?

Ezek közül kell gondolom valamelyik

http://www.csomagtartoaruhaz.hu/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=3344

Köszi

Üdv, Személy szerint nekem nincs kerékpártartóm de kollégának a Fordon van és neki is úgy van rögzítve hogy 2 sín meg keresztbe a tetőn(tetőcsomagtartó) és arra van felszerelve a kerékpár tartó konzol.

Ime:

thule_freeride_532_kerekpartarto_tetore.

De létezik belőle vonóhorogra szerelhető változat:

52a7_3_big.jpg

Vagy a legegyszerűbb és legolcsóbb szerintem az univerzális változat amit a hátsó ajtóra kel fogatni, de személy szerint én nem merném feltenni féltve a fényezést.

2b063f0b041b.jpg

Módosítva : carlos
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki meg tudja nekem mondani, hogy amit a Cromax hoz gyári eredeti Opel fékbetétet és féktárcsát, az valójában milyen gyártótól származik?

Köszi

Én tudomásom szerint a general motorsnak a TRW gyártja a fékeket de lehet hogy más beszállítók is vannak.

Link to comment
Megosztás:

Üdv! Egy kis segítség kellene...

Nálatok ezen a részen (első ajtó "A" oszlop) található-e szigetelés ami ezt a hézagot tölti ki vagy mint nálam is az első sárvédő ívben van, úgymond belökve és szabadon mozog mind a két oldalon.

Itt:

835851.jpg

A szigetelés:

835852.jpg

Link to comment
Megosztás:

Azt szeretném látni, hogy így el legyen választva a kijelző (Pl: pillanatnyi sebesség, megtehető távolság, átlagfogyasztás) ez a három legyen egy oldalon.

A sebességedet, csak a teszt menüben tudod nézni, az utóbbi kettőt pedig a BC aktiválásával hozhatod elő a kijelzőre, ha BID,GID vagy CID kijelződ van!

Link to comment
Megosztás:

Akkor nem lehet a normál kijelzőst átalakítani arra amit mondok?

Mit értesz normál kijelző alatt, a TID-et? Át lehet úgy, hogy veszel egy másikat az előző hozzászólásban felsoroltak közül, majd beépítés és programozás után bekapcsolod a BC-t, de akkor sem lesz teszt menü nélkül sebességed, ahhoz létezik 2 komfort modul 30 ezer körül ami tud ilyet!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.