Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Igen, bár autóval sétálni nehezebb vmivel, de téleg jobb ezt leírni :D

Olvasod a CS-s fórumot, nem? A kérdések szintjéből megérthetnéd, hogy mindent milyen aprólékosan kell leírni :rolleyes: <_<

Egyébként azért pontosítottam, hogy ne értésk véletlenül úgy, hogy sétálós jegy = bejövök autóval, leparkolok de nem sátrazok -_-

Link to comment
Megosztás:

Azok kik nem a kempingben alszanak a napijegy áránál 1000 Ft-al olcsóbban jöhetnek be a találkozóra.

Klubtag : 2000 Ft

Nem klubtag 2500 Ft

Autóval bejöhet és bent maradhat az esti bulin is csak nem aludhat a kemping területén. A sétálós jeggyel rendelkezőknek 18 óráig (!) el kell hagyniuk a rendezvény területét.

Annyit hozzátennék (mert nagy a káosz a fejkekben), hogy a sétálós és az autóval bejöhetsz nem ugyanaz. A sétálós jegynél az autó kintmarad!

Én szerintem jól értem :rolleyes:

2000 rongy klubtagoknak, akik bent parkolnak, elmennek aludni akárhova - és nagyon lesz rájuk figyelve, hogy ne aludjanak a parkoló autójukban a kempingben, viszont bulizhatnak <_<

és aki meg sétál az este hatig sétálhat, mint a múzeumokban -_- de a kocsija kint parkol a kemping előtt :D

(nem lehetne ezt 8ig kitolni? Akkor még se buli nincs, se semmi, csak világos :) )

Link to comment
Megosztás:

Én szerintem jól értem -_-

2000 rongy klubtagoknak, akik bent parkolnak, elmennek aludni akárhova - és nagyon lesz rájuk figyelve, hogy ne aludjanak a parkoló autójukban a kempingben, viszont bulizhatnak :D

és aki meg sétál az este hatig sétálhat, mint a múzeumokban :) de a kocsija kint parkol a kemping előtt B)

(nem lehetne ezt 8ig kitolni? Akkor még se buli nincs, se semmi, csak világos B) )

2000000 klubtagoknak??? :D :D

Szóval jól értetted??? :rolleyes: <_< :D

Link to comment
Megosztás:

Én szerintem jól értem :rolleyes:

2000 rongy klubtagoknak, akik bent parkolnak, elmennek aludni akárhova - és nagyon lesz rájuk figyelve, hogy ne aludjanak a parkoló autójukban a kempingben, viszont bulizhatnak <_<

és aki meg sétál az este hatig sétálhat, mint a múzeumokban -_- de a kocsija kint parkol a kemping előtt :D

(nem lehetne ezt 8ig kitolni? Akkor még se buli nincs, se semmi, csak világos :) )

én pont érintett vagyok a témába... van külön szállásunk és nem gondolom, hogy fusiba ott aludnék a kocsimba... B)

Link to comment
Megosztás:

elhalasztották a balatonátúszást.. az új időpont pont a BW alatt lesz.! :rolleyes: <_< -_- :D

Motivációként átvigyük az összes piát a túlpartra? B)

Azok kik nem a kempingben alszanak a napijegy áránál 1000 Ft-al olcsóbban jöhetnek be a találkozóra.

Klubtag : 2000 Ft

Nem klubtag 2500 Ft

Autóval bejöhet és bent maradhat az esti bulin is csak nem aludhat a kemping területén. A sétálós jeggyel rendelkezőknek 18 óráig (!) el kell hagyniuk a rendezvény területét.

Akartam is kérdezni, mi van, ha nem alvós jegyet veszek, és elszundítok? Felébresztenek, vagy kidobnak? :) Jó-jó csak vicc volt. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.