Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ennyit szenvedni egy 1.4-es octavián <_< Mi az hogy nem alkalmas közlekedni? Menj egy kört egy 1.7 DR-el csak ki na kapja alólad a caravan dobozt :lol: :lol:) és aztán egy bönzinyes 1.4-el. :lol: :lol:

Én a haverom 1.4 60 lovas astrája és az én 1.7DR astrám között semmi különbséget nem tapasztalok. Ja igen! Más a hang és más a füst! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

hogy lehet kideríteni EPCben h hol van egy adott alkatrész? a gond az h tegnap kerestük mindenhol a hőfokkapcsolót, de nem tudjuk h melyik az és merre van...

tegnap, átnéztük a kábelezést, a gond az h a klíma kapcsoló nem kapcsolja a klíma reléit, és ezért nem indul el a kompresszor. namost kikerestük a biztitábla mögött h melyik vezeték az, és raktunk egy külön kapcsolót...így most kapcsolom külön a relét, majd A gombbal a kompresszort....

az érdekelne h van e vkinek valamilyen kapcsolási rajza a klíma elektromos rendszeréről...mert most működik a rendszer, de valahogy mégsem így kéne ezt megoldani sztem.

naszóval, esti kutatásaim során fény derült arra, hogy amit eddig nyomáskapcsolónak hittünk az valójában hőfokkapcsoló....de akkor hol van a nyomáskapcsoló? <_<

Link to comment
Megosztás:

én nem azt mondom, hogy egyforma, hanem olyan nagyon észrevehető különbség nincs a két autó között. <_<

hát én az egyest azt nagyon észreveszem ha dízelbe ülök :lol:

az oktatós 1.7 td astra az jó volt szerettem, de az egyes ott is huh :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.