Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Opelt mindenkinek ! :lol: :lol:

Nah, azé' nem. Láttam ma is egy astra classic-ot, amit elvettem volna a gazdájától, és dodgemet neki... kb feleannyi idős autó mint az enyém, de nem volt egy ép elem rajta. A sérülések nem lekezelve, ellenen körberohadva, az utolsó karcolás is. :lol: :lol: komolyan megsajnáltam szegény autót...

Link to comment
Megosztás:

kárstájlingon mi elüldöztünk egy tigrást...

felül a fórumtémába ki van írva h tilos hírdetni..

BEÍR nagybetűkkel h keres lámpát. írok neki h talán nem kéne, beírja megint, azt törlik a modok, beírja megint, és hozzáteszi milyen bunkó állatok vagyunk, aztán még berakja :lol: sztem banolva lett :lol:

Figyelj, hátul állt amikor az észt osztották... Nembaj, ki lehet füstölni az ilyeneket. :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem dísznek van tartva :lol: :P

(és volt már asszem 6 tulaj előttünk. nemtom hányszor lett tekergélve :lol: :lol: )

jaja, ezt nem lehet tudni. Aszoooongya... 2001ben hoztuk Németországból. Történelme az hogy a Telekom autója volt németben. mondták sokan hogy fúúú...rossz céges széthajtott sz@r.. ahoz képest, még mostis bírja a kicsike simán. Jó volt rajta rohadó rész ami az évek alatt kijött ( hátsó üvegnél a gumi alatt ) de megcsináltuk faterral. Ami érdekes, hogy amikor mosom és vizes az ajtó és rávilágít a nap, nagyon nagyon haloványan lehet látni, hogy volt rajta Telekom matrica :lol:

Link to comment
Megosztás:

neszójjábe, most hazafelé átgördült a 116000 :P

Jéé az elektronyika-kupacok is mennek 6 számjegyig? :D :lol: :D :lol:

Ami érdekes, hogy amikor mosom és vizes az ajtó és rávilágít a nap, nagyon nagyon haloványan lehet látni, hogy volt rajta Telekom matrica :lol:

Persze, a nap ott nem szívta ki a fényezést, és az bezony látszik :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hátul meg 1.6i felirat? :lol:

Az "1.3i" a leggyanúsabb, SEH alatt belé se kötnék.. :lol:

Nem tudtam elolvasni, nagyon gyorsan távolodott. :D

Nem Opelos Fater volt véletlenül??? :lol: :lol: :P :D

Link to comment
Megosztás:

Jéé az elektronyika-kupacok is mennek 6 számjegyig? :D :lol: :D :lol:

Ami érdekes, hogy amikor mosom és vizes az ajtó és rávilágít a nap, nagyon nagyon haloványan lehet látni, hogy volt rajta Telekom matrica :lol:

Persze, a nap ott nem szívta ki a fényezést, és az bezony látszik :lol:

Igen, de érdekesség amúgy,hogy egyáltalán nem látszik ha nem vizes az a felület. Ja és azt is tudom róla hogy németországban kisteherautóként volt a forgalomba bejegyezve. Ezt bizonyítja az első űlések mögötti rács amit benne hagytak :P de azóta belekerültek a hátsó űlések a rács...a rács jókérdés hol van. a kocsiba nem. ez biztos :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, de érdekesség amúgy,hogy egyáltalán nem látszik ha nem vizes az a felület. Ja és azt is tudom róla hogy németországban kisteherautóként volt a forgalomba bejegyezve. Ezt bizonyítja az első űlések mögötti rács amit benne hagytak :lol: de azóta belekerültek a hátsó űlések a rács...a rács jókérdés hol van. a kocsiba nem. ez biztos :lol:

Nekem a hátsó oldal ablakok, meg a csomagartó összes ablaka is be volt rácsozva vízszintes rácsokkal. Nemtom mé' :P Jah, meg találtam egy hüvelykujj vastagságú hangszórókábelt a szőnyeg alatt :lol: meg volt egy kapcsoló a bal első lábtérben az MHT nyitó kallanty előtt oldalt. Rákötve nem volt semmi. :lol: Voltek ebben is érdekes dolgok. Van olyan is amit inkább nem akarok tudni hogy miért. Pl. miért van a tetőn 3 horpadás belülről kifelé :D :D nagyon kapálózott ott valaki tűsarkúban :D

Link to comment
Megosztás:

miért van a tetőn 3 horpadás belülről kifelé :D :lol: nagyon kapálózott ott valaki tűsarkúban :lol:

Vagy csak túl sok hajlakkot használt a jó magyar utakon... :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Nem hinném, harmadik hete maradt el a Cobra 11, az az egyetlen műsor ami a tv elé tud vonzani... :lol: :D

Bezzeg a zasszony... :lol:

nem is tudom mikor röhögtem rajta utoljára. Régen láttam már :lol:

Ma reggel, mikor mentem dolgozni, lámpánál megállok és látom, hogy elől egy foswágenynek le van húzva az ablaka teljesen (reggel 6:00-kor). Gondoltam biztos melege van. :D Mikor elgurultam mellette, akkor látom, hogy a srác a visszapillantót fogja, le ne essen! :lol: :P :D

legalább fogta... Újpesten láttam egy fikazöld 307-est aminek a jobbos tükre a drótokon lógott az ajtón, és ott kaplimpált. Gondolom festékrétegcsökkentési szándékkal. Először láttam, csak legyintettem hogy mekkor barmok vannak. Másodszor (következő nap) már kicsit érdekesebben néztem rá. Ez a szerencsétlen kb 1 hétig járt úgy, hogy a tükör ott lifegett az oldalán. Eszébe nem jutott levenni... Apám asszondta hogy látszik hogy nem használja, észre se vette hogy letört ;) :D

Link to comment
Megosztás:

legalább fogta... Újpesten láttam egy fikazöld 307-est aminek a jobbos tükre a drótokon lógott az ajtón, és ott kaplimpált. Gondolom festékrétegcsökkentési szándékkal. Először láttam, csak legyintettem hogy mekkor barmok vannak. Másodszor (következő nap) már kicsit érdekesebben néztem rá. Ez a szerencsétlen kb 1 hétig járt úgy, hogy a tükör ott lifegett az oldalán. Eszébe nem jutott levenni... Apám asszondta hogy látszik hogy nem használja, észre se vette hogy letört :D :lol:

:lol: :lol: :lol:

Nemsokára beköszönt a hideg és vele együtt a fagy. Tavaly télen jövök hazafelé a csajostól és reggel hatalmas sor volt előttem. A sor elején egy szutyoki ment és nagynehezen lehúzódott, megindult a forgalom és mikor elmentem előtte, akkor látom, hogy mind a négy ablak csontra be van fagyva. :P A vezető oldalon egy ökölnyi területen le vaolt kaparva a dér, és azon nézett ki a fejéből. Nem csodálkoztam, hogy csak 20-al ment. A barom! :D

Link to comment
Megosztás:

sziasztok! bocsi, hogy zavarok!

kérdezni szeretnék. van egy opel astra 96-os autómata váltós autóm olajteknőt cseréltünk de nincs rajta az oldalsó része ami eddig takarta a váltó fogaskerekét. kérdésem a következő. elég ha egy lemezt rakunk oda vagy van valami olajozása annak a fogaskeréknek ami miatt kell oda valami oda illő alkatrész? köszi a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok! bocsi, hogy zavarok!

kérdezni szeretnék. van egy opel astra 96-os autómata váltós autóm olajteknőt cseréltünk de nincs rajta az oldalsó része ami eddig takarta a váltó fogaskerekét. kérdésem a következő. elég ha egy lemezt rakunk oda vagy van valami olajozása annak a fogaskeréknek ami miatt kell oda valami oda illő alkatrész? köszi a segítséget.

szerintem elég ha vágsz oda lemezt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.