Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Perverz! :D

szerintem ez szép :D

nah most akkor ki az igazán beteg a végére? vagy még nincs vége? :D

nah... a család beszervezte nekem nehogy unatkozzak hétvégén. Megyek almaszedni... :D nagybátyámnak van egy párezer almafája, azt kell lepucolni :) pedig voltam 2 hete is. vasárnap se fogok tudni megmozdulni már látom előre :D :D

városi puhány :D

am szar meló, lesz vagy 20kg a cipőd meg ienek ;)

Link to comment
Megosztás:

Jaj,de jó te is?Valakivel már van közös téma!! :) :D

Igen. Valamint szoftvereket is gyártok magamnak, simán unaloműzés céljábú. :D

A többieknek: mindenkinek jól üzemel a kocsija, hogy ennyire teleírtátok az egyebet OFF-fal? :D

Nem voltam itthon, exasszony gépét hoztam helyre (tényleg azt :D) erre 4 oldalni egyéb várt rám. Nem olvastam végig. :D

Link to comment
Megosztás:

Igen. Valamint szoftvereket is gyártok magamnak, simán unaloműzés céljábú. :D

A többieknek: mindenkinek jól üzemel a kocsija, hogy ennyire teleírtátok az egyebet OFF-fal? :D

Nem voltam itthon, exasszony gépét hoztam helyre (tényleg azt :D) erre 4 oldalni egyéb várt rám. Nem olvastam végig. :)

Írj egy programot ami kiszedi neked a lényeget, és akkor csak azt kell olvasni :D :D

Amúgy nem. Az autó ugyan olyan kula mint volt, csak már nem érdekel mert jövőhéten megújul ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Igen. Valamint szoftvereket is gyártok magamnak, simán unaloműzés céljábú. :D

A többieknek: mindenkinek jól üzemel a kocsija, hogy ennyire teleírtátok az egyebet OFF-fal? :D

Nem voltam itthon, exasszony gépét hoztam helyre (tényleg azt :D ) erre 4 oldalni egyéb várt rám. Nem olvastam végig. :D

én momentán mentem vele 200kmet utánfutóval, és megnéztem az olajat, és örült afejem, a féliter óta nem fogyott jeelntősen az olaj :)

Link to comment
Megosztás:

Írj egy programot ami kiszedi neked a lényeget, és akkor csak azt kell olvasni ;) :D

Amúgy nem. Az autó ugyan olyan kula mint volt, csak már nem érdekel mert jövőhéten megújul :P :D :D

mikor mosogattam kitaláltam egy képregényt :D

utközben lerobban egy piros Astra caravan, amikor már mindennek vége megjelenik DÁWMan válán egy csilli villi mocival, ekkor beugrikegy nagy D betű, és a következő képben pöcc röff megy tovább a caravan :D :D :D :)

Link to comment
Megosztás:

mikor mosogattam kitaláltam egy képregényt :D

utközben lerobban egy piros Astra caravan, amikor már mindennek vége megjelenik DÁWMan válán egy csilli villi mocival, ekkor beugrikegy nagy D betű, és a következő képben pöcc röff megy tovább a caravan :D :D ;) :D

orvosnál voltál már? :D :)

:D :D

Link to comment
Megosztás:

Írj egy programot ami kiszedi neked a lényeget, és akkor csak azt kell olvasni :D :D

Amúgy nem. Az autó ugyan olyan kula mint volt, csak már nem érdekel mert jövőhéten megújul :D :D :D

Jó neked. :)

Nekem majd később fog, először a műszakira legyen jó állapotban, aztán jöhet a moci. Egyelőre ismét jó a moci, eddig szuperál rendesen, de örökké tuti nem fog, csak bírja ki a hengerfejezésig. :D

Link to comment
Megosztás:

Purpi! Had legyek már az első pofátlan aki kérdezget :D Mi az igazi neved? :D A Zotyából kiderül, a Laliból is kiderül, a Dávidból is kiderül, de a ha nem Lilla vagy akkor nem fogom tudni kitalálni :D :D

Nah jólvan ennyire türelmes nem vagyok, elkezdjek tippelgetni? :D

1- Anita ?

Nah jólvan abbafejeztem, rájöttem hogy túl sok női név van ahhoz hogy kitaláljam... A lottón kevesebbet kell eltalálni és az se megy :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.