Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

mi a látogatás fő célja ha nem vok kíváncsi! :D :D

am most nézem nincs is olyan sok közöttünk születésnapilag :D ;) :D

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ^_^ :P ;) ;) :D Elkezdték emelni a kocsit, és megjelent a sofőr, egy öregasszony :P :P :P

Jaja :P én 90es éévjáratú október 25.-i vagyok :P

Bontóban nézünk 1 ismerősnek használt normális állapotú acélfelnit ;) ÉS ha már ott vagyok szétnézek hátha találok magamnak is valami jóságot. ;) Pl csövet ami a levegőszűrőtől megy a motorhoz, meg fordulatszámmérős műszerek között szétnézek

Link to comment
Megosztás:

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D ^_^ :P ;) ;) Elkezdték emelni a kocsit, és megjelent a sofőr, egy öregasszony :D :P :P

Jaja :D én 90es éévjáratú október 25.-i vagyok :D

Bontóban nézünk 1 ismerősnek használt normális állapotú acélfelnit ;) ÉS ha már ott vagyok szétnézek hátha találok magamnak is valami jóságot. ;) Pl csövet ami a levegőszűrőtől megy a motorhoz, meg fordulatszámmérős műszerek között szétnézek

nah abból most lesz balhéé!!! :P :P :P

én meg '91 október 30 :D

Link to comment
Megosztás:

én is utáom őket amikor meghallom azokat a kukoricapattogtatókat már a közeledéssel együtt nő a vérnyomásom is :P és amikor szlalomoz a kocsik között szintén lámpámál hogy előre mennyen de utána nem megy ám...!! :D suliba van nálunk az ált. suli rész is egy csomóan azzal járnak ien 6-7 esek és amikor ott a csajoknak az úton mutaják hogy ők hogy kerülgetik az autókat meg próbálnak "trükközni" ;) ^_^

Boldog Névnapot a Petiknek !

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek ;)

Link to comment
Megosztás:

Rá kell hagyni. :D Mondani kell amikor vitázik: "jó neked van igazad..oooké...peeeersze...iiiiigen íííígy van..".

Innentől látni fogja, hogy ráhagyod és csak őt fogja dühíteni a dolog.

Én inkább csak bekussolok azt nézek bambán haverra ;) irtóra fel tudom b@szni vele az idegeit ^_^ :P

Fastrás filmed nincs?

Cobra 11 :P abban láthatsz bőven ;) főleg ahogy tördelik őket mint a ropit.. :D

Link to comment
Megosztás:

Bontóban nézünk 1 ismerősnek használt normális állapotú acélfelnit ^_^

Nézzé már nekem is ilyeneket ha már ott jársz -vagy máshol is..

99089_1_b.jpg

No meg mibe fájna 4 darab de csak olyan ami nincs szétütve -14x5.5", ja és Kadetté originále :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JAh, Petiknek sok boldogat..! pias.gif

Link to comment
Megosztás:

Kadettklubon lehet előbb lelsz :P

Valszeg már leltem volna ^_^ sajnos 14"-ban eléggé ritkaság ;) múltkor még Nyékládházára is felmentem mert félre rakattam azt valaki elvitte az orrom előtt mert az is telefonon beszélt a csávóval.. :D

Viszont komoly 500-ért találtam felnikupakot az Intra aluba.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nézzé már nekem is ilyeneket ha már ott jársz -vagy máshol is..

pias.gif

Ilyen amit mutatsz nem volt sajnos :P

Néztem felniket. Volt 13as acél, gyári, teljesen tökéletes állapoút 1 garnitura 16ezer forint. Én azt megvettem ^_^

Van már másik...de az nem a legjobb állapotú, fater nemrég szerezte. Ez meg príma lesz ;)

Amit havernak néztem...mondta, az eladóembör hogy hát őőő....ritkaság ( Polo 9n 5X100 R14 ) És tud rendelni németből 50euró darabja...

Link to comment
Megosztás:

Höhö, ma majdnem tartottam oktatást a Porsche Budában...

Kellett egy izzó rögzítő karika, mert eltörött ami volt. Sok autóba szerelték ezt a fajta projektort, audi a4/a6, merci c/e/s..

Pénteken beszéltem az említett kereskedéssel, azt mondta, hogy amit talált az a6é, és 1500péz, viszont rendelni kell, nem tudom megnézni.

Ma odamentem, emlékezett rám. Naná, mert kért konszernes alvázszámot, mikor mondtam neki, hogy opelben van. Há' hogy ne emlékezett volna. Na nézegettük a programot, nem igazán találtunk semmi értelmeset, meg már le is szarta a fejem, nem akart tovább keresni. Megkérdeztem, hogy esetleg van-e bent javításon autó amit össze lehetne hasonlítani, majd átirányított a munkafelvételre. A recepciós csajszik nagyon rendesek voltak. Odaküldött egy ránézésre sem kedves vén ######hoz, hogy majd talán segít."Ott a ketteske most nagyon úgy tesz mintha dolgozna, de csak netezik." Odamentem, rámnézett. Rövidgatya, póló, na ez se vesz autót. Elmondtam mit akarok, és kioktatott, hogy nem lehet izzót cserélni, mert ki kell szerelni az egész lámpatestet. Nem akartam vitatkozni, ugyan olyan flegmán megköszöntem a közreműködését, ahogy ő mondta a dolgokat. Kifelé menet a recepciós csajszi megkérdezte sikerült-e? Újabb piros pont a csajszinak. Mondtam neki, hogy a kedves ember tényleg nagyon elfoglalt, és azt mondta, hogy szét kell szedni az egész elejét a cseréhez, én meg tudom, hogy nem így van. Röhögött a csajszi, majd eljöttem.

Nem messze van a Pappas Auto. Bementem oda is, recepciós csajok itt is kaptak piros pontot. Alkatrészes srác nézegette, próbálta megfejteni, aztán mondta, hogy szerinte ez a cikkszám bosch szám, de azt nem tudja az ő programja. Viszont, ha elsétálok az udvar hátsó részébe, akkor ott van egy bosch service, és ott valszeg ki tudják nyomozni. Persze hangoztattam, hogy a folszvágenék képtelenek voltak kinyomozni. Bementem, jött a fickó. Mondtam neki is, hogy vwék tehetetlenek és nem is akartak nagyon megoldást találni. Beírta és tádááám. Két féle ilyen műanyag darabom volt. Az elsőre lehozta, hogy már nem kapható, a másikra meg, hogy gyártás 2002ben befejezve. Telefonált egyet, boschnál nem lehet venni. Varázsolt még a programban, kidobott egy csomó kódot. VW cikkszám, Opel cikkszám. Nagyjából fedte egymást a két alkatrészről kapott kódsor. Megköszöntem, kijöttem.

Telefon csergő, nagy nehezen felvették a telefont, bediktáltam a cikkszámot, 8900huf, sztem ennyiért nem fogod kérni. így is lett. Visszamentem a p budához, csak azért is. Odamentem az alkatrészeshez. Már murva éhes volt, kolegájának akkor hozták a pizzát, majd ráfolyt az ember. Mondom neki, hogy a pappasnak sikerült vw cikkszámot keríteni. Húúú, de csúnyán nézett. Na mind1. Persze innen már sínen volt, kiderült golf4/bora alkatrészről van szó. 2375huf. Csávó már le akart fordulni a székről, elsétáltam a pénztárhoz, ahol betanítás volt, úgyh az is tartott vagy 10percig...

Ami furcsa, hogy a golfok gyári xenonja nem is ilyen projektorral van, hanem sokkal kisebbel. :D

Utána csak egy órát voltam a bárdiban...

Link to comment
Megosztás:

Höhö, ma majdnem tartottam oktatást a Porsche Budában...

Telefon csergő, nagy nehezen felvették a telefont...

Utána csak egy órát voltam a bárdiban...

Jah... Azt szeretem én is :P Egy helyet tudok ahol még később, vagy egyáltalán nem veszik föl a telefont. A IV. kerületi Bárdiban. Ott állok bent a pultnál, csörög a telefon, 4 ember ott basziánszozik, és bontásig csörög. Eszükbe se jut felvenni... :D

jaja :D Szépen :D ;) :P Mintha csak az eredeti lenne..

Peti!

Nézz rá youtuben: Manni Ickx: Manta-Manta :D

Astrás filmről nemtudok :P

na amiket vettem

Link1

Link2

Link3

Link4

Link5

:P

Nah.. ez volt délelőtt a munkahelyem előtt ;)

Azért annak a buszosnak is adnék egy kis kockacukrot... ^_^ Ha ekkora helyen nem férne el busz, akkor nem lenne BKV... :D

Link to comment
Megosztás:

Jah... Azt szeretem én is :P Egy helyet tudok ahol még később, vagy egyáltalán nem veszik föl a telefont. A IV. kerületi Bárdiban. Ott állok bent a pultnál, csörög a telefon, 4 ember ott basziánszozik, és bontásig csörög. Eszükbe se jut felvenni... :D

Azért annak a buszosnak is adnék egy kis kockacukrot... ^_^ Ha ekkora helyen nem férne el busz, akkor nem lenne BKV... ;)

Én is ezen nevettem hogy simán elférne de könnyebb leszállítani mindenkit elszívni 1 cigit és hívni a zserbókat.

Link to comment
Megosztás:

Szasztok.

CS-n fel merült egy 5let. Ami azt takarja hogy Országosan minden opeles Tök mind1 F-astra g-astra vagy bármi. Egy opeles tali. Nem feltétlen olyan lurdy hangulatú hanem inkább olyan világot látós féle megbeszélni egy helyszínt hova kéne menni ahol van valami nézni való is. És akkor tömegesen el menni oda egymás autói szemléje valamiféle programok szlalom, Felvonulás a városba esetleg ahova kirándulnánk és van ott valami étterem vagy valami akkor meg lehetne lehet beszélni h sokan mennénk valami jó árat mondva tápláljanak meg minket. Lenne itt emberektől valami ilyesmire kereslet? Mert ugyanis 2en kevesek vagyunk ehhez. Aztán a többi meg már ha meg van a létszám akkor meg lehet telefonálni. És nyilván olyan helyre kéne elmenni ami mindenkinek kb egyforma közelbe van tehát ha valaki nyíregyházáról jönne akkor ne siófokra kelljen jönnie. És így tovább.

Link to comment
Megosztás:

Szasztok.

CS-n fel merült egy 5let. Ami azt takarja hogy Országosan minden opeles Tök mind1 F-astra g-astra vagy bármi. Egy opeles tali. Nem feltéttlen olyan lurdí hangulatú hanem inkább olyan világotlátós féle meg beszéllni egy helyszint hova kéne menni ahol van valami nézni való is. És akkor tömegesen el menni oda egymás autói szemléje valamiféle programok szlalom, Felvonulás a városba esetleg ahova kirándulnánk és van ott valami étterem vagy valami akkor meg lehetne lehet beszélni h sokan mennénk valami jó árat mondva tápláljanak meg minket. Lenne itt emberektől valami ilyesmire kereslet? Mert ugyanis 2en kevesek vagyunk ehhez. Aztána többi meg már ha meg van a létszám akkor meg lehet telefonállni. És nyilván olyan hejre kéne elmenni ami mindenkinek kb egyforma közelbe van tehát ha valaki nyíregyházáról jönne akkor ne siófokra kelljen jönnie. És így tovább.

Владивосток!

Link to comment
Megosztás:

Szasztok.

CS-n fel merült egy 5let. Ami azt takarja hogy Országosan minden opeles Tök mind1 F-astra g-astra vagy bármi. Egy opeles tali. Nem feltétlen olyan lurdy hangulatú hanem inkább olyan világot látós féle megbeszélni egy helyszínt hova kéne menni ahol van valami nézni való is. És akkor tömegesen el menni oda egymás autói szemléje valamiféle programok szlalom, Felvonulás a városba esetleg ahova kirándulnánk és van ott valami étterem vagy valami akkor meg lehetne lehet beszélni h sokan mennénk valami jó árat mondva tápláljanak meg minket. Lenne itt emberektől valami ilyesmire kereslet? Mert ugyanis 2en kevesek vagyunk ehhez. Aztán a többi meg már ha meg van a létszám akkor meg lehet telefonálni. És nyilván olyan helyre kéne elmenni ami mindenkinek kb egyforma közelbe van tehát ha valaki nyíregyházáról jönne akkor ne siófokra kelljen jönnie. És így tovább.

Sztem ezt nehéz megoldani. Tegyük alapul a fórumot.

Dáwid: Pest

Zotya: Győr

Én: Debrecen

Mi az a hely ami mindenkinek közös távra van? :D

valahol délen a duna-tisza között

Link to comment
Megosztás:

Sztem ezt nehéz megoldani. Tegyük alapul a fórumot.

Dáwid: Pest

Zotya: Győr

Én: Debrecen

Mi az a hely ami mindenkinek közös távra van? :D

Nyékládháza. Na jó de nyílván mindenkinek a kedvére nem lehet tenni. De meg próbálni azt összehozni. És aztán mindenki maga eldönti h jön-e. De látod Zotya Győr, Dáwid Pest.

És tegyük fel jönne mind2 tag. Akkor az se jó meg oldás hogy akkor autózzunk Békéscsabára. Tehát ezért kéne úgy kitalállni hogy mindenkinek jó legyen. Persze mindenkinek nem lehet jó. De akkor másképp írom HELLYEL közel egy táv legyen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.