Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Rendeltem pár cuccot a "hifimhez" és kaptam ajándékba egy olyan pedálszettet ami világít, meg egy neonszálat, vagy mi ez, tudjátok világít a madzag :excl:

Na szóval apedálszettet talán még világítás nélkül, lehet berakom, mert egész pofás, de a neonszálat tuti berakom a váltóbox nútjábafogom körbevezetni, szép kék :( és nem hülyegyerekkék :lol: :lol: :lol:

Feltétlenül szükséges egy ilyen az autóba. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szolárium lesz...

:excl:

Nekem tetszik a kék szín... de most kukáztam két tök jól kinéző beltér pilácsot, azt fogom bedolgozni a váltóbox oldalába lábtrérvilágításnak, az sajna nem lesz kék... vagy :(

Nekem is tetszik a kék szín, de néha a használatát tartom feleslegesnek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sose tudni mikor :o Fel kell készülni :lol: Vajon hogy lehetne megoldani, hogy a háttér is más legyen meg a mutató is... :lol: :excl:

Lalit kérdezdmg ő megcsnálta.

a fordulatszámmérős órám amikor megvettem olyasmi volt.... Este felkapcsoltam a világítást és megcsapott a látvány... :( Égett benne 1 max 2 izzó. De sztem 1.. :lol:

Én is így jártam mikor cseréltem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sose tudni mikor ;) Fel kell készülni :lol:

Mióta is van az enyémben? 2 éve? :excl:

Kicsit úúútálhatlak csak vagy nagyon is ? :D

Éntőlem azt csinálsz amit akarsz :( viszont téglával a lábamon jártam mert nagyon könnyű volt.. :lol: :o

Ma ha már kénytelen voltam kigurulni a bódéval a garázsból mielőtt visszaálltam volna kiporszívóztam :D utoljára még valamikor nyáron volt :lol: de nekem ugye nem gyűlik össze fél év alatt sem annyi retek mint másnak egy hét alatt B) viszont a műszerfalra ráfért egy kis nedves törlés, az már rétegben poros volt.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hmm...leadtuk a kocsit. Jövőhét utáni hétre kész lesz. Forgalmit rádiót, bólogatóskutyámat, transzmitteremet kivettem azért :lol:

Hátha tesz bele valamit? :( Mondjuk igaz :excl: ha nem akarja, hogy a lánya unatkozzon míg elkószálgat vele... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hátha tesz bele valamit? :( Mondjuk igaz :excl: ha nem akarja, hogy a lánya unatkozzon míg elkószálgat vele... :lol:

Forgalmit is elhoztam :lol: :o :lol: És tényleg lánya van aki betyár jól néz ki :D

Leszedtem az illatosítókat. 1 maradt benne mert annak még erősen volt illata..Valaki kérdezte, hogy mennyi van benne(Tán Pista).tehát itt a készlet.. :lol:

PB120015.JPG

Link to comment
Megosztás:

Forgalmit is elhoztam :lol: :lol: :( És tényleg lánya van aki betyár jól néz ki :o

Én a csajt is elhoztam volna :excl: aztán holnap mehet is haza, este meg jöhet vissza.. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én a csajt is elhoztam volna :excl: aztán holnap mehet is haza, este meg jöhet vissza.. :( :lol:

Pont a barátjával mentek valahova. Csak az apja szólt neki oda hogy vigyázz magadra kisjányom! Az ajtókat is megcsinálja amúgy. Azt mondta nem veszélyes, még kezelhető a probléma :lol: Csak olyan szar érzés volt otthagyni amúgy...Kulcsot odaadni, meg beült, beállt vele a műhelybe.

Link to comment
Megosztás:

Nézd az előnyét :( legalább újul.. :excl:

Jaja :lol: Biztos szép lesz...Megmondtam neki amit leírtam itt tegnap. Oda fog figyelni rá...Mondtam hgy a fóliára ügyeljen, maszkolja az üveget kívül-belül nem aztán a cunder megkúrja a fóliát.. De az ajtókat leveszi úgyis...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.