Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:excl: :( Mennyi balfa.. van arrafelé! Mennek fejetlenül! De a gyalogos elütések azok tetszettek! :lol:

Biztos úgy vannak vele, mint a verebekkel! Majd csak elrebbennek! :lol: :lol: :o

De azért kicsit félelmetes, amikor zöldre vált a lámpa, a fószerka elindul és letolják az útról, mint a havat... :lol:

Link to comment
Megosztás:

:D Szegény..

Nah szóval igen abba a kanyarba. Tegnap meg úgy be volt állva amikor vittük a verdát nyírábrányba.... :o Jobb ha csúcsba elkerülöd mostanába azt a környéket. Nézd csak... :) Második képen a képek között az a caravan nagyon terpeszt

Ráfért ;) aki nem tudja mi az, hogy sávban tartás vagy mi :lol: belépett elém vagy 4x.. :(

Meg csajszikám is lazán sétál átfele B) ;) amúgy tudod, hogy szeretem elkerülni a belvárost és a forgalmasabb részeket :lol: nem a semmiért lőttek le a Határon ;) ismerős az a bódé :D láttam már párszor.. :lol:

Attól nem lesz valaki papucsférj, ha besegít az élete párjának. :)

Tegnap óta lenyomott 180 km-et meg 12 órát az újmadzsarok közt egy lusta kolleginájával :lol: gondolhatod, el is nyúlt az ágyon ;) nekem meg ha kifér az időmből akkor rendet teszek magam gondolatából csak most nem akarok a füle alá bömbölni a porszívóval, hadd aludjon.. :)

De a gyalogos elütések azok tetszettek! ;)

Biztos úgy vannak vele, hogy van bőven.. :excl:

Link to comment
Megosztás:

...nem szeretnék nő lenni.. :lol:

Attól nem lesz valaki papucsférj, ha besegít az élete párjának. :o

Ám nő én sem szeretnék lenni... :D

Ez annyira szép mondat volt! :excl: Biztos, hogy férfi vagy? :lol: :( :lol:

Hát nekem meg ez jutott. :D Azért néha egész jó nőnek lenni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez annyira szép mondat volt! :excl: Biztos, hogy férfi vagy? :lol: :( :o

Hát nekem meg ez jutott. B) Azért néha egész jó nőnek lenni... :lol:

Az lenne :D hacsak nem küldött maga helyett valakit a múltkor Főnixre.. ;)

Néha én is szeretnék az lenni :lol: :D de akkor úgy hívnának, hogy ribanc.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez annyira szép mondat volt! :excl: Biztos, hogy férfi vagy? :lol: :( :lol:

Hát nekem meg ez jutott. :o Azért néha egész jó nőnek lenni... :lol:

Biztosíthatlak, még az vagyok...legalábbis a reggeli zuhanyzás ezt a látszatot keltette...:D

Anno soxor volt nálam, hogy a volt nejem a barátnőivel csacsogott valahol a városban, én meg rendeztem a lakást...

Nincs ebben semmi szokatlan...számomra...

De ez már a múlté. Most már csak magamnak segítek... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Biztosíthatlak, még az vagyok...legalábbis a reggeli zuhanyzás ezt a látszatot keltette...:lol:

Anno soxor volt nálam, hogy a volt nejem a barátnőivel csacsogott valahol a városban, én meg rendeztem a lakást...

Nincs ebben semmi szokatlan...számomra...De ez már a múlté. Most már csak magamnak segítek... :(

Igen, ezt itt kiemelném. :excl: Kevés olyan férfivel találkoztam, akinek lett volna valami halvány hajlandósága is ilyesmire.

Pedig biza néha nagyon jólesik... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én inkább most nem fejtem ki, mit csinálnék magammal, ha egy napig nő lennék :( :lol: a barátnőmmel ezt már kibeszéltük és megígérte, hogy nem adja kölcsön a testét egy napra :lol: :lol:

:o :D :D

És ez most akkor kerülni való? :lol:

Aki nem akar 2 lámpa közt 15-20 percet eltölteni B) múltkor azt hittem nem jutunk be a B.újvárosin.. :excl:

Link to comment
Megosztás:

:lol: Szegény..

Nah szóval igen abba a kanyarba. Tegnap meg úgy be volt állva amikor vittük a verdát nyírábrányba.... :( Jobb ha csúcsba elkerülöd mostanába azt a környéket. Nézd csak... :o Második képen a képek között az a caravan nagyon terpeszt :lol: :lol: :lol:

Most mikor voltam vizsgázni Debrecenbe, hazafelé mi is dekkoltunk egy kis ideig azon az úton :excl:

Link to comment
Megosztás:

És ez most akkor kerülni való? :excl:

Jaja ha nem akarsz ott ülni meg elkésni bárhonnan. :( Valami csatornaépítés miatt a külsősáv kb 20 méteren le van zárva....és emiatt a 20méter miatt alakul ki ez a nagy dugó... Külsőből mennének a belsőbe, lámpa 90másodpercenként vált...és így hozzák össze..

Link to comment
Megosztás:

Igen, ezt itt kiemelném. :excl: Kevés olyan férfivel találkoztam, akinek lett volna valami halvány hajlandósága is ilyesmire.

Pedig biza néha nagyon jólesik... :lol:

Én sepec segítek mindenben a barinőmnek. Nem az az otthonülős lúzer vagyok, aki csak a kupit csinálja! Ettől szerintem még nem lesz valaki papucs... :(

Link to comment
Megosztás:

Igen, ezt itt kiemelném. :excl: Kevés olyan férfivel találkoztam, akinek lett volna valami halvány hajlandósága is ilyesmire.

Pedig biza néha nagyon jólesik... :lol:

Most már bennem sincs hajlandóság...

Nem hiszem hogy lesz még olyan valaki, akiért erre képes lennék...

Na de ez egy másik történet!

Addig is éljen a

zene! :(
Link to comment
Megosztás:

Én sepec segítek mindenben a barinőmnek. Nem az az otthonülős lúzer vagyok, aki csak a kupit csinálja! Ettől szerintem még nem lesz valaki papucs... ;)

Én nem mindenben ;) azért nem sok humorom van szimpatizánsnak lenni azon a kellemetlen napokon :excl: főleg mert olyankor ingerült ;) akkor én meg állat módjára üvöltenék.. :lol: :o

Bammeg, ha nálatok nem lenne visszaszámláló a lámpákon, csont nélkül átmennék mindegyiken, mert azt hinném hogy rossz :D :D B)

Azért kíváncsi lennék meddig jutnál a cityben :( szerintem max 60% és csatt.. :lol:

Most már bennem sincs hajlandóság... Nem hiszem hogy lesz még olyan valaki, akiért erre képes lennék...

Addig is éljen a

zene! ;)

Nem a megfelelő személyt fogtad ki :) nekem nemigen játszaná meg, hogy orrvérzésig rendezkedjek ő meg flangál valahol :lol:

Hmm, egész jó.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz... :lol:

Van a szoba sarkában egy hómméd...

Örülhetnek a szomszédok...

Majd a próbára hozd el... :lol:

Alap :lol: :excl: Nekem a kocsiba tegnap leírtam milyen kisteljesítményű hangszórók vannak...De azért abból is lehet kivarázsolni ezzel a zenével olyan hangot, hogy 2 percet bírok a zenéből.. :(

Link to comment
Megosztás:

Én nem mindenben :D azért nem sok humorom van szimpatizánsnak lenni azon a kellemetlen napokon :excl: főleg mert olyankor ingerült :o akkor én meg állat módjára üvöltenék.. :( :lol:

Jó, azért én sem mindenbe, de alap dolgokba igen! pl.: segítek megenni, amit főz :lol: leveszem helyette róla a ruhát este :lol: stb... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.