Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jó, azért én sem mindenbe, de alap dolgokba igen! pl.: segítek megenni, amit főz :lol: leveszem helyette róla a ruhát este :lol: stb... :lol:

:lol: :o és még vigyázol is rá, hogy ne essen nehezére későn kelni.. ;)

Na további jó szórakozást mindenkinek! Én elcsámpáztam vidékre... B)

Ennél vidékebbre? :excl: :D :D

Mondjuk egy jó óra múlva nekem is pesten kellene lennem de megy a bánat.. :(

Link to comment
Megosztás:

Lendület kérdése az egész :lol: :o ;)

Jah :excl: akkor inkább valami páncélszekérrel próbálkozz ;) itt is egyre több a ba om.. :lol:

Tudod mit? akkor ne menjél :D

Nem is :lol: majd valamikor jövő héten ráérek azt oda tolom a pofámat.. :lol:

Amúgy épp nézem a "körzeti" újságot és az egyik vendéglőben 2 napos "Torkos" eksön lesz B) pl. cigánypecsenye 600, stb.. :D azon gondolkoztam valamit össze lehetne hozni.. :(

Link to comment
Megosztás:

Jah :excl: akkor inkább valami páncélszekérrel próbálkozz :lol: itt is egyre több a ba om.. :(

Van....Épp azon gondolkozok, hogy ez a verda tavasz elejétől az enyém....és ha a belvárosba fogok melózni, én nem fogok mozogni vele. Megállok vele az udvaron. Max hétvégén ha megyek valahova, vagy nyáron fehérvárra haverhoz vagy ilyesmi akkor fogok mászkálni vele. Ha megyünk nagyanyámékhoz úgyse az enyémmel megyünk hanem anyáékéval, kertbe szintúgy...

kéne 1 garázs.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jah :excl: akkor inkább valami páncélszekérrel próbálkozz :lol: itt is egyre több a ba om.. :(

Nem is :lol: majd valamikor jövő héten ráérek azt oda tolom a pofámat.. :lol:

Én meg holnap megyek ki ki a hugomékhoz, mert ott van az autóm, sterimóval lemosom a motort, kívülről is lemosom, előkotrom a régi hátsó fékmunkahengert, mert unixéknál van univerzális réz fékcső 50cm-es 1100Ft-ért és hétfőn veszek kettőt, csak nem tudom, hogy a cső vége kúpos, vagy nem. a régit meg viszem mintának, azon még van a régi csőből. Pénteken vettem a fékcsőhöz kulcsot, kemény 400Ft-ért, majd felavatom.

Link to comment
Megosztás:

Van....Épp azon gondolkozok, hogy ez a verda tavasz elejétől az enyém....és ha a belvárosba fogok melózni, én nem fogok mozogni vele. Megállok vele az udvaron. Max hétvégén ha megyek valahova, vagy nyáron fehérvárra haverhoz vagy ilyesmi akkor fogok mászkálni vele. Ha megyünk nagyanyámékhoz úgyse az enyémmel megyünk hanem anyáékéval, kertbe szintúgy...

kéne 1 garázs.. :excl:

Tök jó hogy lesz autód :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

Tény, hogy viccesek ezek a bankok :D kértünk egy izéhozét mennyit kellene kicsengetni ha ki akarnánk fizetni a macit egyben, kpban :excl: nna szóval ez a válasz jött a lényeget kiemelve: "Tartozás összesen: 3.259.808 Ft." :lol: :lol: :lol: :o :D

Épp valamelyik nap számoltuk ki, hogy a jó 3 év alatt összesen eddig 1.774.423 Ft-ot fizettünk be eddig, felvettünk 2.835.000 Ft-ot. Vicces, hogy ennyi befizetés után több a tartozás mint maga az autó ára :lol: ezeket fel kéne gyújtani mindegy szálig.. :(

Link to comment
Megosztás:

Tény, hogy viccesek ezek a bankok B) kértünk egy izéhozét mennyit kellene kicsengetni ha ki akarnánk fizetni a macit egyben, kpban :excl: nna szóval ez a válasz jött a lényeget kiemelve: "Tartozás összesen: 3.259.808 Ft." :lol: :lol: :o :D :D

Épp valamelyik nap számoltuk ki, hogy a jó 3 év alatt összesen eddig 1.774.423 Ft-ot fizettünk be eddig, felvettünk 2.835.000 Ft-ot. Vicces, hogy ennyi befizetés után több a tartozás mint maga az autó ára :lol: ezeket fel kéne gyújtani mindegy szálig.. :lol:

Ti írtátok alá b+ :(

Link to comment
Megosztás:

Ti írtátok alá b+ :excl:

Ja igen :lol: ezzel mintha eddig sem lettem volna tisztában :( csak tudnám, hogy ki engedte meg nekik, hogy így kizsigereljék a népet.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja igen :o ezzel mintha eddig sem lettem volna tisztában :excl: csak tudnám, hogy ki engedte meg nekik, hogy így kizsigereljék a népet.. :lol:

Ennek az országnak a fejesei mind kisgecről származnak... :lol: Sajnos nem nagyon lehet mit tenni. Vagyis lehet ahogy szintén gecről származó ferenc (ettől sajnos kisebb betűméret nincs) is megmondta, el lehet menni... :( :lol:

Na de hagyjuk ezt. Örüljünk hogy milyen szép autóink vannak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.