Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ennek az országnak a fejesei mind kisgecről származnak... :D

Csak kár, hogy nem a szomszédaim :excl: reggelre tele lenne a kapujuk sebességhatár jelző táblákkal, felidegelném őket traktorhanggal és hajnalban nagyon rossz lenne nekik felébredni :lol: de ez nem az a fórum ahol ezt kellene megbeszélni.. :lol:

Simán B) Szoktam azt is :lol: :o

Spicli.. :D

Talán ha a krómkócmócokat kihagyta volna nem is mutatna rosszul :( láttam már hasonlót anno mikor még jártam gyorsulgatósok közé.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szétszedtem a 2 műszeregységet és kíváncsi lennék, hogy a sebességmérőbe hátul csatlakozik 3 vezeték, azok mire valók? Mert az egyikről leszedtem a csatlakozót és látni, hogy van ott valami forgásérzékelő. De minek? :excl:

Sebességjeladó. Eszméletlen sokszor volt már róla szó. :(

Link to comment
Megosztás:

Ez aztán a giccs! :lol: :lol:

Viszont nem teszkósak a pedálok, és tetszik a fej :D

Nem mégse tetszik :lol: :o

Talán ha a krómkócmócokat kihagyta volna nem is mutatna rosszul :excl: láttam már hasonlót anno mikor még jártam gyorsulgatósok közé.. :(

Én azt a műszeregységet nem értem....tehát most az hiányos, vagy ilyen vagy kijelzők vannak a lyukakban vagy nem tudom :lol:

Szerintem a gyári fordulatszámmérős műszeregységnél nincs szebb. :D

Link to comment
Megosztás:

Én azt a műszeregységet nem értem....tehát most az hiányos, vagy ilyen vagy kijelzők vannak a lyukakban vagy nem tudom :excl:

Szerintem a gyári fordulatszámmérős műszeregységnél nincs szebb. :(

Digitkócmóc :lol:

Link to comment
Megosztás:

Viszont nem teszkósak a pedálok, és tetszik a fej :lol:

Nem mégse tetszik :excl: :(

Nekem a műszerfal tetején lévő gumi az tetszik :lol: Még nemtalálkoztamolyannal, pedig de jo lenne egy olyan.

Sebességjeladó. Eszméletlen sokszor volt már róla szó. :lol:

:o

Laleee tegyed már befelé azt a hőgombát, mert nem tudom melyiketkell megvenni, egyébként azok a számok semmit se mondtak az unixos programnak :lol:

Link to comment
Megosztás:

Laleee tegyed már befelé azt a hőgombát, mert nem tudom melyiketkell megvenni, egyébként azok a számok semmit se mondtak az unixos programnak :lol:

Nekem sem mondanak semmit :excl: Bárdinál vettem :(

Holnap fogom betenni! Kitettek elém 2 dobozt, döntsem el, hogy melyik az. Az egyiken volt 1.7 TD azt vettem meg, a másikat minden tipushoz adják, azon viszont nem volt dízel jelölve. Neked mennyitől kezd mérni? Nekem 85fok-tól a mostani, a régi meg 90-től.

Link to comment
Megosztás:

Nekem a műszerfal tetején lévő gumi az tetszik :( Még nemtalálkoztamolyannal, pedig de jo lenne egy olyan.

:lol:

Laleee tegyed már befelé azt a hőgombát, mert nem tudom melyiketkell megvenni, egyébként azok a számok semmit se mondtak az unixos programnak :lol:

A katalógusszám se?

Egyébként az EPC elég sok mindent mondott róla. :lol: Igaz, hogy Lalee elírt egy számot. :excl:

Link to comment
Megosztás:

09 510 850 helyett 90 510 850. :lol:

Nem tudom egyébként, viszont ÉN megtalálltam UNIX-nál azt a hőgombát, amit te is vettél. :excl:

Pont most javítottam ki! :lol: Igen, unixnál is van, ugyanannyiért, mind bárdinál. Csak én bárdinál szoktam vásárolni mindent, mert ott van 40% kedvezményem :(

Remélem jó lesz ez a gomba... a másikat azért nem mertem megvenni, mert azt minden astrához adják és szeritntem jobban el van terjedve a 90fok-tól kezdődő óra... Nekem meg 85.től kezdődik! Majd holnap kiderül, hogy jó lesz e! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem a fordulatszámmérő nélküli órám 110ig volt skálázva mint Lalinak, a fordulatszámmérős már 100ig van. A gomba pedig a 100ashoz való. Tehát megszoktam, hogy hogy is kell állnia. Mindíg így állt. Aztán amikor beletettem a másik órát, akkor eleinte fura volt a hogy a 90 feletti vonalon van ha kinyit a termosztát akkor meg picivel alatta...

Link to comment
Megosztás:

Pont most javítottam ki! :lol: Igen, unixnál is van, ugyanannyiért, mind bárdinál. Csak én bárdinál szoktam vásárolni mindent, mert ott van 40% kedvezményem :excl:

Remélem jó lesz ez a gomba... a másikat azért nem mertem megvenni, mert azt minden astrához adják és szeritntem jobban el van terjedve a 90fok-tól kezdődő óra... Nekem meg 85.től kezdődik! Majd holnap kiderül, hogy jó lesz e! :(

Amúgy tényleg elég kevés motorhoz való az a gomba. Csak dízel, meg néhány régebbi 1.6-os (16NZ pl), de X20XEV-hez és C20XE/NE-hez is adták. De még X16XEL is benne van a listában. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.