Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

áááá....Most a kasztnizás eléggé padlóra bacaraint...Amúgy van 1 kis gáz.. :excl: Majdnem tele van a tank az astrába(sose gondoltam hogy ez gondot okoz hogy tele van a tank majdnem :lol: )..lehet nem ártott volna leszívni. csak idő se volt rá... :(

Csacsiéknál kaptál volna lopócsövet ócóért :lol: na de meglátod mennyire megbízható a csávó :o viszont a macinak lehet az éjszaka lerántották a tankját, nem volt ráracsnizva a tanksapi reggel :lol: és tegnap tankoltuk agyig bár km/átlagfogyi különbözet nem látszik a mérő szerint.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hívott ma egy csóka, hogy kéne neki km-óra. Eddig pipa, az van nekem (egy pár :( ) DE, Neki egy egyhat benyába kéne beletenni, az enyémek meg dizilekből vannak. Maga a km-óra, (a sebességjeladót leszámítva) jó hozzá? Illetve 1.6 16szelepesekben w1111 vagy w1102-es van? :excl: (csak mert ilyenjeim vannak :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Csacsiéknál kaptál volna lopócsövet ócóért :lol: na de meglátod mennyire megbízható a csávó :o viszont a macinak lehet az éjszaka lerántották a tankját, nem volt ráracsnizva a tanksapi reggel :excl: és tegnap tankoltuk agyig bár km/átlagfogyi különbözet nem látszik a mérő szerint.. :(

Van nekem is lopócsövem valahol a garázsba :lol: :lol: Nem is az, hogy szív-e le vagy nem (jó az is gázos lenne) de a méggázabb hogy nehogy lángralobbanjon ott valami. Főleg amikor vágja kifele a beömlő kockát. :lol:

Akkor hátha nem tudtak a maci torkára menni.. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem is az, hogy szív-e le vagy nem (jó az is gázos lenne) de a még gázabb hogy nehogy lángra lobbanjon ott valami. Főleg amikor vágja kifele a beömlő kockát. :lol:

Akkor hátha nem tudtak a maci torkára menni.. :lol:

Csak van tán annyi esze hogy leveszi róla a beömlő csövet és elszigeteli, talán még a tankot is a helyéről :excl:

A torkában van egy hullámos lemez :( talán nem tudták.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak van tán annyi esze hogy leveszi róla a beömlő csövet és elszigeteli, talán még a tankot is a helyéről :excl:

A torkában van egy hullámos lemez :( talán nem tudták.. :D

Hát legyen annyi gógyija.. :lol: ( Go gyémánt..tod.. :lol: :lol: :lol: :o )

De azért mekkora gáz már ez is...Kiszívják a kocsiból az üzemanyagot.. :D Legalábbis próbálják...

Link to comment
Megosztás:

Hát legyen annyi gógyija.. :( ( Go gyémánt..tod.. :lol: :lol: :lol: :lol: )

De azért mekkora gáz már ez is...Kiszívják a kocsiból az üzemanyagot.. :o Legalábbis próbálják...

Ismerősömnek elvágták a benzincsövet, és ott engedték le. Több helyen meg olvasom, hogy katalizárort vágnak ki, meg koplett kardánt szerelnek le a gép aljáról. Ehhez képest egy leszívás, már szintre örömteli... :excl:

Link to comment
Megosztás:

Hát legyen annyi gógyija.. :lol: ( Go gyémánt..tod.. :lol: :lol: :o :D )

De azért mekkora gáz már ez is...Kiszívják a kocsiból az üzemanyagot.. ;) Legalábbis próbálják...

:D B) Az jó volt ;) de, hogy honnan szedték azt.. :lol:

Volt ilyen 10 éve is csak akkor nem volt nehéz elcsípni ;) meg nem tudom mit akart egy 28 literes tanktól ;) mondjuk ha szerencséje van talán 1-2 litert sikerült neki :excl: igya meg sör helyett.. :(

Link to comment
Megosztás:

Ismerősömnek elvágták a benzincsövet, és ott engedték le. Több helyen meg olvasom, hogy katalizárort vágnak ki, meg koplett kardánt szerelnek le a gép aljáról. Ehhez képest egy leszívás, már szintre örömteli... :excl:

a katalizátort a benne levő értékes fémekért lopják le...De mi is van benne?? valami lemez...de milyen? :lol:

:lol: :o Az jó volt B) de, hogy honnan szedték azt.. :lol:

Volt ilyen 10 éve is csak akkor nem volt nehéz elcsípni ;) meg nem tudom mit akart egy 28 literes tanktól :D mondjuk ha szerencséje van talán 1-2 litert sikerült neki :( igya meg sör helyett.. :lol:

Jaja...vagy akár sósavat..kénsavat ;) :D

Keresőből ahogy kivettem valami go diamond budapest 2010... Valami ékszeres baromság lehet.

Link to comment
Megosztás:

Igazad van. És a kerámián van a katalitikus anyag. :lol: de akkor mi a faccal kevertem össze.... :(

Vannak platina-katalizátorok :excl:

Keresőből ahogy kivettem valami go diamond budapest 2010... Valami ékszeres baromság lehet.

Na én ki nem tapétáznám vele a bódét :lol:

Link to comment
Megosztás:

Biztoslehetsz hogy nem a Platinamiatt lopták ki :( Szépen ment egy másik autó alá :excl:

Amikor mondta a szerelő hgy lehet kéne keresni katalizátort mert ez már elképzelhető hogy nagyon be van tömődve akkor átjártam 1 jópár bontót. 1 helyen pedig mondták, hogy a katalizátorokat a bontók a platina miatt szétszedik ezért alig kapni bontottat. Meg aki ellopja nem hiszem hogy a saját kocsija alá lopná, vagy eladná...SZINEZSFÍM DEZSVÍR... :lol: Hidd el így van ez.

Link to comment
Megosztás:

Amikor mondta a szerelő hgy lehet kéne keresni katalizátort mert ez már elképzelhető hogy nagyon be van tömődve akkor átjártam 1 jópár bontót. 1 helyen pedig mondták, hogy a katalizátorokat a bontók a platina miatt szétszedik ezért alig kapni bontottat.

Nekem a tankszellőztetéshez való aktívszenes szűrő tömődött el olyannyira, hogy az ac pumpa összeszippantotta a tankot, és jelenleg 6literrel kevesebb fér bele:-) Jobb mint egy nő:-P

Link to comment
Megosztás:

Amikor mondta a szerelő hgy lehet kéne keresni katalizátort mert ez már elképzelhető hogy nagyon be van tömődve akkor átjártam 1 jópár bontót. 1 helyen pedig mondták, hogy a katalizátorokat a bontók a platina miatt szétszedik ezért alig kapni bontottat. Meg aki ellopja nem hiszem hogy a saját kocsija alá lopná, vagy eladná...SZINEZSFÍM DEZSVÍR... :( Hidd el így van ez.

Tuti hogy nem, itt errefelé legalábbis, egy használt katit eladnak 14-20ezerért, ezt pár hete mondta az itteni bontós, mert akartam hulladéknak venni egy használtat. Nem biztos hogy sajátja alá tenné, de még az is lehet :lol: Nem fog senkise aláfeküdni minden olyan autonak, ami olyan mint az ővé és : Te loptad el add vissza-t játszani :excl:

Link to comment
Megosztás:

Tuti hogy nem, itt errefelé legalábbis, egy használt katit eladnak 14-20ezerért, ezt pár hete mondta az itteni bontós, mert akartam hulladéknak venni egy használtat. Nem biztos hogy sajátja alá tenné, de még az is lehet :lol: Nem fog senkise aláfeküdni minden olyan autonak, ami olyan mint az ővé és : Te loptad el add vissza-t játszani :(

Hát..oké, én elhiszem, meg el is képzelhető ez is.

Nekem a tankszellőztetéshez való aktívszenes szűrő tömődött el olyannyira, hogy az ac pumpa összeszippantotta a tankot, és jelenleg 6literrel kevesebb fér bele:-) Jobb mint egy nő:-P

Aziiigen... :excl:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.