Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

....ideiglenesen tuti jo...nekem legalább is müxik...90%osan!....

Jaj ne csináljátok már ezt :? Nálunk még nyáron ki lett cserélve a pollenszűrő, fűtéssel el nem tűntethető párásodás semmi. Ne a régit poroljátok le, hanem vegyetek egy újat. Nem olyan óriási összeg. Megtakarítjátok a csere árát, viszont cserébe azzal szenvedtek, hogy nem lehet kilátni a kocsiból. :roll: Lacee ! A Bécsi úton - Kandónál kiállított villanymozdony után kb. 100 méterrel, a centrum irányában - van egy szűrőbolt, oda kellene beugranod.

Link to comment
Megosztás:

Köx Mélykék! az árát ugy is behajtom a familin vagy dögöljenek meg ők is a párában...:) a szar időjárás miatt sem ugrom neki meg a cikket is még csak igy futolag olvastam el a cseréröl....amugy én még nem is nyultam eddig a pollenszűrőhöz szal én ha neki ugrom akkor kicserélem....na mind1 kösz még1x

Link to comment
Megosztás:

....az árát ugy is behajtom a familin vagy dögöljenek meg ők is a párában...:D
Mondjuk a rövidéletű fehér matrica helyett jöhetett volna egy pollenszűrő :wink:

....cikket is még csak igy futolag olvastam el a cseréröl....

Nem nagy dolog, ami abból is látszik, hogy én is meg tudtam csinálni :)

....amugy én még nem is nyultam eddig a pollenszűrőhöz szal én ha neki ugrom akkor kicserélem....

Oks, bocsesz. Ez a helyes hozzállás :lol: Különben ismered a Bécsi útat ? Tudod kb. hol van az említett bolt ?

Link to comment
Megosztás:

tudja valaki kb. mennyiért töltik fel gázzal a klimámat?

Valszeg az a baja.

:evil: :idea: Már várom a jóidőt. 8) :)

qurva sok hibája lehet a klímának.

A feltöltés 10 ezer.

Egyébiránt érdemesebb elötte átnézetni, mert minden beavatkozás gázvesztéssel jár.

Link to comment
Megosztás:

Most nem is álldozok a klima javitására , majd május környékén.

De ha már van benne , akkor müködjön is. 8) Nem? :idea:

A kartelvédőről-multhéten az aknán észrevettem , hogy a könyökön vannak horzsolásos sérülések.-ugyhogy már én is tervezem valamiféle védőburkolatott.

Elmegyek egy "kisiparoshoz" alkalmazotthoz és kézalól szerzek egy massziv vastag saváló lemezt és leszabom méretre.

Link to comment
Megosztás:

Szombaton megyünk az opelszalonba lecserélni a suzukit.(min. áron számolják be-3 éves glx-es)

G-és astrát akarnak az asszony szülei.(rájöttek , hogy a suzuki nem az Ő autójuk 8) :) )

Egy pár extra azért lesz benne , megkérdeztük, hogy mennyi pénzíírt raknak bé egy b.computert----kereken 1.000.000 ft. :idea:

Link to comment
Megosztás:

Csak az a gáz a kvédővel,h plusz súly... bárha kiveszem a hátsó övfeszítőket az -8kg....

Ha vki csináltat ilyet, akkor publikálja pls :idea:

-8kg??? Vaúúúúúú! Akkor kiszedem!! Úgyis már alig van valami az autómban!! :)

Jelenleg a két első ülés mögött minden ki van dobálva!!

Ezen kivül az összes kárpit, müanyagok!!!! :wink: :wink:

Olyan lett mint egy kisáruszállító!!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

qurva sok hibája lehet a klímának.

A feltöltés 10 ezer.

Egyébiránt érdemesebb elötte átnézetni, mert minden beavatkozás gázvesztéssel jár.

Egy kis ismertető klíma ügyben, saját tapasztalat :-(, megvettem klímás autóm,de nem működött, azt mondták(kereskedő) hogy nincs benne gáz csak fel kell tölteni,de ha elgondolkodik valaki akkor felteheti a kérdést, miért is ment el a gáz?, na mondom akkor töltessétek fel mert ha klímás akkor ugye működjön is ;-) ,elvitték klímáshoz,ekkor én már kifizettem tudatlanként elhittem hogy csak tölteni kell,kiderült lukas a klímacső, befoltozták, aztán kiderült hogy kisebb lukak vannak a klímahűtőn is,erre ők hogy vesznek bele használtat eltelt 2 hét és semmi fejlemény,nem nagyon dobálják az ember után a használt olcsó klímahűtőket, lassan eltelt egy hónap és még az autót sem használtam, befizetve az első törlesztő( sajna nem volt annyi kp amennyi kellett volna),agyam eldurrant és mondtam megyek a kocsiért és kész legyen jó ha nem akkor leszámítjuk az árból, persze nem lett jó így leszámoltunk az árból 40ezer Ft-ot(visszaadtak),immár új gsi tulajként rossz klímával hazatértem és nekiláttam én a hiba megoldásának szakemberek hadával övezve, sok tanakodás után egy új klímahűtő mellett(réz nem alu)döntöttem ez kb. 50e Ft volt ,na máris bukta , akkor jöhet a töltés(10e), minden jó, nem enged semmi,de nem indul be, mi a hiba?, hoppá van két klímakapcsoló is(alcsony nyomás ill. magas nyomás érzékelő), mindkettő rossz mint kiderült, megint bukta és innentől nem számoltam mi mennyi mert kinyírtam volna mindenkit, tehát érzékelők kicserél,és a Klíma működik :-), 2 hétig :-(, szét ment a kompresszor behúzótekercse(ne is próbáljatok csináltatni ha ez is rossz lenne, nem lehet, csak rendelni eredetit ugyanis a tekercsen nincs menetszám, gyantába kiöntve stb..),persze gáz lefejt illetve feltölt mert a kompresszort le kell venni, sikerült szerezni egy újabb klímakompresszort és a kettőből összeraktunk egy tutit,vagyis azt gondoltuk,ezek után megint ment talán egy hónapot, eldurrant a klímacső, lehet a le és felszereléseknél meggyengült ahol a gumi rá van szoritva a csatlakozóra mert valahol ott durrant el, meg a csövek is már eléggé össze voltak gányolva előző forrasztások, gáz megint elment, rendeltem újat feltettük ,tavaly októberben volt ez, és valahol szivárgott , nem tartotta a vákuumot rendesen, na akkor besokalltam és mondtam hogy majd tavasszal, tehát most még mindig nem működik a klímám ,de már szinte kicseréltem mindent, remélem nekem már csak a csatlakozások utánhúzássa ill. a rdsz feltöltése van hátra.Ha beüt a meleg akkor ismét KLÍMÁS!!!!

Ne szomorkodj azért , én lehetek csak ilíen szerencsétlen!!!!!!!!

Szumma szummárum qurva sok hibája lehet a klímának.

Link to comment
Megosztás:

Ne szomorkodj azért , én lehetek csak ilíen szerencsétlen!!!!!!!!

Szumma szummárum , qurva sok hibája lehet a klímának.

Miért ragaszkodtok ti ennyire ehez a klimához???

Plussz súly, plussz fogyasztás + egy pár év alatt egy kiadós reuma!!!!

-Brrrrrrrrrrrrrrrrrr- :twisted: :wink:

Link to comment
Megosztás:

-8kg??? Vaúúúúúú! Akkor kiszedem!! Úgyis már alig van valami az autómban!! :)

Jelenleg a két első ülés mögött minden ki van dobálva!!

Ezen kivül az összes kárpit, müanyagok!!!! :wink: :wink:

Olyan lett mint egy kisáruszállító!!!! :lol:

Én magamnak csináltam egy haveri (hegesztő tudást igényel a felfogató pontoknál) segítséggel, cirka 2-3 óra alatt megvan, első gyártás volt nem volt még tapasztalat, asszem 3-as un. trepnilemezből van,mutatós és hasznos(sokszor kapott már ütést,de azért van), jövő héten publikálok képet róla,amikor tavaszi átalakítás lesz a gépen.

Atommanó!!! Ha annyira lent van a géped, akkor mielőbb,mert nekem is hasonló magasságú és finoman szólva NEM ÁRT ;-)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.