Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

sztem a gsi szar mert egy ferrari leelőzi

Ilyen kontrasztról én nem beszéltem. diesel octávia,passat,fóka,stb családi autókhoz hasonlítottam.

Amivel az elfoglalt fején világító kékfogas manager letol az 1.6nz-ben és a gsi 20xe-ben is.Akik általában nyomulnak és idegesítik az embert.

Jáuzsi bácsikat,Mari-néniket meg lehet kerülgetni még 12sz-vel is.

Szerintem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gondolta a f***om hogy van 1.8 gsi.Akkor már igazán gyárthattak volna gsi néven 1.6xe-t,de takarékosabb versenyzőknek az 1.4xe-t is el lehetett volna adni. :lol:

Vti-ből van 125lovas is,franciául nem tudok.Azt hittem elírták a c20xe-t 160lóra.

Egyre jobban nyeled a saját szarodat. Van 125lovas csak az nem vti hanem esi. A vti az 160ló. Ha nem tudsz valamit, vagy ennyire hiányosak az ismereteid, akkor nem kell okoskodni. :D

Link to comment
Megosztás:

sztem a gsi szar mert egy ferrari leelőzi

De csak amíg nem tankol raccsingbenyát :D

Egyre jobban nyeled a saját szarodat. Van 125lovas csak az nem vti hanem esi. A vti az 160ló. Ha nem tudsz valamit, vagy ennyire hiányosak az ismereteid, akkor nem kell okoskodni. :D

Vártalak má' :lol: B)

Link to comment
Megosztás:

Vártalak má' :lol: :D

Tükörrel miújság? Senki nem akar Fehérvár fele jönni mostanság, aki el is hozná azokat?

Már bánom, hogy az ősszel elhasználtam a nyíltnapramenési lehetőségeimet, most össze lehetne kötni a kellemest a hasznossal, és valami Pesti nyíltnap ürügyén felmenni értük. B)

Link to comment
Megosztás:

Tükörrel miújság? Senki nem akar Fehérvár fele jönni mostanság, aki el is hozná azokat?

Már bánom, hogy az ősszel elhasználtam a nyíltnapramenési lehetőségeimet, most össze lehetne kötni a kellemest a hasznossal, és valami Pesti nyíltnap ürügyén felmenni értük. :lol:

Vonatjegy árából a posta is megvan.

Link to comment
Megosztás:

Akkor most már mehetsz a p.csába. B)

Már ott vagyok... :lol: várom a k.csög júpíszít, hogy idejöjjön megnézni, hogy a kábelek nem az égből jönnek a 4emeletes tetejére, hanem a földszintről mennek fölfelé. A rendelési programjuk nem ismeri a földszintet, csak az emeletet, és mivel 0. emelet nincs, ezért idejönnek rácsodálkozni, hogy az emeletekre is a földszinti szekrényből mennek föl a kábelek :D

Link to comment
Megosztás:

Már ott vagyok... :lol: várom a k.csög júpíszít, hogy idejöjjön megnézni, hogy a kábelek nem az égből jönnek a 4emeletes tetejére, hanem a földszintről mennek fölfelé. A rendelési programjuk nem ismeri a földszintet, csak az emeletet, és mivel 0. emelet nincs, ezért idejönnek rácsodálkozni, hogy az emeletekre is a földszinti szekrényből mennek föl a kábelek :D

UPC? B) Hát őket várhatod.. szerencsétlen egy cég... náluk már csak a Digi tv volt "jobb" :D

Link to comment
Megosztás:

Már ott vagyok... :lol: várom a k.csög júpíszít, hogy idejöjjön megnézni, hogy a kábelek nem az égből jönnek a 4emeletes tetejére, hanem a földszintről mennek fölfelé. A rendelési programjuk nem ismeri a földszintet, csak az emeletet, és mivel 0. emelet nincs, ezért idejönnek rácsodálkozni, hogy az emeletekre is a földszinti szekrényből mennek föl a kábelek :D

Én meg simán hazajöttem 1kor.. B)

Link to comment
Megosztás:

Tükörrel miújság? Senki nem akar Fehérvár fele jönni mostanság, aki el is hozná azokat?

Már bánom, hogy az ősszel elhasználtam a nyíltnapramenési lehetőségeimet, most össze lehetne kötni a kellemest a hasznossal, és valami Pesti nyíltnap ürügyén felmenni értük. :D

Most bedobozolom, "unalmamban" úgyis éppen rendrakok. (így hívom azt a tevékenységet amikor el kell tüntetni szem elől az autóalkatrészeket a cégnél :lol: ) és bekészítem a kocsiba. Lehet hogy megyek fehérvárra 1-2 héten belül, mert karbantartásos lesz egy gépünk arrafelé, de még nem biztos hogy meg is rendelik. Sürgős lenne?

Link to comment
Megosztás:

Most bedobozolom, "unalmamban" úgyis éppen rendrakok. (így hívom azt a tevékenységet amikor el kell tüntetni szem elől az autóalkatrészeket a cégnél :lol: ) és bekészítem a kocsiba. Lehet hogy megyek fehérvárra 1-2 héten belül, mert karbantartásos lesz egy gépünk arrafelé, de még nem biztos hogy meg is rendelik. Sürgős lenne?

Dehogy sürgős, csak tegnap azt vettem észre, hogy megint jobban remeg a jobbos tükröm az "átlagnál", és már félek, nehogy megadja magát valamikor hirtelen. Ha jössz erre néhány héten belül az teljesen jó, majd megoldjuk akkor. :D

Link to comment
Megosztás:

tükör:

kérdem bontós ######it, elektromos tükör f astrára mennyiért szokott lenni? 4ezer. kérdem párba?? igen, és van? nincs. gyanítom ha lenne biztos nem 4ezer lenne :lol:

Pedig az jó ár érte :D ... volt vaterán 6ért párban...igaz kapcsoló nélkül ... Elektromos az mind fűthető is?

Link to comment
Megosztás:

Dehogy sürgős, csak tegnap azt vettem észre, hogy megint jobban remeg a jobbos tükröm az "átlagnál", és már félek, nehogy megadja magát valamikor hirtelen. Ha jössz erre néhány héten belül az teljesen jó, majd megoldjuk akkor. :lol:

Az enyém is remegett amikor vettem az autót,aztán fél év múlva eljutottam fontossági sorrendben addig,hogy foglalkozzak vele,de addigra magától megjavult és azóta is tökéletes. :D

Link to comment
Megosztás:

Az enyém is remegett amikor vettem az autót,aztán fél év múlva eljutottam fontossági sorrendben addig,hogy foglalkozzak vele,de addigra magától megjavult és azóta is tökéletes. :lol:

Nekem ez nem fog megjavulni, hacsak nem forr össze magától az elrepedt műanyag (+ nem cseréli ki magát a bebarnult szélű tükörlap) B)

Én bontóst már régen megkérdeztem, még amikor hittem, hogy kapok bontott bordót. Sima fekete kockatükörre valami 4500 Ft-ot mondott. Darabonként. Itt tettem le a telefont :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.