Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Háát különvonaton- nehogy felismerjék... :D (Markos-Nádas)

Amúgy a Corsád volt-van olyan motorral, azt látni mindig hamarabb az aláírásodban. :D

Így már értem, de a corsa megint más kategória. Az 1.4 abban sokkal hatékonyabb. :D

Amúgy asszonykám hajtja, de az M0-án már mentem vele 150-et GPS-el :)

Ez az!

A pálya azért van, hogy haladás legyen. Borzasztóan sokat lendítene a közlekedésen, ha megengedett maximumot megközelítenék a sebességgel, nem pedig 40el karcolnának a 70es táblánál...mint tegnap a kedves rendőrök, akik elé kicsit hamar sikerült besorolnom... :D

Engem kifejezetten idegesítenek pl. M1-M7 kivezetőn a középső sávban 70-80-nal poroszkálók. Mi a fenéért nem lehet 100-al menni ott? Ha meg nem akar annyival menni, miért nem megy ki a külsőbe? Az nem indok, hogy az M7-re megy, 5-6 km alatt sokszor lehet sávot váltani...... <_<

Link to comment
Megosztás:

:D Kéne, kéne, csak valahogy még mindig nem esett útba :D Dobj egy telószámot PÜ-ben, aztán rádcsörgök ha mehetek már végre. Ha nem, akkor meg feladom postán, mert mostmár télleg "kicsit" elhúztam <_<

Igazából ráér, csak kérdeztem, hogy jössz-e erre egyátalán :)

Link to comment
Megosztás:

Engem kifejezetten idegesítenek pl. M1-M7 kivezetőn a középső sávban 70-80-nal poroszkálók. Mi a fenéért nem lehet 100-al menni ott? Ha meg nem akar annyival menni, miért nem megy ki a külsőbe? Az nem indok, hogy az M7-re megy, 5-6 km alatt sokszor lehet sávot váltani...... <_<

fujjj de gyűlölöm az ilyen nyomoroncokat és nem csak pályán 2 sávoson is

Link to comment
Megosztás:

Így már értem, de a corsa megint más kategória. Az 1.4 abban sokkal hatékonyabb. :)

Amúgy asszonykám hajtja, de az M0-án már mentem vele 150-et GPS-el :D

Engem kifejezetten idegesítenek pl. M1-M7 kivezetőn a középső sávban 70-80-nal poroszkálók. Mi a fenéért nem lehet 100-al menni ott? Ha meg nem akar annyival menni, miért nem megy ki a külsőbe? Az nem indok, hogy az M7-re megy, 5-6 km alatt sokszor lehet sávot váltani...... <_<

fujjj de gyűlölöm az ilyen nyomoroncokat és nem csak pályán 2 sávoson is

Váci út is hasonlóóóóó :D

Link to comment
Megosztás:

Azt' ott meg mi bajod? <_< Azt még én is fék nélkül végigfűzöm 90-el, majdnem minden napszakban, ne hiztizzé' nekem már mindenért :D

Nekem is saját sávom szokott lenni... :D

ott még a duxival is verettem rendesen :D az még a raj amikor 70es táblánál a kerepsin 60al megy egymás mellett a két nő :)

60al? 40el! :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is saját sávom szokott lenni... :D

60al? 40el! <_<

Egészen pontosan 35-el, mert úgy gondolják hogy összesen lehet 70-el menni :D

azt még bambul át meg csóválja a fejét a lámpánál h belementem a seggébe :D

de a mutkor legdurvább, rákosfalva mekinél jönnék át a sinen előttem 30al a nő bevált a lámpa sárgára, fékez aztán átmegy, átmegyek utána mert az elég szopó lámpa, továbbra is 30al araszol tovább, előzés közbe nézek át h ki ez a retardált azt még kajszira bemutat :)

Link to comment
Megosztás:

azt még bambul át meg csóválja a fejét a lámpánál h belementem a seggébe :D

de a mutkor legdurvább, rákosfalva mekinél jönnék át a sinen előttem 30al a nő bevált a lámpa sárgára, fékez aztán átmegy, átmegyek utána mert az elég szopó lámpa, továbbra is 30al araszol tovább, előzés közbe nézek át h ki ez a retardált azt még kajszira bemutat :D

Én azt szeretem amikor sárga bevillan, és látom hogy visszavált, nagygáz, aztán amikor indulok utána akkor hirtelen úgygondolja hogy inkább mégse. A múltkor egy ilyen könnyen döntő emberkét nyaszott meg haverom a pizsóval. A vonószem kilyukasztotta a lökösét <_< Nem tudom mennyire lógott ki az a szem, de a lökösön egy karcolás sincs, csak egy lyuk a jobb oldali dísz-betétben

Link to comment
Megosztás:

Fater este odaadta a Zafirát. Ezzel voltunk egész nap, aztán nem akartam fölébreszteni a Ribit, kapott egy teljes pihenőnapot. (meg monnyuk tankolni is kéne bele, mellékesen) Szóval este ezzel voltam mindenhol, visszafelé bementem a kézi mosóhoz, ahova járok amúgy is. Hót retek volt az autó, úgyhogy leküldtem szép tisztára, legalább máskor is megkapjam :D Most nézek ki az ablakon, és... hát nemtom. Remélem reggelig visszanyeri az autó formáját, mert ezért a jégkockáért nem fognak megdícsérni <_<

Link to comment
Megosztás:

Fater este odaadta a Zafirát. Ezzel voltunk egész nap, aztán nem akartam fölébreszteni a Ribit, kapott egy teljes pihenőnapot. (meg monnyuk tankolni is kéne bele, mellékesen) Szóval este ezzel voltam mindenhol, visszafelé bementem a kézi mosóhoz, ahova járok amúgy is. Hót retek volt az autó, úgyhogy leküldtem szép tisztára, legalább máskor is megkapjam :D Most nézek ki az ablakon, és... hát nemtom. Remélem reggelig visszanyeri az autó formáját, mert ezért a jégkockáért nem fognak megdícsérni <_<

ne hiztizzé' nekem már mindenért :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.