Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szoval sem mondtam, hogy szar volt, meg hogy szarul ment. Csak azt probaltam megfogalmazni, hogy nekem nem ert ilyen allapotban ennyit (egyeb koltsegekkel egyutt ertem)

Diesel meg onnan jott, hogy ha mar valami nem megy ne is egyen sokat :D

Egyebkent meg mindig a lehetosegekkel jatszadozom elmeleti szinten. :P

Holnap megtekerek egy 1.6 16V-t. Remelem ez jobb motorral lesz mint amit legutobb probaltam!

Mennyire kell amugy tartani az Ecotec-tol?

(bocs az ekezethiany miatt)

Persze lomot én se vennék. Viszont ecotecet se főleg nem 1.6ot. Igazából még mindig ezen vajúdsz és semmivel nem vagy előrébb. Szerintem elsőre tisztázd le magadba egyáltalán mit szeretnél. :P

Link to comment
Megosztás:

Szoval sem mondtam, hogy szar volt, meg hogy szarul ment. Csak azt probaltam megfogalmazni, hogy nekem nem ert ilyen allapotban ennyit (egyeb koltsegekkel egyutt ertem)

Diesel meg onnan jott, hogy ha mar valami nem megy ne is egyen sokat :D

Egyebkent meg mindig a lehetosegekkel jatszadozom elmeleti szinten. :P

Holnap megtekerek egy 1.6 16V-t. Remelem ez jobb motorral lesz mint amit legutobb probaltam!

Mennyire kell amugy tartani az Ecotec-tol?

(bocs az ekezethiany miatt)

Ha járt mind a négy henger,nem volt akkora füst,hogy nem látsz a tükörben akkor nem fogsz különbségeket felfedezni két ugyanolyan motor között.

Főleg benzineseknél ami sokkal kisebb kompresszióval is vígan megy.

Link to comment
Megosztás:

Persze lomot én se vennék. Viszont ecotecet se főleg nem 1.6ot. Igazából még mindig ezen vajúdsz és semmivel nem vagy előrébb. Szerintem elsőre tisztázd le magadba egyáltalán mit szeretnél. :P

Igazabol egy elfogadhato allapotu Astrat szeretnek, ami kicsit megy ha kell, kicsit nem eszi le a hajam es meg is tudom fizetni :D

Link to comment
Megosztás:

Igazabol egy elfogadhato allapotu Astrat szeretnek, ami kicsit megy ha kell, kicsit nem eszi le a hajam es meg is tudom fizetni :D

Akkor szánj rá többet, astrából 2.0 8v vagy 2.0 16v alatt egyik se fog menni. Egyébként meg adj lejjebb az igényekből. Vegyél 1.4es fapadost az olcsó lesz valamit valamiért. :P

Link to comment
Megosztás:

Igazabol egy elfogadhato allapotu Astrat szeretnek, ami kicsit megy ha kell, kicsit nem eszi le a hajam es meg is tudom fizetni :P

Az Isuzu elég jó választás, megy ha kell, és a hajad egyáltalán nem eszi le. :D

A 16V-kről meg annyit, hogy van ebből is mindenféle, havernak 1.4 16V, és gondja nincs vele, mondjuk neki is kicsit több olajat eszik, mint a 8V, de ezen kívül más baja nem volt vele (a szükséges cseréken kívül). :P

Link to comment
Megosztás:

Az Isuzu elég jó választás, megy ha kell, és a hajad egyáltalán nem eszi le. :D

Stimmel, csak nehéz belőle jó állapotút találni. A lényeg: induljon könnyedén hidegben is, és 3000 fölött ne füstöljön jelentősen.

Megjegyzem én tudok kifogástalan állapotú 1.4-est garantált 77ezer km-el, de ahhoz ki kell nyitni a buxát rendesen....

Link to comment
Megosztás:

Látom nem esett le mire utalok, arra céloztam, hogy mindenkinek akkora elvárásai vannak mint az állat közbe meg spúroskodik. :D

De leesett. Ettől függetlenül az enyém 4 kiló volt 3 éve. Egész jól fel van szerelve gyári extrákkal, és még a motorja sincs nagyon ki. A mínuszokban is könnyen indul, simán megy utazóban 140-150-et majdnem hangtalanul, és még akkor is 7 liter alatt eszik. A legjobb fogyija 1 tank gázolajjal 1150 km volt. A kasznisomtól vettem, aki a sógorának tette rendbe tartalék autónak. 1 évet állt garázsban mielőtt hozzám került.

Ki lehet fogni elfogadható áron, de nem kereskedőtől!

Link to comment
Megosztás:

De leesett. Ettől függetlenül az enyém 4 kiló volt 3 éve. Egész jól fel van szerelve gyári extrákkal, és még a motorja sincs nagyon ki. A mínuszokban is könnyen indul, simán megy utazóban 140-150-et majdnem hangtalanul, és még akkor is 7 liter alatt eszik. A legjobb fogyija 1 tank gázolajjal 1150 km volt. A kasznisomtól vettem, aki a sógorának tette rendbe tartalék autónak. 1 évet állt garázsban mielőtt hozzám került.

Ki lehet fogni elfogadható áron, de nem kereskedőtől!

Szerencse sem árt és jó hozzáértés meg türelem :D

Link to comment
Megosztás:

De leesett. Ettől függetlenül az enyém 4 kiló volt 3 éve. Egész jól fel van szerelve gyári extrákkal, és még a motorja sincs nagyon ki. A mínuszokban is könnyen indul, simán megy utazóban 140-150-et majdnem hangtalanul, és még akkor is 7 liter alatt eszik. A legjobb fogyija 1 tank gázolajjal 1150 km volt. A kasznisomtól vettem, aki a sógorának tette rendbe tartalék autónak. 1 évet állt garázsban mielőtt hozzám került.

Ki lehet fogni elfogadható áron, de nem kereskedőtől!

Ez olyan dolog,hogy mivel a vevőjelöltek is kritikán aluliak ezért nem szívesen árul az ember használt autót manapság. Mert szép legyen, tökéletes műszaki állapotú, és mindezt olcsón.

Telepről is ugyanakkora az esélye hulladékot venni,mint a hasnyálautóról. Igazán jó állapotot amúgy sem fizetik meg.

Eladni meg venni is nehéz a hazai karbantartási szokások miatt.

Link to comment
Megosztás:

Ja vágom.

Ezek pl. fillérekért mennek. Kérékjárat,küszöb szokott rozsdásodni,de nagyon korrekt autók.

Ilyenhez már volt szerencsém kb 1500 km erejéig , szerencsére nem automata váltósba, de Full-osba(1 napi út volt). 660.000 Km van most benne, V6 bontatlan motorblokk, full extra, ja és 2004-es. :D Sógoromé, és fel akarja újíttani a motorját ha tönkremegy, 1 milióig elmegy vele azt mondta. :P

De még egy 2,5-öst sem lehetne fenntartani, nemhogy egy 3.0 V6-ot. :D Annyi, hogy az övé gázos, 10L/100 Km, 160-180-al 12/100 Km (német autópályákon.)

De ezt így kell tankolni! :D :D

Ez tavalyi kép, akkor még "csak" 539.140 km volt benne. :) :P

Link to comment
Megosztás:

Ilyenhez már volt szerencsém kb 1500 km erejéig , szerencsére nem automata váltósba, de Full-osba(1 napi út volt). 660.000 Km van most benne, V6 bontatlan motorblokk, full extra, ja és 2004-es. :D Sógoromé, és fel akarja újíttani a motorját ha tönkremegy, 1 milióig elmegy vele azt mondta. :P

De még egy 2,5-öst sem lehetne fenntartani, nemhogy egy 3.0 V6-ot. :D Annyi, hogy az övé gázos, 10L/100 Km, 160-180-al 12/100 Km (német autópályákon.)

De ezt így kell tankolni! :D :D

Ez tavalyi kép, akkor még "csak" 539.140 km volt benne. :D :P

Egyik ismerősömnek van egy kéziváltós 2.5 V6 b vecije. Országúton eljár 8körül.

Barátnőjének 1.6 16v b vecije volt kölcsönkapta mert szétrúgta a v6 alatt a kuplungot. És asszem az 1.6tal nagyobb fogyasztást sikerült produkálnia,mert állandóan parkettázta. :)

De kímélve is van vagy 1liter a két autó között, városban ésszel az 1.6 10liter a 2.5 meg 12. Ha évente csak 10e körül mész és saját célból,akkor majdnem mind1 ekkora fogyasztás különbség.

Link to comment
Megosztás:

Ez olyan dolog,hogy mivel a vevőjelöltek is kritikán aluliak ezért nem szívesen árul az ember használt autót manapság. Mert szép legyen, tökéletes műszaki állapotú, és mindezt olcsón.

Telepről is ugyanakkora az esélye hulladékot venni,mint a hasnyálautóról. Igazán jó állapotot amúgy sem fizetik meg.

Eladni meg venni is nehéz a hazai karbantartási szokások miatt.

Ja, tavaly, mikor eladtuk a pockot a figura éppen csak, hogy alá nem mászott itt az udvaron. Körbe kopogtatta, fikázta, majd le akarta alkudni 30-ra a 40-ről. Nem volt szerencséje, mert egyik este felraktam a használtautóra, másnap szinte egész nap csörgött a telóm. Kapott hozzá egy komplett motort, váltót, meg 4 nyári gumit felnistől, és volt rajta majd 1 év műszaki. Kiröhögtem, hogy mehet a fenébe a pénzével. Leperkálja a 40-et vagy tolja el a képét. 1 óra múlva jön a következő jelölt. Szó nélkül fizetett.

Mondjuk az a nap megérne egy tanulmányt......ennyi barommal még nem hozott össze a sors 1 nap alatt :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.