Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát ez 'jól' sikerült, bár még menthető.

(És legalább olcsó lesz... :pinch: )

Nem vészes, de akkor is. B*ssza az agyam. Tanulópénz megvolt részemről és autószerelő haver részéről is, mert ő is elfelejtette, hogy fel kell pumpálni a féket. :D Viszont a kaput kitettem a helyéről. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez most hogy érted? :huh: Le bírtál vezetni 100 ekm-t úgy, hogy nem zúztál össze semmit? Grat. :D

Így ahogy mondod..:)

De egyáltalán nem ez a lényeg...

Valakinek az a "Fúrumneve" hogy "fejbenszerelő ........."

Nem B.....tás ként mondom de gondolom te már többet szereltél mint én, így jogom sincs (és nem is áll szándékba) téged kioktatni de hidd el érdemes még egyszer átgondolni hogy ezt össszeraktam azt meghúztam, ezt visszatettem azt rátetttem.....stb

Mindenkivel megesik, emberek vagyunk akik felejthetnek el valamit, vagy épp ronthatnak el valamit vagy épp b.....athatnak valakit!

Remélem nem lett bajod, az Opel meg javítható! (és ha egy ülésbe paszírózós gyorsulás után történt volna???)

.......műhiba....:(

Link to comment
Megosztás:

Így ahogy mondod.. :)

De egyáltalán nem ez a lényeg...

Valakinek az a "Fúrumneve" hogy "fejbenszerelő ........."

Nem B.....tás ként mondom de gondolom te már többet szereltél mint én, így jogom sincs (és nem is áll szándékba) téged kioktatni de hidd el érdemes még egyszer átgondolni hogy ezt össszeraktam azt meghúztam, ezt visszatettem azt rátetttem.....stb

Mindenkivel megesik, emberek vagyunk akik felejthetnek el valamit, vagy épp ronthatnak el valamit vagy épp b.....athatnak valakit!

Remélem nem lett bajod, az Opel meg javítható! (és ha egy ülésbe paszírózós gyorsulás után történt volna???)

.......műhiba.... :(

Pont ez jutott nekem is eszembe, hogy inkább ez, minthogy a főútra kihajtás előtti kereszteződésben nem tudtam volna megállni...

Link to comment
Megosztás:

A lökit csak elsösegélynek adtam volna, fényezetlen is, meg a vonóhorog konzolja miatt, meg van vágva az alja is. A zártakaró mondjuk jó, rendes Z-termék :lol:

:lol: :D

Szerencsére a lökős gyári agyongittelt, így nem törött ripityára. :D Ugyanitt 286-os színkódú caravan hátsó lökhárító és zártakaró wanted. :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: :D

Szerencsére a lökős gyári agyongittelt, így nem törött ripityára. :D Ugyanitt 286-os színkódú caravan hátsó lökhárító és zártakaró wanted. :D

Van egy középsz.r állapotú nem-caravan 286-os hátsóm. :D Ősz óta az élére van állítva, így az alja kissé deformált. (Nyilván semmire se jó neked. Csak úgy írtam.) :D Mert létezik!

Apropó. Hogy lehet a szakadt lökösöktől kulturált módon megszabadulni? A kommunális kuka, meg az erdőszéle nem játszik.

Link to comment
Megosztás:

Van egy középsz.r állapotú nem-caravan 286-os hátsóm. :D Ősz óta az élére van állítva, így az alja kissé deformált. (Nyilván semmire se jó neked. Csak úgy írtam.) :D Mert létezik!

Apropó. Hogy lehet a szakadt lökösöktől kulturált módon megszabadulni? A kommunális kuka, meg az erdőszéle nem játszik.

levágod a rögzítöfüleket, elhozod nekem, a maradékot meg beadod egy műanyagoshoz :D
Link to comment
Megosztás:

Van egy középsz.r állapotú nem-caravan 286-os hátsóm. :D Ősz óta az élére van állítva, így az alja kissé deformált. (Nyilván semmire se jó neked. Csak úgy írtam.) :D Mert létezik!

Apropó. Hogy lehet a szakadt lökösöktől kulturált módon megszabadulni? A kommunális kuka, meg az erdőszéle nem játszik.

Egy kis farikcsa, epokitt, üvegszál, tyukháló és máris ér 50e ft-ot!!! tunying!!

Link to comment
Megosztás:

Lassan-lassan Angel Eyes lámpa vásárlás előtt állok. Érdekelne, hogy mi a különbség az FK-Automotive és a Dectane között? Azon kívül, hogy az utóbbi kicsit drágább. Na meg az, hogy egy ilyen lámpánál mennyire szűkül a látótér? Gondolom nem teljesen olyan, mint a gyári?!

Link to comment
Megosztás:

Ez olyan lesz, mint a merga tunying... :DD Ideig-óráig jó lesz. :D

megjegyzem tegnap este föltettem a maradékot :lol: de nem kell mindent komolyan venni :D . A merci pakk, csak téli hülyülés, annak is indult, de a nyári optikra egészen konkrét elképzelés van. (És ez mostmár gyakorlatban is el lett kezdve, nem csak képen létezik :D )
Link to comment
Megosztás:

:lol: :D

Szerencsére a lökős gyári agyongittelt, így nem törött ripityára. :D Ugyanitt 286-os színkódú caravan hátsó lökhárító és zártakaró wanted. :D

Hát pont van egy ilyen kék hátsó lökim... :D Csak az a baj, hogy végig van repedve alul, viszont cdx! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.